Şimdi Ara

UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45 (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
2
Favori
35.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pcqlock

quote:

Orijinalden alıntı: serkan7621

yav arkadaş ne Beşiktaş kini varmış içinizde.sabaha kadar havlaya havlaya bitmediniz.28 de 10 kişi kalıp penaltıyla 2-0 olsa hangi takım çevirir allasen.bir de kalkmış diyorlar ki maçı izlemedim ama 6-0 da yenilmez ki.gidin az ötede oynayın.hakemle beraber kına partisi yaparsınız artık

maçı izlemedim hataları sayabilir misiniz?

http://www.sabah.com.tr/webtv/spor/dinamo-kiev-6-besiktas-0-mac-ozeti-goller

burdan izle

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Grandpa

Fenerbahce Chelseayle oynadigi neydi Ziraat kupasi ceyrek finali mi

unutmuşum onu
  • Maci izledim GS liyim.Ivan olayindan sonra bu olayda da gorduk ki Turk takimlarinin bir yerlere gelmemesi için nayagi kulis yapilmiş.Fb ye de uzulmustum Bjk ya da uzuldum bugun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köy kupasına devam edicez yapacak birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45

bakın bu bir dramdır işte

geçen sene ivan bebek de fenerbahçe ile dalga geçen kargalar bugün 6 tane yutunca ağlıyorlar

beter olun kargalar

6 yetmez keşke 8 olsaymış.

seni de unutmadık guarezma denen apaçi

içinizde patlasın

UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Geçen sene Ivan Bebek bizi katlederken dalga geçen arkadaşlar şimdi vatan,millet edebiyatı kasmasın; eğreti duruyor. Ivan Bebek'e tepki gösterebilenlere geçmiş olsun. Basın veriyor gazı, rakip çantada keklik gösteriliyor; ondan sonra hayalkırıklığı büyük oluyor. Adamlar 1 milyon euroluk maça tabi ki asılacak.

Dinamo ile 10mac yapsak. Dinomonun en dirisi berabere kalir. Normal sartlar altinda 10macta bizden mac alamaz. Bjknin en kotu hali bile berabere kalir.
    Kiyasladiginiz takim çöp takım. Bunu sadece bjk icin soylemiyorum. Fb gs icinde ayni 10mactan 1mac bile alamaz.

• Lan ne kerizmişiz. Gs nin uefa kupasi maçlarinda kendimizi yırtıyorduk gs için. Valla bu gunden sonra asla hiç bir takımın galibiyetine sevinmem. Malubiyetinde burda görüşürüz

• O değilde Mete Kalkavan sahada yok gibiydi
  • İvan Bebek seviciler nerdesiniz,dalga geçiyordunuz Feneri doğradığında.
    Hakem böyle gömer işte takımı,bu da size ders olsun!!!

• Beşiktaş maça 1 0 yenik başladı zaten. Mete Kalkavan'ın yokluğunu hissettik.

• Hâlâ yazıyor mu bu arkadaşlar gidin üzüntünüzü yaşayın işte anca geçer bursa maçına kadar,o maç da kaybedilir ise daha da doğrultamaz belini bunlar...

• Beter olun. İsminiz çıktı averaj takımı diye

• Geçmiş olsun Beşiktaş'lı arkadaşlar sabah sabah haberlerde Türk düşmanlığı falan diyorlardı ben de diyorum ne oldu?

Üzüldüm. Fenerbahçe'nin başına gelen Bebek vakasının ağır hali gelmiş size. Şampiyonlar Liginde bile bu yapılabiliyorsa tek şansımız bir olmak kardeş olmak. Bugün sana yarın bana şeklindeki yaklaşımlarımız ile bizi ne kadar rezil ettikleri ortada.

Artık olay Avrupa olduğu vakit Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Başakşehir, Osmanlı, Konya ayrımı benim için bitmiştir. Türk takımısın benim bayrağımı, ülkemi temsil ediyorsun, olay bitmiştir.

Şu saatten sonra Avrupa maçlarına hangi takım olursa olsun stadda bile kardeş olmamız gerekmektedir. Perşembe Fenerbahçe'nin maçı var Beşiktaş'lı da Galatasaray'lı da hangi takımdan olursan olalım desteklenmelidir. Ülke puanımız bu önemli maçlara bağlıdır.

