Şimdi Ara

UEFA 2. Tur İlk Maç | Trabzonspor - Napoli | 19.02.2015 - 20:00 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ayrıca uefa,napoli taraftarına ciddi bir ceza vermesi gerekir.nasıl soktular o cisimleri içeri..türk polisi de anca türkleri coplar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ottiman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ottiman

quote:

Orijinalden alıntı: R7GE

Bugün vatanını satan yarın annesiyle bacısıyla dolaşmaya gider. Anladınız siz onu

Uefaya mail atanları hatırladın mı ?

adamların alın teriyle alacağı kupayı şike ile aldınız ne yapacaklardı madalya mı takacaklardı?

Adalet bekçileride gelmiş

İşinize gelince yargı güvenilir gelmeyince güvenilmez o davanın şike davası olmadığını bizzat başkanınız açıkladı hala şike diyorsunuz... şikeyse hepinizi satın aldık paraya boğduk hepinizi arenanın açılışını yaptığımız maçtada sizi satın almışız öyle diyorlar...

bazı şeyleri görmek için adalet, yargı ya bakmana bile gerek hadi baktın diyelim, ergenekon ve balyoz davalarının balon olduğunu, belgelerin sahte olduğunun, bilirkişi raporunun saçma olduğunun, görgü tanıklarının çelişkili ifadelerinin olduğunu davalar açıldığından beri biliyordum..Ama gel gelelim bunla fb nin şike davası bir değil tapeler ve bizzat telefon konuşmaları var yani deliller varresmen şike yapılmış kaldı ki %100 bir şike olmasa Avrupa FB yi men etmezdiiiiii

Adalete bakış açın güzelmiş, güle güle kullan.

kusura bakma Atatürkçüyüm diye geçinip cemaat bize tuzak kurdu, hükümetin hiçbirşeyden haberi yoktu diye yalakalık yaparak bakmak size özel ;)

Onlar kimmiş?

Bir kere de konuştuğunuz kişinin kimin nesi olduğunu bilmeden yorum yapmayın ya.

• Tebrikler güzel oyununuz için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orta sahada ki Gabiandi (yanlış olabilir) çok iyi ortasaha oyuncusu. 23 yaşındaymış daha. 30 küsür yaşında tecrübeli bir oyuncu gibiydi çok beğendim
  • Onu geçtim ersun yanal ? Nasıl bir fantazi anlayışı varsa bu adamın fantazileri yüzünden sakatlanan bosingwa'yı tutup hala aynı faztaziyle defasın göbeğinde oynatma niyetini sürdürüyor.4-5 vardı sağdan çok iyi içeri dalabileceği bosingwanın ama fatih bunları geçtim defans yapamıyor aptal.Bu takımın sonu kötü arkadaşlar 5 senelik planlama yapılıp transfer yapılmadan alt yapıdan oyuncularda devam edilmelidir.Bu borç kapanmaz sonumuz hiç iyi değil.
  • Demirorenin bjkyi borc batagina sokmasinin aynisini baskaniniz yapiyor size..iyi uykular..napoli evinde de 4-5 tane atar bu tsye gol yemeden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GS ile kardeş takım olduğunuz dün akşamki maçın skoru ile tescillendi
  • inanıyorum inanıyorum trabzon napoliye 5 tane ceker ve turu kapıp gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1R4C

GS ile kardeş takım olduğunuz dün akşamki maçın skoru ile tescillendi

sizin kardeş takımlarınız mahkeme ile tescillendi canım..unuttun sanırım veya bunadın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.