Şimdi Ara

UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45 (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
2
Favori
35.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarim FB BJK GS gibi her daim sampiyonluga oynayan takimlarimiz daha iyi yerlere gelir.

Bunun olmasi icin yeterli nufusumuz var. Yeterli kaynagimiz ve planlamamiz yok.

8 senedir Hollanda'da ikamet ediyorum. Burada amator liglere, mahalli liglere verilen onemi gorseniz bizim ulkenin superliginde bu imkanlari yok takimlarin.

Her mahallenin bir kulubu var. Evet her mahalle! O kulubun en az 10 tane farkli yas gruplarindan takimi var. 8-10 adet yemyesil sahasi var. Evet her mahallenin. 3-5 yasinda bebeler takim oyununu ogreniyor. Aileler orada sosyallesiyor. 5 yasinda bebenin boyu kadar topu surmesine once guldum sonra dusundum. Yaslilar ligi var birinde ben de oynuyorum (yas 36)
    Yani 7 den 70 e herkes spor yapiyor.

Takribi 13 milyonluk Hollanda futbol insani ihrac ediyor durmadan. 80 milyonluk Turkiye yerinde sayiyor.

Bunlara cozum getirecek spor bakani , camiasi , vizyon sahibi insanlari olmasi lazim. Bizim bunlari talep etmemiz lazim. Bakanliga milyonlarca dilekce gondermeli TFF yi bombardimana tutmaliyiz(email vs ile)

Takima Ronaldo yu katmakla, Messi yi sokmakla, yani atamizin dedigi gibi dokme suyla degirmen dondurmekle olmaz bu isler.

BJK ye gecmis olsun. Insan gurbette iken gogsunde turk bayragi tasiyan tum takimlar benim canim cigerim.

Siz yurticinde birbirinizi yiyin durun isterseniz.

Saygilar.

• Bende bir beşiktaşlıyım. Biz beşiktaşlılar ne biliyim kendimizi savunmayı bilmiyoruz gibime geliyo
  • Millet yorum yaparken sana soracak degil.3 takiminda gruptan cikma sansi oldugu icin bu maça kaldi niye olacak.Kritik maclarda Turk takimlarina yapilan 2 oldu bu.Kirmizi karttan ve golden sonra takimda istek mistek kalmadi zaten.Ben isterim ki benim takimimdan baska takimda Avrupa'da kupa kaldirsin.Ben sahsen mutlu olurum.Seni bilemeyecegim.Ha sunuda soyleyeyim FB nin kiyildigi zamanda ben ayni yorumlari yaptim simdi de yarin obur gun baska Turk takimina yapilsa niye ayni yorumlari yaparim.Senin karin agrin beni ilgilendirmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

Umarim FB BJK GS gibi her daim sampiyonluga oynayan takimlarimiz daha iyi yerlere gelir.

Bunun olmasi icin yeterli nufusumuz var. Yeterli kaynagimiz ve planlamamiz yok.

8 senedir Hollanda'da ikamet ediyorum. Burada amator liglere, mahalli liglere verilen onemi gorseniz bizim ulkenin superliginde bu imkanlari yok takimlarin.

Her mahallenin bir kulubu var. Evet her mahalle! O kulubun en az 10 tane farkli yas gruplarindan takimi var. 8-10 adet yemyesil sahasi var. Evet her mahallenin. 3-5 yasinda bebeler takim oyununu ogreniyor. Aileler orada sosyallesiyor. 5 yasinda bebenin boyu kadar topu surmesine once guldum sonra dusundum. Yaslilar ligi var birinde ben de oynuyorum (yas 36)
    Yani 7 den 70 e herkes spor yapiyor.

Takribi 13 milyonluk Hollanda futbol insani ihrac ediyor durmadan. 80 milyonluk Turkiye yerinde sayiyor.

Bunlara cozum getirecek spor bakani , camiasi , vizyon sahibi insanlari olmasi lazim. Bizim bunlari talep etmemiz lazim. Bakanliga milyonlarca dilekce gondermeli TFF yi bombardimana tutmaliyiz(email vs ile)

Takima Ronaldo yu katmakla, Messi yi sokmakla, yani atamizin dedigi gibi dokme suyla degirmen dondurmekle olmaz bu isler.

BJK ye gecmis olsun. Insan gurbette iken gogsunde turk bayragi tasiyan tum takimlar benim canim cigerim.

Siz yurticinde birbirinizi yiyin durun isterseniz.

Saygilar.

helal olsun be hocam, malesef içimizde bazı kendini bilmezler var sürekli birbirini yemekle meşgul. çok doğru bir noktaya değinmişsiniz

• Tarih: 20 Ekim 1999 UEFA KUPASI

Galatasaray 0 - 5 Chelsea

Goller: Tore Andre Flo 2, Gianfranco Zola, Dennis Wise, Gabriele Ambrosetti

Bu yenilgiden sonra şampiyonlar liginden elenen ve UEFA'ya kalan GS hiç yenilmeden kupayı kazandı.

Sözün kısası, futbolda tarihi yenilgilerin ardından bazen tarihi zaferler de kazanılıyor. Sonuçta bu bir spor ve imkansız diye bir şey yok.

