Şimdi Ara

UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45 (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
2
Favori
35.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

öncelikle kimsenin ihanet ettiği falan yok, boş boş konuşmayın, maçın zaten sonucu belli, beşiktaş çıksa 6 atsa o hakem 5 kırmızı gösterip hükmen yine mağlup edecekti, penaltı bir yana, penaltı kesinlikle değil ama penaltı bile olsa kural değişti, böyle bir pozisyonda kırmızı verilmeyecek kararı alındı, bu pozisyonda kırmızıyı çıkararak zaten hakem kendini belli ettiki devamında pozisyonlarda kararları da gösterdi durumu

beşiktaşa kazandırmayacaklardı kazandırmadılar da, bu ilk değil, her zaman oldu, her takımımıza oldu, lobin kuvvetli değilse, böyle bir durumda uefayı kanırtamıyorsan adamı böyle yiyorlar işte

ama şu da varki suçu sadece dışarıda aramamak lazım, bizden çok daha köklü rekabet geçmişine sahip takımlar ve yönetimleri böyle bir durumda birlik olup tepkisini gösterip hakkını arayabiliyor, bizdeki kulüpler ise birbirini uefa ya şikayet edip duruyor, hezimet olur hakkıyla kaybeder dalga geçilir eğlenilir ama böylesi bir maçta rakiple dalga geçecek kadar ezik bir futbol kültürüne sahip olduğumuz sürece başarılı olamayacağız ve bu eziklik sadece taraftar seviyesinde değil kulüplerin en üst seviyelerinde mevcut

Kokuşmuş sistemin örneği forumda mevcut zaten hocam. Yarın Feyonoord maçı da böyle olacak, Osmanlıspor belki ak destekle dokunulmaz ama Fener'in akıbeti de aynı olacak bundan eminim. Gol atsa vermeyecek hakemler. Bu Avrupa'da sadece Türk takımlarına değil ufak takımların tamamına karşı olan bir şey, insanlar bunun ya farkında değil ya da umursamıyor. Gerçi her sene El Clasico finali bekleyen beyinlere ŞL bile fazla, 5-6 büyük ligin ilk 2'leri kendi aralarında maç oynasa yetecek bu arkadaşlara.

• rider30 kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim çaban için ama yemezler :) Bu reazalet böyle kapatılmaz,zzzz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçeliyim gerçekten üzüldüm bu biçimsiz hakemin yaptıklarına Burda bjk yenildi diye sevinen gs li fb li arkadaşlar var Eğer beşiktaş kazansaydı Seneye şampiyonlar ligine 2 takım gidecekti 1 ve 2 ülke puanı artıp
  • Ne yalan söyleyim, Fener yenilmiş gibi üzüldüm.Hakkımızı da yediler ancak unutmadım geçen sene bize haksızlıklar yapıldığında gülücük atıp oh çekenleri.Neyse ki çizgimiz belli çok şükür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonSlow

Neyse arada olur böyle şeyler
    Gerçi biz cl de 6 8 falan yemedik ama oluyor işte her takımın başına geliyor
    Gerçi bizim başımıza gelmedi ama
    Olsun

ulan ne oynadin da basina gelmedi, geyik.

adama zorla besiktasi savunduruyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

Fenerbahçeliyim gerçekten üzüldüm bu biçimsiz hakemin yaptıklarına Burda bjk yenildi diye sevinen gs li fb li arkadaşlar var Eğer beşiktaş kazansaydı Seneye şampiyonlar ligine 2 takım gidecekti 1 ve 2 ülke puanı artıp

gecen sene bize bragada yapılanın aynısı kıevde beşiktaşımıza yapılmıştır
    Geçmiş olsun yinede Beşiktaşımızı avrupadaki mücadelesinden dolayı kutluyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi kere gruptan çıkın la

UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45
  • 6-0 dan 6-6 bekliyorduk ama napalım...

• özeti 10 dk süren bir maç al çayını kahveni otur keyfine bak izle

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail58000

Kieve gidip vurduranida ilk kez görüyorum :)))))

Gecenin yorumu bu ya. Çerçeveletip bir yere asilmali

• quote:

Orijinalden alıntı: CemUsUs

quote:

Orijinalden alıntı: JonSlow

Neyse arada olur böyle şeyler
    Gerçi biz cl de 6 8 falan yemedik ama oluyor işte her takımın başına geliyor
    Gerçi bizim başımıza gelmedi ama
    Olsun

ulan ne oynadin da basina gelmedi, geyik.

adama zorla besiktasi savunduruyorsunuz.

