Şimdi Ara

UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45 (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
2
Favori
35.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız ama bizim kadromuzun durumu içler acısı şu an kaç oyuncumuz fenebahçe kadrosunda yer bulabilir biz buraya kadar düşe kalka geldik ama federasyonun fikstürde yardım etmesi gerekirdi bence. bunu geçmişte yaptılar şimdi de yapabilirler. ee zaten sakat oyuncularımız var. Ben bu işi bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the bad Duelist kullanıcısına yanıt
    Hedef 1 milyon penaltı diye az dalga geçilmedi çıkmış 1 bi hata gösterebilecen mi diyor.Yazık la size hadi git beşiktaş yenildi diye kendini tatmin etmeye devam et...

• quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

quote:

Orijinalden alıntı: cenkakay08

Siz hiçbir zaman gruptan 1. çıkmadınız.

evet..

UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45

• quote:

quote:

evet..

Sen averaj diye bir şey bilmiyorsun galiba. Gruptan çıkamamış 1. olduk diyor...

http://prnt.sc/dg97hy

• quote:

quote:

quote:

evet..

Sen averaj diye bir şey bilmiyorsun galiba. Gruptan çıkamamış 1. olduk diyor...

http://prnt.sc/dg97hy

ben o sezonu hatırlıyorum çok net en iyi ikinci olayı vardı real çıkmıştı gs çıkamadı üst tura

• Kaleciye çok üzüldüm ya :( şerefsiz hakem!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

Rakip takım taraftarları geyik yapmak konusunda haklılar. Böyle bir skoru biz bulsak biz de affetmezdik. Daha doğrusu siz bulmasın siz de affetmezdiniz. Ben rakibe saygımdan dolayı maç kaybetmiş rakip taraftarla çok çok nadiren dalga geçerim ama yapılan geyikleri de keyifle okurum. Fenerbahçe Galatasaray Avrupa'da yenilince zevkten dört köşe olurum. Taraftarlık ve rekabetin içinde var böyle şeyler. Kaldıramıyorsanız takım tutmayın. Ya da onlar yenilince siz de dalga geçmeyin...
    Bırakın adamlar keyfini çıkartsın. Varolan gerçekler üzerinden dalga geçip geyik yapanlara lafım yok. Ama Beşiktaş balondu, balon patladı vesaire gibi gerçek olmayan hayallere kapılmasın hiçkimse. Taraflı tarafsız bütün spor yazarlarının, objektif olan bütün taraftarların bildiği kabul ettiği bir gerçek var. Beşiktaş son 2 sezonun en iyi futbol oynayan takımı. Balon falan değil. Şanssız bir maç geçirdik farklı yenildik diye kimse Beşiktaş'ı balon ilan etmesin. Asıl balon Şenol Güneş'tir.

Sen burada hakeme bir kelime etmeyip boku Şenol Güneşe mi attın? En iyi takım olmamızın sebebi zaten Şenol güneş

Hakem için söylenecek birşey yok herşey ortada. Sonuca %100 etki etti ancak bu Şenol Güneş'in yaptığı hataların üstünü örtmemeli. Boku Şenol Güneş'e atmadım Şenol Güneş boku kendi üstüne ve takımın üstüne sıçtı zaten...
    Kişilerin geçmişte yaptığı doğrular bugün yaptıkları yanlışları görmezden gelmemiz gerektirmez.. Evet geçen sezon başarılı bir sezon geçirdik. Şenol Güneş çoğunlukla doğru işler yaptı. (Yaptığı hatalara girmiyorum) Ama bu sezon 1 tek maçta bile doğru 11'le başlamadı. 21 maçta 1 tek maçta bile... Söz konusu Beşiktaş ise benim için kişilerin, isimlerin bir önemi yoktur. Beşiktaş için ne yaptığına bakarım. Kazandığımız maçlardan sonra bile eleştiriyordum çünkü onun hatalarına rağmen kazanıyorduk. Geçen sezon şampiyon yaptığı için saygı duyar teşekkür ederim, bu sezon yaptığı akılalmaz hatalardan dolayı da eleştirimi yaparım.

• Yok boyle birsey ya bizim takimlar rakibi yeniyor hakemi yenemiyor saglik olsun bu sene uefa da besiktas fenerbahce osmanli birinden ceyrek final bekliyoruz .