Önemli olan şu: Düştükten sonra ayağa kalkmayı pes etmemeyi öğrenmeliyiz. ŞL'den elendik diye pes etmemek gerek. Bu Avrupa'da mücadele eden herkes için geçerli.
  • Hakemin suçu kadar takımında suçu var. Sen kader maçına çıkıyorsun ama lakayit ve isteksiz oynamak nedir? Adam elini kolunu sallayarak ceza sahasına girdi, öbürü göğsüyle gol attı.

Kader maçında canını dişine takıp oynayacaksın. Galatasarayda uefa kupası finalinde 10 kişi kaldı ama bu kadar oyundan kopmadı.

0-0 başlayan ve galibiyette tur atlayacaksın ama sen hedefi olmayan dinamo kiev kadar istekli başlamadın maça!

Yazık oldu hemde çok yazık.
  • her durumda rakibim batsın da ne olursa olsun diyenlerin kalkıp ne alay ediyorsunuz demesi çok garip
  •  UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45

Yaptım bari boşa gitmesin, yenilemize bende üzüldüm. Fanatik değil, işin gırgırındayım.
  • Asıl suçlu bizim Türk hakemleri. Ligde sen bu kadar büyüklere iltimas geçer, körleri oynarsan Avrupa arenasında harcarlar. Sebebide eyyamcı, tırsak, ödlek Türk hakemleri olur ilk etapta...
  • kusura bakmayın beyler efsane caps

UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45
  • İşte Beşiktaş'a sallayan Fenerbahçe'nin Avrupa hezimetlerinden birkaçı:
    (3 farklı yenilgileri yazmadım siz düşünün..)

fenerbahçe, 1992-1993 sezonunda uefa kupası 2. tur rövanş maçında, çek cumhuriyeti’nden sigma olomouc’a, 1-0 kazandığı ilk maçtan sonra 7-1 yenilmiştir.

fenerbahçe, bu maçın yanı sıra, avrupa şampiyon kulüpler kupası’nda 1978-79 sezonunda hollanda’nın psv eindhoven takımına deplasmanda 6-1’lik sonuçla yenilmişti.

1994-95 uefa kupası cannes-fbahçe 4-0
    2004-05 şampiyonlar ligi manchester united-fbahçe 6-2
    1975-76 Şam. Kul. Kup. SL Benfica - Fenerbahçe 7 - 0
    2005-2006 şampiyonlar ligi fenerbahçe 0-4 milan
    Fenerbahçe-Nice :1-5
    Anderlecht-Fenerbahçe:5-1
  • Fenerbahçeli biri olarak evet bazı Bjkli taraftarlar bizim braga maçında dalğa geçtiler fakat denildigi gibi, bazıları şimdide fenerli sayfalar kendilerine hit toplamak için yapıyorlar.

Bizim bizden başka dostumuz yok, kanlı bicaklı olsakta hep bir aradayız bunu unutmayın.
  • rider30 kullanıcısına yanıt
    Sonra diyorsunuz neden fb gs dalga geciyor bu kafaya devam edin kin kusmaya devam edin

Dogru yoldasiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edmr41

quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

Eski bir galatasary taraftarydm bende. Soguttular nefret ettiriyorlar hala.
    Hhamitler sabriler selcuklar dusundukce sinir oluyorum.
    Bu 4 buyuk takim tarftarlarini uzun zaman once bir birlerine dusman ettiler.
    Suan bu gaflet ve aptallik inanilmaz derecede anadolu takim taraaftarlarinda var. Ve bu alttan alttan bazi is guzarlar tarafindan destekleniyor.

Ivan bebek zamani fbyi sevmesemde ,okadae sahiplendimki .haksizliklar karsisinda uzuldum ,kahroldum. Bjkli anadolu takimli arkadaslarim .iyi olmus ligde bize mislisini yapiyorlar simdi gorsunler haksizliga ugramak nedir diye kinlerini kusuyorlar. Bu halk , bu millet ZEHIRLENMISTIR!!!! COZUMU NE INAN BILMIYORUM AMA COK UZULUYORUM....

hocam bütün samimiyetimle tebrik ederim sizi. canı gönülden tebrik ederim. ne güzel böyle aklı selim düşünenlerin olması.

Birbirine düşman olma durumu büyük takımlarda çok fazla. Anadolu takım taraftarları arasında dahada fazla. Ve evet destekleniyor bu gruplar çünkü benim anladığım bu insan artıkları üzerinden rant dönüyor ve özellikle seçim dönemlerinde yada kritik zamanlarda rakip aday yada takım üzerinde baskı-koz olarak kullanılıyor bunlar.

HOCAM SON OLARAK ŞUNU SÖYLEYEYİM. FUTBOL BASKETBOL SPORUN HER TÜRLÜSÜ, BUNLAR OYUNDU ARTIK ENDÜSTRİ. İŞTE BURADA BİRBİRİNE ATANLAR TUTANLAR ÜZERİNDEN DÖNEN ENDÜSTRİ. HAYSİYETSİZLER DÜN FB MAÇINI BUGÜN BJK MAÇINI GÖZ GÖREGÖRE KATLETTİLER BİZİMLER BİRLEŞİP TEPKİ KOYMAK YERİNE BURADA BİRBİRLERİNİ YİYORLAR. NE BU HIRS BU ÖFKE ? AKLINIZI NERDE BIRAKTINIZ ?

