Şimdi Ara

Udemy ücretsiz kurslar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
47
Cevap
12
Favori
5.385
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    476 Mesaj
    1 den fazla alanlara hakkımı helal etmiyorum. Ben alamadım.

:) konuyu ben açtım ve birden fazla aldım.

Not olarak şunu belirtmek isterim zaten bu sadece denebunu abonelerine özeldi. Sana da değil yani :) senin öyle bir helal edip etmeme hakkın yok.

Tşkrler 🖐️ bedava kurs olursa sana paylaşmayalım alamazlar maazallah sonra sana haklarını helal etmezler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    GodGave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1002 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: huzzeyin

:) konuyu ben açtım ve birden fazla aldım.

Not olarak şunu belirtmek isterim zaten bu sadece denebunu abonelerine özeldi. Sana da değil yani :) senin öyle bir helal edip etmeme hakkın yok.

Tşkrler 🖐️ bedava kurs olursa sana paylaşmayalım alamazlar maazallah sonra sana haklarını helal etmezler.
    Neden bunu en başta söylemedin?
    bu sadece denebunu abonelerine özelse, o zaman bizler bu beleş kursları haketmedik demektir ve bunları kullanırsak kul hakkı olur..Aldığım kursu nasıl silebilirim acaba? hiçbir silme tuşu yok sitede

Okuman yok sanırım denebunudan gelen epostaya tıkladım yazıyor. En başta. Tıkladığın linkede baksaydın linkte de denebunu adı geçiyor.

Kurslar bedava da olsa satın alınan kurs ilk 30 gün içerisinde iptal edilebilir. Senin bakma, görme, okuma ve okuduğunu anlama ile alakalı problemlerin var sanırım. Allah şifa versin.

İnsanlara iyilik yaramaz. Bütün mesajları sileyimde böyle tiplere maruz kalmayalım. Zaten bitti kampanya.

|
    |
    dekareme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1013 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: huzzeyin

Okuman yok sanırım denebunudan gelen epostaya tıkladım yazıyor. En başta. Tıkladığın linkede baksaydın linkte de denebunu adı geçiyor.

Kurslar bedava da olsa satın alınan kurs ilk 30 gün içerisinde iptal edilebilir. Senin bakma, görme, okuma ve okuduğunu anlama ile alakalı problemlerin var sanırım. Allah şifa versin.

İnsanlara iyilik yaramaz. Bütün mesajları sileyimde böyle tiplere maruz kalmayalım. Zaten bitti kampanya.
    Sıcak fırsatlar burası her tip var hocam. Çok kaliteli kursları aldık sayenizde teşekkürler tekrardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Rica ederim. Birilerine fayda dokunduysa ne mutlu. Link zaten herkese açık elidorun sayfa linki.

Girdik aldık. :)

|
    |
    Dilsiz Gurme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Herkese merhaba,

Udemy'de eğitmenlik yapıyorum. Mekanik tesisat sektöründe çalışanları ilgilendiren kurslar hazırlıyorum.

Hazırlamış olduğum yangın söndürme tesisatı proje tasarım & çizim kursu 199.99 TL yerine 47.99 TL
    30 Gün İçinde Para İade Garantili - 8 Ders - 5,5 Saat Eğitimhttps://www.udemy.com/course/yangin-sondurme-proje-tasarim/?referralCode=00A78E62414585379FCC

Mekanik tesisat proje tasarım kursu 129.99 TL yerine 47.99 TL
    30 Gün İçinde Para İade Garantili - 24 Ders - 11 Saat Eğitimhttps://www.udemy.com/course/mekanik-tesisat-proje-tasarimi/?referralCode=5F74E3923EC8A74E54EB

Her iki kursu alana VRV proje hazırlama kursunu hediye ediyorum.
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.