• Kardeşim hiç mi akıllanmaz bu Türk taraftarı, FB yenilir GS-BJK birleşir FB'ye saydırır. GS yenilir FB-BJK birleşir GS'ye saydırır. BJK yenilir GS-FB birleşir BJK'ye saydırır. Stsl içerisinde söv say gitsin kardeşim de tüm Türkiye'yi düşman belleyen bi kurumda seni temsil eden kulübü neden yerin dibine sokmaya çalışırsın ki? FB'nin Bebek mevzuuşunda sadece Bjk taraftarı mı dalga geçti? GS taraftarı hiç mi bişey söylemedi? Şimdi el ele vermiş BJK taraftarına giydiriyorsunuz bu ne samimiyet?

Türk futbolu bitmiş yani bunun başka bi açıklaması olamaz,mevzuu düşene bir de biz vuralım olmuş. Ötekileştirmeye devam arkadaşlar.

• Ne demişti TRABZONSPOR maçı sonrası fiko başkan Hakem, dünyanın her yerinde olduğu gibi hata yapmıştır, yapacaktır da. Zaten bu, sporun güzelliği." Ben burada bjk lilere kızmıyorum elendiğimize elbetteki üzüldüm ama kendilerine olunca mı sesleri çıkıyor ortada haksızlık varken neden çıkıpta laf söylemedi.( dürüst yorum yapan bjkliler oldu tabiki onlar hariç zaten) neyse geçmiş olsun. Bir trabzonsporlu olarak başarılar dilerim.
  • Ligte ezeli rakip olabiliriz ama Avrupa'da ebedi dost olmalıyız arkadaşlar.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    nasıl bir beyin var sende ve seni artılayanlarda ? 2 post önce yazdığıma bakarsan görürsün. görmediysen yine yazayım kocaman aynısnı : DÜN FB-IVAN BABEK olayında fenerle dalga geçmek alaya almak ne kadar ayıpsa bu gün bjk ile dalga geçmek en az o kadar ayıptır. dün fb nin başına geldi bugün bjk nin. yarın gs, öbürgün adana, bursa, kardemir, manisa, kağıthane. Onun bi gerzeklik yapıp senle ya da sempati duydugun takımla alay etmiş olması doğru mu ? Doğru olmadığını sen söylüyosun e o zaman sen samimi isen sen alay etme.
    Burada yurttaşınız ile alay etmek yerine sosyal medyayı ayağa kaldırıp UEFA ile FİFA ile alay etsenize bu kadar kafanız çalışmıyor mu?
  • Hocam ne alaka ben sevmiyorum Fenerbahceliyim arkadaş . Gs ve bjkyi sevmiyorum ne Avrupada ne Türkiye'de kazansın istemiyorum . Benim istemelede birşey olmuyor . Ülke puanıni yemişim saçma sapan ülke puanı artsa ne olacak bu yöneticilerle . Bu dünyanın heryerinde böyledir arkadaş düşünsene Real Madrid şampiyonlar liginde maç yapiyor barcalilar aman Madrid kazansın da ülke puanımız artsın diyor . Yada chelsea manu için . Ama bursa olsun genclerbirligi osmanlı vs. Bunlar herzaman yensin isterim Avrupa da . Bu arada Beşiktaşı tamam kafaya alıyoruz ama UEFA'yı alacak kadrosuda var aslında hayırlısı .

• Bu başlığın en güzel yanı içimizdeki vatan hainlerini ortaya çıkarması oldu.

Gerçekten Beşiktaş'ın yenilmesine üzülen kişiler cansınız.

• Bu kiev grup sonuncusu değilmiydi ya hiç bi hedefi olmayan bi takım nasıl oluyo da gruptan çıkabilmek adına mutlak galibiyet için sahaya çıkan bjkye 6 gol atabiliyo anlamış değilim. İyiki izlememiişim. Harbiden final maçlarını oynamayı bilmiyo bu takım. Bu gün onun yerinde fb de olsa gs de olsa ne yapıp eder kievi yenerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

Eski bir galatasary taraftarydm bende. Soguttular nefret ettiriyorlar hala.
    Hhamitler sabriler selcuklar dusundukce sinir oluyorum.
    Bu 4 buyuk takim tarftarlarini uzun zaman once bir birlerine dusman ettiler.
    Suan bu gaflet ve aptallik inanilmaz derecede anadolu takim taraaftarlarinda var. Ve bu alttan alttan bazi is guzarlar tarafindan destekleniyor.