ESKİ BİR FENERBAHÇELİYİM AİLEMDE HERKES ÖYLEDİR. AMA BİR İNSAN OLARAK SÖYLÜYORUM. KEŞKE GALATASARAY HER SENE ŞAMPİYONLAR LİGİNDE FİNAL OYNASA, KAZANSA. KEŞKE BJK HER SENE UEFA DA FİNAL OYNASA. YEMİN EDİYORUM FENER KAZANMIŞ KADAR SEVİNİRİM GURUR DUYARIM.

BUNU HER TAKIM TARAFTARI KENDİ TAKIMI VE DİĞER TAKIMLAR DİYEMEDİĞİ SÜRECE HİÇ BİRŞEY BEKLEMEYİN TAKIMINIZDAN.

BAK ADAM EL CLASSİCO'da BÜTÜN KOCAMAN TRİBUNDE 2 KİŞİ. SADECE 2 REAL MADRİD TARAFTARİ CAMP NOU DA 90. DK GELEN GOLE SEVİNDİ. HİÇ BARÇA TARAFTARIDA HOPPP SİZ HAYIRDIR DEMEDİ.

BAK ŞİMDİ BEYİNSİZ ARKADAŞIM ARAMIZDAKI FARK BU ANLADIN ? ONUN TARAFTARI ÖYLE OLURSA TAKIMIDA HER SENE FİNAL OYNAR KUPA ALIR YARI FİNAL OYNAR. SEN BÖYLE OLURSAN TAKIMINDA BÖYLE OLUR. BU İŞ BU KADAR BASİT.

ŞİMDİ YİYİN BİRBİRİNİZİ.

içten samimi ve dosthane mesajınız için teşekkür ederim.

Hocam ülkemiz de futbol, siyaset gibi... bizi uyandırmak birlik olmamızı kesinlikle istemiyorlar. Biz ne kadar bir olursak, onlar o kadar ayrılır ve küçülüp giderler...
    Bizim nefretimiz kinimizle besleniyor, karşı takıma düşmanlığımızla büyüyorlar...
    Gslı fenerli beşiktaşlı, sürekli ayrışıyoruz, biz ne kdar ayrılırsak tek tutanağımız onlar oluyor ve onlara o kadar bağlanıyoruz... bizim holiganlığımız sayesinde var oluyorlar...

yoksa bu kötü rezil futbolla bu takımlar nasıl sponsor bulsun. Ortada bir başarı yok. Lig şuanda dünyada! 7.8. liglerden biri. Her sene 3 büyüklerden sadece 1 yada 2 si iyi futbol oynuyor (istikrarsız bir şekilde), peki bu millet neden digitürkü satın alıyor, hangi futbolu izlemek için? Ortada seyir zevki yüksek başarılı bir futbol mu var?
    Biz nie bu takımları tutuyoruz, bu kötü takımların neden ölümsüz savunucularıyız.
    Anadolu takımlarındaki yeni yetme arkadaşlar neden bu kadar agresif, takımlarının başarızlıklarını neden 3 büyüklerden buluyorlar...

Büyük küçük Bütün kanallarda futbol proğramı var, bu ülke spor da sadece futbolla yatıp kalkıyor, spor haberlerinde futboldan başka birşeyden bahsediliyor mu, peki ona rağmen hala neden bi şampiyonlar ligi - uefa kupamız yok? (gs alalı 17 yıl olmuş)

formula 1 de rosberg şampiyon oldu diye 15 saniye haber yapıyorlar, bu seneki wimbledon şampiyonu şu, basketbolda şuraya kadar geldik. bitti...
    Aynı siyasetçilerimiz gibi laf çok ama icraat yok.

• Açıkcası yenilmelerine bi yandan üzüldüm diğer yandan sevindim çünkü kendilerini tanrı olarak falan görmeye başlamışlardı hele ki bazı arkadaşlarımın çenesinden kurtulamıyordum iyi oldu
  • uefa bir kez daha bir Türk takımına kumpas kurmuştur. ben beşiktaşla içeride dalga da geçerim kavga da ederim ama dışarıda beşiktaşa kimse dokunamaz akıllı olsunlar. tff nin acilen olaya el koyması lazım ama sanmam tüpçü başkanımız uefaya çıtını çıkaramaz.
  • En kötü gün bugünse, bugün de Beşiktaş. Canın sağolsun Kartalım.
  • hakem katletti maçı goller de art arda gelince moral bozuldu maç perte çıktı
  • Beşiktaş bu saatten sonra Avrupa da bitmiştir. UEFA ya düştük diye de sevinmeyin. Başınız çok ağrıyacak;

Şenol GÜNEŞ maç sonrası hakeme küfür ediyor "Anasını s***cem o hakemin ... "

https://www.facebook.com/KBSeyler/videos/2035048276721512/
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.