Diyorum ya talihsizlik işte
    Sadece 2 maçta 14 gol yedi bjk cl de
    Oluyor işte futbol bu
    Sanırım Gs fb bursa TS hiçbiri cl de bu kadar yemedi ama oluyor işte

• quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

Bi kere gruptan çıkın la

asdaggdsgda bir kere bile eksi averajdan kurtulamamışlar..

ezik deyince de alınıyorlar.
  • Yarında FB'yi liğme liğme ederlerse sakın kimse şaşırmasın. Bugün bize yarın size.

Bir gün size de sıra geleceeek. FB, GS, Beşiktaş hiç fark etmez. Bu tür hakemler Avrupa'da olduğu sürece size de biri toslayacak er ya da geç Türk takımı isen bu kaçınılmaz. O zaman da burada yazdıklarınızdan utanırsınız belki.
  • Onu bunu bırakın da, bu maçta Liverpoolu anmayan kimse yoktur herhalde. İtiraf edin siz de Liverpolu andınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

Bir gülüşü var, sanırsın takımı Beşiktaş'a 6 atmış.

olum sen yapma lan bari beni düşün be

Forumda sevdiğim birkaç Beşiktaşlıdan birisin ama Braga maçında sizin taraftarın geçtiği dalgalar hala duruyor. O gün en büyük rakibimiz Gs olmasına rağmen onlardan fazla Bjkliler dalga geçti. Kusura bakma o yüzden.

haklısın diyecek bişey yok. tek eksiğimiz senin adamın da yaptı mantığından çıkamamak. ivan bebek e etmediğim küfür kalmamıştı şimdi fenerliler böyle yapınca insan üzülüyor be. ama asla yeter ulan bende dalga geçicem triplerine girmicem herkes kendi doğru bildiğiyle yaşasın. bugünlük geçin dalganızı ama ivan bebek zamanında da olduğu gibi türklere karşı kilit maçlarda bi sıkıntı oluyor hep bu çok açık. fb ye başarılar

Keşke en başından senin gibi düşünseydi diğer forumdakiler,ama bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın dersen;günün birinde o yılan senide ısırır.

• Fenerbahçe ile alay edenler yunanmıydı peki. Ozaman nerdeydin aynı bu tarz mesajın var mı koy buraya samimiyetini anlayalım.

yoksa FEnere gelince eğlenin çoşun hakaretler dalgalar diz boyu bjk olunca oo yunan takımımı.

Ayıptır ayıp yanlı yorum yapmayın burda biri yenilince diğeri laf ediyor bu böyle süre gelmiş. Ya şu saaten sonra kimse kimsenin konusuna girmesin yada bu şekilde kalkıp Türk takımı laf etmeyin demesin.

Ha haddini bilirsin dersin ki takımlar zor bizde ağım şahım takım değiliz orası başka ama kalkıp barca gibiyiz şöyleyiz yeriz bitiririz dersen 6tane de yedin mi adamlar dalga geçerler.

Siz sanıyorsunuz ki ispanya da real yenilince barca - barca yenilince real taraftarı birbirine sevgi sözçükleri yolluyor.
    Fener manu yu yenince ingiltere de yapılan goygoy belki bizimkinden bile fazladır.
  • Şampiyonlar ligi için Fb-Gs-Bjk den oyuncu seçsek iddia ediyorum bjk den oyuncu ilk 11 e giremez Hatta Gs ve Bjk ağırlıklı yapsak kadroyu en az 8 gsli oyuncu olur ilk 11 de

• Zombitch kullanıcısına yanıt
    Ben olsam forumu terkederim. Ama bahane bahane tipik bir müptela :)

Beşiktaş yenildi diye üzülüyorum TÜRK takımı olduğu için. Ama bu embesillerin geçen sene attığı mesajlar aklıma geliyo, sonra fikoyla şenolun konuşmaları aklıma geliyo, olsun yine üzüldüm.
  • Dolar düşmeye başladı bjk 3. Oldu ülke normale dönüyor

• Parabens kiev ..

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.