• ivan bebek'e tepki göstermeyenler bugün kendilerine destek beklemesin
  • Bu konudaki besiktaslilara kizmayin arkadaşlar buradakiler adam gibi adam olanlar.Buyuk konusan bolumun azili trolleri asıl çıbanın başları. Dün bir turk takimi fark yedi ve ben uzulemedim çünkü besiktasli arkadaslarin cogu o kadar kibirliydi ki...

Gerci dunku bahaneleri hakem.Hala kibirliler onlar kibirli oldugu surece biz milli duygularla besiktasi avrupada desteklemeyecegiz dun dalga gecenler hep sizin yaptiginiz gorgusuzluklerin yansimasi.İşlerine gelince ne bicim turksunuz felan diyorlar ya birdeDaha dune kadar fenerle ivan bebek olayinda dalga gecenler kievden 6 yiyince hepimiz kardeşiz moduna girdiler.Hakettiniz beyler hakettiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

Geçen sene Ivan Bebek bizi katlederken dalga geçen arkadaşlar şimdi vatan,millet edebiyatı kasmasın; eğreti duruyor. Ivan Bebek'e tepki gösterebilenlere geçmiş olsun. Basın veriyor gazı, rakip çantada keklik gösteriliyor; ondan sonra hayalkırıklığı büyük oluyor. Adamlar 1 milyon euroluk maça tabi ki asılacak.

Dinamo ile 10mac yapsak. Dinomonun en dirisi berabere kalir. Normal sartlar altinda 10macta bizden mac alamaz. Bjknin en kotu hali bile berabere kalir.
    Kiyasladiginiz takim çöp takım. Bunu sadece bjk icin soylemiyorum. Fb gs icinde ayni 10mactan 1mac bile alamaz.

Kazanmayı bırak 6 tane yediniz. 1-0 2-0 anlarızda 6 tane nedemek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Grayscale

Maci izledim GS liyim.Ivan olayindan sonra bu olayda da gorduk ki Turk takimlarinin bir yerlere gelmemesi için nayagi kulis yapilmiş.Fb ye de uzulmustum Bjk ya da uzuldum bugun.

Bu "Türk takımlarına kıyılıyor" argümanı da çok mantıklı gelmiyor bana.

Geçen yılki Ivan Bebek olayı gerçekten talihsizlikti ve yazıktı oldu. O istisna.

Sen son maçta kendinden daha güçsüz ve grupta hiçbir amacı kalmamış, grup sonuncusu rakibinden 6 gol yiyorsun. Suçu hakeme indirgemek absürt. Hadi kırmızı kart ve penaltı kararı tartışmalı. Diğer 5 golü de hakem mi attırdı kardeşim?

Son golün ofsayt olduğunu söyleyenlere gelince... Napoli'yi ofsayttan attığınız golle yendiğinizde hiç hakemlere laf etmediniz? :)

Bu UEFA'nın sapık supuk bir huyu mu var ki Türk takımlarına kıyma işini son maçlara bırakıyor? Galatasaray gruplardan nasıl çıktı? Hem de güzel kuralar da denk geldi. Fenerbahçe Avrupa Ligi yarı finaline nasıl geldi? Manchester United'ı yenip, o kallavi kadrolarıyla nasıl grubun aşağısına ittiler? Napoli'yi deplasmanda yenerken aklınız neredeydi?

Herkes işine geldiği gibi yorum yapıyor.

• Bu işin FB si GS si BJK si Milli takımı yok. Yurtdışında doğranıyoruz işte her türlü. Özellikle böyle kritik maçlarda. Ama bu baya bariz oldu. Birbiriyle başak geçen fanatikler yüzünden normal taraftarlar da böyle durumlarda birlik olamıyor onlar da fanatizm vagonuna atlıyor. Herifler kıs kıs gülüyor bizim bu halimize haberiniz yok kardeşim. Hala beter olun bilmemne bla bla.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

quote:

quote:

Bir beyincik yazdi. Normal sartlar altinda diorum. Tam bir beyinciksin.

9 kisi sen oyna ozamanda yen.

Ilkonce okumayi ogren.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

quote:

quote:

Bir beyincik yazdi. Normal sartlar altinda diorum. Tam bir beyinciksin.

9 kisi sen oyna ozamanda yen.

Ilkonce okumayi ogren.

9 kişimi başladı takım? İlk yarım saat nabtılar sahada macın 3te1i?

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.