Şimdi Ara

UEFA EURO 2008™ [ ÇIKTI -PS3,XBOX360] (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.327
Cevap
1
Favori
40.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @ulvi hocam oynuyor 2. yarıya geçti kısaca merak edenler için Fatih Terim benzemiş bayağı. Mimikleri de benzemiş. Ve galip gelince İstiklal Marşı çalıyormuş.
    Gerisini canlı canlı anlatır isterse. Fatih Terim i merak edenler için yazdım şimdiden ben.

Çok meraklandım yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 15 Nisan 2008; 22:15:48 >
  • PAL gibisi var mı beaa yükleyelim bakalım.

Edit: Ulan tüh ya boş DVD kalmamış evde ne yapciz şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 15 Nisan 2008; 22:19:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

PAL gibisi var mı beaa yükleyelim bakalım.

Edit: Ulan tüh ya boş DVD kalmamış evde ne yapciz şimdi.

yaa işte konsolun PAL olması önemli değil işte....
  • u su ne zaman çıkıcak yaa
  • arkadaşlar oyunu bırakamıyorum walla , bu arada dante nin dediklerine ek olarak az önce türkçe anons duydum , maçın en iyi oyuncusu maçtan sonra açıklanacaktır diye , gerçekten süper ya... neyse ben oyuna geri dönüyorum ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulwi

arkadaşlar oyunu bırakamıyorum walla , bu arada dante nin dediklerine ek olarak az önce türkçe anons duydum , maçın en iyi oyuncusu maçtan sonra açıklanacaktır diye , gerçekten süper ya... neyse ben oyuna geri dönüyorum ...

Bir kaç günden önce buraya yorum yapmaya dönmez sanırım
  • Hofft brşt ya höh bişey diyemiyom daha artık
  • EA allah belani versin akli dengemizi bozdun

• Benim 1 gün,4 saat var ama tahminim yarın akşama biter
    Ben yatıyorum artık,yarın ola hayrola
  • Oyunu geçin de gerçeğini daha çok merak ediyorum Milli Takımımızda var of Şampiyonlar Ligi heyecanından kurtulduk şimdi de bu çıktı iyi mi
  • Gümbür gümbür 200 le gelio . Kaldı 5 saat
  • bekle bekle u bekle nezaman u ya gelir acep ya
  • 1 ay sonra
  • Hay ben boyle ıse tamam mı ?

Yeter be başlıcam oyuna be çıkar gıderım alırım abi bu ne ya 30-40 kb ile oyun mu cekılır mılletı anlamıyorum nasıl 100-200 arası cekıyor o yogunlukta hayret edıyorum valla. Onlar oyle cekerken benım en az 400 kb ile cekmem lazım 1.100 gb oldu ıptal ettım daha da ındırmem zaten yazıklar olsun dıyorum !
  • Bu fifa,pes serileri hersene U'ya böyle geç çıkacaksa satıyorum konsolu Pal alacağım artık yeter
  • Üşenmedim bu saatte format attım dedim birde böyle deneyeyim sonra bir baktım yine olmadı.

Çıldırdım artık kafayı yedim, ve tam artık kapatıyordum bilgisayarı umudu kesmiştim ki istediğim linkleri buldum (Rapid) mükemmel işte dedim budur !

Ve simdi yatmıcam bu saatten sonra 8 de okul var okula kadar yatmıcam full indircem keşke zamanında alsaydım premium ama işte kısmet harika ya 30-40 kb ile iniyordu, şimdi ise 330-400 arası iniyor 3-4 dakikada bitiyor part lar harika harika perşembe oynarım kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 16 Nisan 2008; 4:48:56 >

• J lerden bi haber yok daha

Arkadaşlar bol bol SS ve yorumlarınızı bekliyoruz ki !

Kafayı iyice sıyıralım

Alah belanı versin EA
  • bela okumayın arkadaslar adamlar nerden bilsinler pal bolgesinde j konsol kullanıldıgını suc bizde giderde j-u konsol alırsan boyle olur tabi.aklıma yanıyım gittim u konsol aldım pal almak varken bide elite yaa satmayada kıyamıyorum
  • Seninki bide U yani, Başın sağolsun, üstad 2009 baharında oynarsın artık Futbol deyince bu ABD' li yaratıklar Amerikan futbolundan başka bişeyden anlamıyolar, ve ilgilenmiyorlar

Futbol, Football

NO,NO,.....

SOCCER

He öyle desene be boys..

Şimdi anladı ben
  • ya sorma abi forumdaki ismim tamturk ama bu gidisle tamabdli olarak degistiricem resmen american çakması olduk bu ne ya herseyimiz sanki bu adamlara endeksli neyse konuyu derinlere cekip bi ban konusu daha yaratmayalım.türküz evellallah....

bu u konusuda gercekten cok can sıkıcı allahtan kayınbiraderde j konsol var onunlada idare ediyoruz.acaba benim eliteyi satıp bi arcademi alsam kıyamıyorumki.neden boyle yaparlar ya insan düsünmezmi bu u konsolları america dısında oynayan vardır diye türkleri hic akıl etmezlermi bunlar zeki adamlar bulurlar bi sekilde diye.evet buluyoruz elimize geliyor biyerden ama oyun yok malesef bekle babam bekle.hic sevmem su beklemeyi.

allahtan fifa 1 ay sonra cıkıyor.ya pes daha gecen ay cıktı u regionu.simdi ben bisey derdimde forum adabına aykırı olur ve yine 4 gün banı yeriz diye susuyorum.offfff offffffffffff

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.