Şimdi Ara

Ucuza Satılık >> CORSAIR Void PRO RGB Wireless Dolby 7.1 - K70 MK2 - DARK CORE - MM1000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Gaziantep İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Bağlantı Tipi #Kablosuz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Ucuza Satılık >> CORSAIR Void PRO RGB Wireless Dolby 7.1 - K70 MK2 - DARK CORE - MM1000
    Ürünlerin hepsi amazon.com'dan alınmıştır ve en fazla 1,5 ay olmuştur. Sıfırdan tek farkları kutularının açılması ve maalesef K70 kutusu yoktur ama kutu içeriği tamamen vardır sadece dış kutusu yok ve kargoda sıkıntısız gönderim sağlayacağıma emin olabilirsiniz. Yeni sistem kurmak için aldım fakat geri vazgeçtiğim için öylece duruyorlar. Kutu içerikleri tamdır. Garanti olarak Amazonun garantisini ve Corsairin kalitesini anlatmama gerek yok bana göre yapılacak en iyi setlerden birisi bunlardır. Türkiye'deki her türlü firmadan daha iyi garanti sunduklarına emin olabilirsiniz. Ürünlerden mouse hariç hiç biri kullanılmadı desem doğrudur. Zaten kutudan çıkarıp dolaba koymuştum bütün içerikleri aksesuarları mevcuttur.

Ürünler ve tam isimleri
    1- CORSAIR K70 RGB MK.2 Cherry MX Red - 480 TL
    2- CORSAIR Dark Core SE 16000 DPI ( SE modeldir Qi Charging özelliği vardır.) - 480 TL
    3- CORSAIR Void PRO RGB Wireless Dolby 7.1 - 520 TL
    4- CORSAİR MM1000 Qi MousePad - 280 TL

Ürünlerin Durumları
    CORSAIR K70 : Test harici hiç bir şekilde kullanılmamıştır.
    CORSAIR Dark Core SE : 2 haftadır olarak kullanıyorum. (işten eve gelince yani sadece akşamları)
    CORSAIR Void PRO : Test harici hiç bir şekilde kullanılmamıştır.
    CORSAİR MM1000 : Test harici hiç bir şekilde kullanılmamıştır.

Fiyat olarak şu an en uygun satış yapan firmaların ve piyasanın rakamlarını dikkate alarak uygun yazdım. Daha uygunu bulunursa söyleyebilirsiniz.

Gaziantep içi elden teslim edebilirim diğer illere önce havale sonra kargo şeklinde satıyorum.

Taksitli satış olabilir özelden yazın.

Ucuza Satılık >> CORSAIR Void PRO RGB Wireless Dolby 7.1 - K70 MK2 - DARK CORE - MM1000
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Gaziantep Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.