Şimdi Ara

UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45 (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
2
Favori
35.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bize yarın size olacak diyen bjkliler görüyorum konuda. Braga maçında zaten bize olmuştu. O gün size de olacak dedik. Ama köy takımı Braga 4 attı. Ivan Bebek bi harika diyordunuz. Resmi kanalınızda bebek resimleri vardı. Şimdi size olunca mı milli duygularınız kabardı ? Beter olun.
  • Bazıları taraftarıyla başkanıyla, Galatasaray ile uğraşmaktan vazgeçer artık.Gerçi 8'in akıllandıramadığını 'nın akıllandıracağını sanmıyorum.
  • Geçen sene Fenerin köy takımına skandal kararla elenmesi sağlandı. Şimdi de biz. Ne de bu son olacak. İsteseler bu hakem hatalarına çözüm bulurlar ama tetikçiyi kiralayanlar bunlar olduğu için işlerine gelmiyor.
  • instance kullanıcısına yanıt
    Takimlari mentalite olarak hazirlamalari gerekiyor ornegin besiktas kirmizi karta kadar motiveydi karttan sonra takim dagildi resmen coktu. Osmanlidaki disiplin cok iyi takim oyunu oynuyorlar eger fenerbahce de gucune inanirsa ve bunu bilerek oynarsa dedigin gibi yari finali bizim takimlardan biri kesin oynar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    Kiev'den 6 yiyip rezil olmuş hala Fener köy takıma elendi diyor Adam burda bile bize giydirme derdinde

Siz bu kafayla bu zihniyetle gittikçe hiçbir şey yapamazsınız. Ligde 10 yılda bir şampiyon olur, ŞL'ye gider tarihi farklar yersiniz.

"Namağlup Beşiktaş Bey Diyeceksiniz"
  • Partizanlik ne kotu sey

• Kaleci çok kötüydü

• Fortescue kullanıcısına yanıt

Sana birşey giydirmemiş, sen giymişsin.

Fenerin bragayı yenmesini herkes bekliyordu çünkü braga bir köy takımı.

Ne yazıkki aynı şekilde bizde hakemden ağzımızın payını aldık.

Müdahale olmamasına rağmen penaltı ve üzerine kırmızı kart.

Maç dönebilirdi eğerki penaltı almasaydık. Zaten kırmızıdan sonra takım dağıldı 3. gol bunu gösteriyordu.

Sana maçı anlatmıyorum , bende zaten sadece özetini izledim. ama sahada dinamo kiev 11+3(hakem) oynadı.

• Noldu hani Barcelona'ydınız?Anca Anadolu takımlarını yenebiliyorsunuz

• Özry linki atar mısınız?

• Tarih yazmaya çıktı Beşiktaş ve dediklerini yaptılar gene tarih yazdılar..

• Şimdi diğer takım taraftarları mutludur. İşte bu yüzden futboldan nefret ediyorum. Avrupa maçlarında bir fb gs hatta bursa taraftarı ecnebi takımı tutuyor. Yazıklar olsun size

• kiev gibi 6.sınıf bir takımdan 6 gol yemek nedir arkadas allahtan 8 aralıkta oynanmadı maç yoksa 8-0 bitecekti

avrupaya dünyaya rezil rüsva olduk..mac bitiminde senolun kameranin kendisini cektigini bile bile yokmus gibi davranıp ana avrat küfür etmesi bombaydı yanlız:))asdaasf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Beşiktaş'ın başına gelen yarın Galatasaray'ın, Fenerbahçe'nin başına gelir.
    Türkün Türkten başka dostu yoktur.sadece bjk taraftarı değil,hepimiz rezil oluyoruz.

• Tek kelimeyle yazık oldu. Bakmayın 6 yemelerine o uydurma kırmızı kart dağıttı takımı.

Bu arada Galatasaraylıyım ama neticede olan ülke puanina oluyor. Her sene aynı nane olmasına rağmen bizim federasyon yapıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian

Bugün Beşiktaş'ın başına gelen yarın Galatasaray'ın, Fenerbahçe'nin başına gelir.
    Türkün Türkten başka dostu yoktur.sadece bjk taraftarı değil,hepimiz rezil oluyoruz.

Fener'in başına geldi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcibaba

kiev gibi 6.sınıf bir takımdan 6 gol yemek nedir arkadas allahtan 8 aralıkta oynanmadı maç yoksa 8-0 bitecekti

avrupaya dünyaya rezil rüsva olduk..mac bitiminde senolun kameranin kendisini cektigini bile bile yokmus gibi davranıp ana avrat küfür etmesi bombaydı yanlız:))asdaasf

Video var mı hocam?
  • Valla artık haklı çıkmaktan yoruldum.

Beşiktaş, üst düzey kilit maçları OY-NA-YA-MI-YOR. Takımın mental olarak hazırlanmasını sağlayamıyorlar. Fenerbahçe maçından sonra yaptığın idman saati kadar psikologlarla görüşmesi lazımdı futbolcuların. Ben Beşiktaş'ın maçı kazanıp kazanamayacağını çıkış tünelindeki halinden anlıyorum. Gözlerinin içine bakıyorum. Diyorum ki bu takım bu maçı alır. Beşiktaş böyle politik oynaması gereken maçlarda en az 5 yiyor. Bir sıkıntı var.

Maçın ilk 10 dakikası dahil saçma sapan pas hataları, üzerlerindeki baskıyı gösteriyordu aslında. Yenilen ilk golü yemin ediyorum ptt 1. lig takımları yemez. Bu kadar kolay adam kaçırma, bu kadar kolay kademesizlik, bu kadar arka direğin boş kalması. Şampiyonlar ligi arenası orası. Tabir-i caizse senin kıçını duvardan ayırmadan oynaman lazım. Dün oynanan futbol ile bir Real Madrid'in karşısına bir Barcelona'nın karşısına çıksak Liverpool'un rekoru kırılırdı.

Hakeme zaten denebilecek bir şey yok. Olmayan bir penaltı ve olmayan bir kırmızı kart. Sonrası zaten kopuş. Hakemlerin hataları ile dalga geçen diğer takım taraftarlarına da Beşiktaş'ın başına gelen inşallah sizin başınıza gelmez diyelim ne diyelim.

Beşiktaş çoook uzun süredir alarm veriyordu da bu maça patladı. Hakemin gösterdiği hatalı karar olmasaydı da ilk yarım saatlik oyun hiçbir ümit vermiyordu zaten. Takımın acilen adam gibi bir forvete, adam gibi bir stopere ve sadece fiziksel olarak değil zihnen de maçlara hazırlayabilecek adam gibi bir teknik
    direktöre ihtiyacı var. Yoska bundan sonrası ne yazık ki biz Beşiktaş taraftarları için yokuş aşağı.

• Hak yiyen hak yer

• Aynen

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.