Ivan bebek zamani fbyi sevmesemde ,okadae sahiplendimki .haksizliklar karsisinda uzuldum ,kahroldum. Bjkli anadolu takimli arkadaslarim .iyi olmus ligde bize mislisini yapiyorlar simdi gorsunler haksizliga ugramak nedir diye kinlerini kusuyorlar. Bu halk , bu millet ZEHIRLENMISTIR!!!! COZUMU NE INAN BILMIYORUM AMA COK UZULUYORUM....

hocam bütün samimiyetimle tebrik ederim sizi. canı gönülden tebrik ederim. ne güzel böyle aklı selim düşünenlerin olması.

Birbirine düşman olma durumu büyük takımlarda çok fazla. Anadolu takım taraftarları arasında dahada fazla. Ve evet destekleniyor bu gruplar çünkü benim anladığım bu insan artıkları üzerinden rant dönüyor ve özellikle seçim dönemlerinde yada kritik zamanlarda rakip aday yada takım üzerinde baskı-koz olarak kullanılıyor bunlar.

HOCAM SON OLARAK ŞUNU SÖYLEYEYİM. FUTBOL BASKETBOL SPORUN HER TÜRLÜSÜ, BUNLAR OYUNDU ARTIK ENDÜSTRİ. İŞTE BURADA BİRBİRİNE ATANLAR TUTANLAR ÜZERİNDEN DÖNEN ENDÜSTRİ. HAYSİYETSİZLER DÜN FB MAÇINI BUGÜN BJK MAÇINI GÖZ GÖREGÖRE KATLETTİLER BİZİMLER BİRLEŞİP TEPKİ KOYMAK YERİNE BURADA BİRBİRLERİNİ YİYORLAR. NE BU HIRS BU ÖFKE ? AKLINIZI NERDE BIRAKTINIZ ?

ESKİ BİR FENERBAHÇELİYİM AİLEMDE HERKES ÖYLEDİR. AMA BİR İNSAN OLARAK SÖYLÜYORUM. KEŞKE GALATASARAY HER SENE ŞAMPİYONLAR LİGİNDE FİNAL OYNASA, KAZANSA. KEŞKE BJK HER SENE UEFA DA FİNAL OYNASA. YEMİN EDİYORUM FENER KAZANMIŞ KADAR SEVİNİRİM GURUR DUYARIM.

BUNU HER TAKIM TARAFTARI KENDİ TAKIMI VE DİĞER TAKIMLAR DİYEMEDİĞİ SÜRECE HİÇ BİRŞEY BEKLEMEYİN TAKIMINIZDAN.

BAK ADAM EL CLASSİCO'da BÜTÜN KOCAMAN TRİBUNDE 2 KİŞİ. SADECE 2 REAL MADRİD TARAFTARİ CAMP NOU DA 90. DK GELEN GOLE SEVİNDİ. HİÇ BARÇA TARAFTARIDA HOPPP SİZ HAYIRDIR DEMEDİ.

BAK ŞİMDİ BEYİNSİZ ARKADAŞIM ARAMIZDAKI FARK BU ANLADIN ? ONUN TARAFTARI ÖYLE OLURSA TAKIMIDA HER SENE FİNAL OYNAR KUPA ALIR YARI FİNAL OYNAR. SEN BÖYLE OLURSAN TAKIMINDA BÖYLE OLUR. BU İŞ BU KADAR BASİT.

ŞİMDİ YİYİN BİRBİRİNİZİ.

• ahadayıyasor42 kullanıcısına yanıt
    Çeyrek final garanti zaten kesin bir takımımız kalır bence hedef yarı final olmalı

• mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne alaka olduğuunu söyleyeyim. Bende fenerlliydim önce onu söyleyeyim. Hangi takımı tutarsan tut, avrupa biri senin ülkenin klübüne küfür edip aşağıyorsa, sende bundan zevk alıyorsan ya da bana ne diyorsan, o zaman bi takım değerleri kaybetmişiz demektir. Ve hayır dünyanın her yerindede böyle değildir. ingiltereye hiç gtmedim ama arkadaşlarım var hiç biri bir ingiliz klübüne laf ettirmez. çünkü adam biliyor premier ligin temsilcisi olduğunu. E peki premier lig hangi ülke ligi ? ingiltere. Peki sen şimdi manchester'a küfür ettiğinde hangi lig takımına küfür ediyosun ? o takım hangi ülkeyi tmesil ediyor ?

sizin dediğiniz olay arjantin brezilya bolivya kolombiya gibi fanatizmin çoştuğu yerlerde var. liglerinin halleride ortada. e bizimkide ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

adam yıllar önce söylemişti.

Demek Fener yıllardır bu yüzden gidemiyor.

İyi laftı yanlız

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.