Şimdi Ara

Udemy ücretsiz ingilizce kursu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
15
Favori
22.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eli görünce aklınız gidiyor hemen. kursu veren kızın notları onlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thanks Bro
  • Derslerde anlamadığımız bişey olursa sorun, hemen cevaplıyor hoca. Cok çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım çok teşekkür ederim.
  • Çok teşekkürler.

• Konu sahibine teşekkürler. Tabiki eğitimi ücretsiz hâle getirenlere de teşekkürler.

• arkadaşlar Rusça, Almanca, Japonca ücretsiz kurs var mı
  • Teşekkürler kaptim bir adet

• kadir_150 kullanıcısına yanıt
    kullandınız mı üstad ? paylaşır mısınız benimle de ?
  • 2 yıl önceki konuyu hortlatışsın bende yeni kampanya var diye girdim udemy ye
  • E yuh be.. 1 yıl geçmiş.

• 1 sene olmuş arkadaş ne ara hortlattınız :/ Madem girdik merakımı giderin bu kursu alanlar şuan sular seller gibi ingilizce konuşuyor mu acaba :)
  • hangi ... hortlattı ?
  • kursu bir kitaptaki anlatıma ve örneklere bakarak yapmış. ayıp keşke kaynakça olarak belirtseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

kursu bir kitaptaki anlatıma ve örneklere bakarak yapmış. ayıp keşke kaynakça olarak belirtseydi
    Madem konu hortladı sormakta beis görmüyorum, hangi kitap o?

Kurs hakkında da birkaç kelam edeyim. Elif hoca sempatik, konuları sıkmadan anlatıyor ancak bazen ekrana yansıyan örnekleri atlıyor, çevirmeyi unutuyor vs. Bir de sevgilis/eşi artık her kimse kameranın önünden geçiyor, kameranın arkasından geçiyor adamın gölesini görüyoruz, hoca gözüyle takip edioyor, kapıyı açıyor kapatıyor falan, bir iki yerde de diyaloğa giriyorlar. Bunlar işi baya özensiz ve amatör kılıyor.

Malesef bir çok eğitim ki arasında parayla aldıklarım da var ses konusunda özensiz, anlatımlar kopuk kopuk, insanın takip edesi gelmiyor. Misal adam bir sunum yapmış, orada bir hata var diyelim, montajda düzeltilmesi çok basit ama düzeltme gereği bile duymuyorlar.

Bir de sanırım satın aldığımız kursu sanırım silemiyoruz, sadece arşiv seçeneği var.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Suat_

Madem konu hortladı sormakta beis görmüyorum, hangi kitap o?

Kurs hakkında da birkaç kelam edeyim. Elif hoca sempatik, konuları sıkmadan anlatıyor ancak bazen ekrana yansıyan örnekleri atlıyor, çevirmeyi unutuyor vs. Bir de sevgilis/eşi artık her kimse kameranın önünden geçiyor, kameranın arkasından geçiyor adamın gölesini görüyoruz, hoca gözüyle takip edioyor, kapıyı açıyor kapatıyor falan, bir iki yerde de diyaloğa giriyorlar. Bunlar işi baya özensiz ve amatör kılıyor.

Malesef bir çok eğitim ki arasında parayla aldıklarım da var ses konusunda özensiz, anlatımlar kopuk kopuk, insanın takip edesi gelmiyor. Misal adam bir sunum yapmış, orada bir hata var diyelim, montajda düzeltilmesi çok basit ama düzeltme gereği bile duymuyorlar.

Bir de sanırım satın aldığımız kursu sanırım silemiyoruz, sadece arşiv seçeneği var.

Alıntıları Göster
    https://www.kitapyurdu.com/kitap/ingilizce-dilbilgisi--systematic-english-grammar-2-cd-ilaveli/67112.html

bu kitaptı sanırım. ingilizcede çok sık rastlıyorum bu duruma. bir sitede els kitabından yürütmüştü komple

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Diziyleogren.com diye bir site vardi hocam. Orada arrow un kelimeler vardi.3 bolum izledim sonra devam edememistim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Madem ki konut hort,var mı İngilizce için kod vs?

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

YDS den 75 i geçip kuruma belgelesem maaşa +1250 tl. Acip sicak fakat biz burda hala avansastan çamaşırsuyu kovalıyoz.
    Sizin hangi kurum 1250 TL veren

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.