Şimdi Ara

UDEMY'DE 250 Kurs Kısa Süreliğine BEDAVA !!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
21
Favori
20.657
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf bedava diye anlamayacağınız kursa yazılmaktansa,türkçe olupta kendinizi geliştirmek için 25-30 tl civarına kurslar alabilirsiniz çok güzel faydalı içeriği olan kurslar var.
  • Türkçe olan var mı arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber veren @ekmek arası sakız a teşekkürler...
  • Yahu şu ingilizce bilmeyenler boşuna alıyor/niye alıyor/hiç almamalı diyen arkadaşları sıcak fırsatlar bölümüne sokmayacaksın yemin ediyorum.

Kardeşim şimdi biz ingilizce bilmiyoruz diye bunları almayalım mı ?

Hadi sizin güzel hatrınız için almadık diyelim, yarın bir gün oldu ki ingilizce eğitimi aldık ve programlama hevesimiz peydah oldu, niye kursu o zaman parayla satın almak zorunda kalalım ?

Benim bu kursu bedava alıyor olmamın kursu verene bir zararı yok, aksine adama katkım oluyor +1 kursiyer olarak, e site zaten benim her işlemimden karlı çıkıyor, e ben de standart zamanda parayla satılan kursları "sıcak fırsat" olarak bedavaya topladığım için karlıyım. Yani win-win-win ilişkisi.

Hayır bu kadar tepki verdiğinize göre siz zararlı çıktınız galiba bu işten, ne zararınız var söyleyin de bilelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bob lee swagger -- 13 Ekim 2017; 18:22:30 >
  • fotoğrafçılık ve photoshop ile ilgili olan kursları hobim nedeniyle aldım. haber verene teşekkür ederim.
  • Eğitim dili %100 İngilizce olan okulda okuyorum. Bu yüzden kursları anlamakta vs sıkıntı yaşamam diye almaya başladım işte sırayla. Bir ara kendimi kaybettim, hırs yaptım. 131 kurs almışım ücretsiz şekilde. Aldıktan sonra başlıklarına baktım kursların. Hepi topu 10-15 tanesini ancak bitiririm diye düşünüyorum. Yine de boş vakitlerde oturup açıp izleyip kendini geliştirmek için çok güzel bir yol oldu bu. Üstelik kursu bitirince verilen bitirme sertifikaları da bu işin cabası. Bölümümle ilgili birkaç kurs bitirip sosyal-hobi-spor vs. alanlarına yönelik de bir iki kurs bitirilse CV'nizi bir güzel doldurur aslında diye düşünüyorum. Teşekkürler tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ape1281 -- 13 Ekim 2017; 20:13:44 >
  • teşekkürler konu sahibine

forum programcılarına da mesaj atın ücretsizken alsnlar.

• edit = o kadar mesaj yazdım birtek emojiyi atmış. Neyse teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 13 Ekim 2017; 21:2:46 >

• Edit: Aynı üstteki arkadaş gibi oldu, bir sürü şey yazdım emojileri atmış bir tek. Paylaşan arkadaşa çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daftendirekt -- 13 Ekim 2017; 21:32:3 >
  • UDEMY'DE 250 Kurs Kısa Süreliğine BEDAVA !!!

Thank you man.
  • Paylaşım için teşekkürler.

Yanlız bu udemy biraz çöplük olmuş durumda. Bazı eğitimler var bakıyorum puanı yüksek, şimdi yalan olmasın satın almadan önce bazı yollarla bulabiliyorum eğitimi. izliyorum adam photoshop'da sol taraftan yazı ekleme simgesine tıklayıp yazı ekliyor, yazı stilini değiştiriyor bir dersi bitiriyor. Ve bu eğitim baya yüksek puan almış.

Tabi iyileri de var aralarında ama iyi seçmek gerekiyor. Benim para verip aldığım eğitimde oldu 20 Tl'ye düştüğünde gerçi daha izleyemedim. Oda bizim aptallığımız işte dizi izleyeceğimiz vakti buna ayırsak daha hayırlı olacak ...
  • 23 taneye de ben yazıldım.

Fotoğraf, fotoşop, egzel eğitimlerine yazıldık. Hadi hayırlısı...

• 20-25 tane kurs aldım,vaktim bol,kendimi geliştirir,oyalarım.ne de olsa knowledge is power

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 97 tane kurs aldım İngilizce, fotoğrafçılık, photoshop, yazılım dili vs. neredeyse hepsi işime yarayacak. Çok iyi oldu.
  • arkadaşlar kursların türkçe olanları varmı acil cevap verirseniz bitmeden alıyım?

• bedava duyunca dayanamadım aldım 3 tane. bedava olunca sirke baldan tatlıdır.

• teşekkürler hocam çok iyi ingilizcemiz varmış gibi 4-5 tane aldık ama bunlar kalıcı mı oluyor yoksa süreli mi?
  • Allah razı olsun python dersine başladım %15i tamamladım. Kurslar çok açıklayıcı fakat bir kaç yer var bizi biliyor kabul ediyor. İnternetten yarım saat aramam sonucunda sorunumu çözebildim. Zaten neyi aradığımı da tam olarak bilmiyordum. Ama çok iyi bir hizmet herkes faydalanır umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber verdiğiniz için teşekkürler. Çok işime yaradı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.