Şimdi Ara

ucuza orjinal windows alma rehberi (güncel paypal açık) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
727
Cevap
43
Favori
36.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bahsettiğiniz yöntem ilginç aslında visa card vs. görmüştüm de ne yaptıklarını pek düşünmemiştim :-) Anlamadığım nasıl kart satabiliyorlar... Bu Ruslar garip...

Ben laptop aldığımda orijinal lisanslı office almıştım n11 den 50₺ falandı fiyatı hatta bonus vs. kullanarak 20 küsür ₺'ye almıştım. Orijinal kutuda geldi.

Bunun dışında ücretsiz ofis programı Libre Office öneririm. Masaüstüne kurdum gayet iyi...

G2A ye baktım fiyatlar bu sitelere göre pahalı.

Paypal'ı neden kullanmazlar bu Rus siteleri anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 10 Temmuz 2015; 21:26:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dulcet kullanıcısına yanıt
    vakti zamanda 2 adet ofis almıştım, o fırsat kapanmış , paypal destekliydi,

neyse ihtiyaç doğdu bir adet daha lazım,

akrabalara alıcaz,

alım satım yapmıyorum kimse yanlış anlamasın :))
  • ofis alımı için alternatif alım yöntemlerini inceliyorum,

sanal kredikartı satıcılarından paypalı destekleyen birni buldum,

yalnız 1 dolar için neredeyse 1.5 dolar istiyor....

sanırım ofis için alımı gelecek aya erteleyeceğim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: NONAM2

ofis alımı için alternatif alım yöntemlerini inceliyorum,

sanal kredikartı satıcılarından paypalı destekleyen birni buldum,

yalnız 1 dolar için neredeyse 1.5 dolar istiyor....

sanırım ofis için alımı gelecek aya erteleyeceğim,

Satın aldıgın key ile akrabalarınada yükleme yapabilirsin, ben aldığım key ile 8 pc ye yükleme yapıp yedeklerini aldırdım programla
  • bugün çok ilginç bişey oldu,

ben herzaman 2 işletim sistemi kullanıyorum,

kullandığım 2. işletim sistemini 1,2 ay önce insider w10'a yükseltmiştim,

bu kadar w10 yeter deyip sildim,

tekrardan w8 kurarken çok ilginç bir olay oldu,

kurulum sırasında w8.iso'ya w8 keyimi girdikten 2 dk sonra sözleşmede w8.1 başlığını gördüm, (modem açıktı),

kurulumu tamamlar tamamlamaz ilk işim denetim masasından sistem kısmını kontrol etmek oldu,

sistemde w8.1 pro yazıyordu, online etkinleştir dedim, sorunsuz etkinleşti,

başlamışken tam olsun dedim, mc keyim vardı onuda etkinleştirdim,

anlaşılan microsoft tamamen w8'i gözden çıkarmış,

w8 keyle temiz w8.1 kuruluyor....

düzeltme:şimdi kontrol ettim, iso w8.1pro'ya ait, (kurulumda w8pro key girilerek w8.1pro.iso kullanılmıştır)

keyim w8pro ve mc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 11 Temmuz 2015; 12:29:14 >

• Buradaki siteden alımlardan bağımsız bir sorum olacak.
    Laptop win 8 ile geldi. OEM Key ile.
    Bu key ile windows 8.1 imajını indiremiyorum, ürün anahtarı çalışmadı diyor.

MSDN win 8.1 single language imajını indirerek 8.1 kurulum yaptım(çok önceden), fakat gene online etkinleştirme yapmadı.
    Son olarak bu OEM keyi kullanarak skype ile etkinleştirme yaptım, uzun bir süredir de bu şekilde kullanmaya devam ediyorum.

Win 10 a geçerken bu durumda gene OEM keyi kabul etmeyecek.

Her kurulumda da böyle skype ile uğraştıracaksa bu OEM key, win 8.1 keyi almayı düşünüyorum.

Ek: bahsi geçen siteden win 8.1 retail key alan bi arkadaşım bir sebepten ötürü direk online olarak etkinleştiremedi, skype tan uğraşmak zorunda kaldık.
    Alacağım key bende de gene aynı şekildemi olacak.
    Yada şöyle sorayım neden direk online olarak etkinleşmemiş olabilir ? (aldığı key ile windows 8.1 kurulumdan iso oluşturdu.)

• quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Buradaki siteden alımlardan bağımsız bir sorum olacak.
    Laptop win 8 ile geldi. OEM Key ile.
    Bu key ile windows 8.1 imajını indiremiyorum, ürün anahtarı çalışmadı diyor.

MSDN win 8.1 single language imajını indirerek 8.1 kurulum yaptım(çok önceden), fakat gene online etkinleştirme yapmadı.
    Son olarak bu OEM keyi kullanarak skype ile etkinleştirme yaptım, uzun bir süredir de bu şekilde kullanmaya devam ediyorum.

Win 10 a geçerken bu durumda gene OEM keyi kabul etmeyecek.

Her kurulumda da böyle skype ile uğraştıracaksa bu OEM key, win 8.1 keyi almayı düşünüyorum.

Ek: bahsi geçen siteden win 8.1 retail key alan bi arkadaşım bir sebepten ötürü direk online olarak etkinleştiremedi, skype tan uğraşmak zorunda kaldık.
    Alacağım key bende de gene aynı şekildemi olacak.
    Yada şöyle sorayım neden direk online olarak etkinleşmemiş olabilir ? (aldığı key ile windows 8.1 kurulumdan iso oluşturdu.)

Evet burada ilginç bir olay var bazı anahtarlar windows 8.1 indirmenize izin veriyor yani keyi kabul ediyor amma kurarken aynı keyi kabul etmiyor...Bazı anahtarlar ise normal kabul edip kurulumu tamamlıyor...

• Hocam aktivasyon 1 kere başarılı oldu.2. kez format atınca keyi kabul etmiyor. Bloklanmıştır diyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreat -- 11 Temmuz 2015; 19:02:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreat

Hocam aktivasyon 1 kere başarılı oldu.2. kez format atınca keyi kabul etmiyor. Bloklanmıştır diyor ?

g2a'dan mı aldınız?

burdan aldıysanız eğer konudaki linkleri sileceğim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 11 Temmuz 2015; 19:18:59 >
  • burdan aldım hocam.key iptal mi ?

• @Kumanlı
  • quote:

burdan aldım hocam.key iptal mi ?

sizin mesajdan sonra bende laptopa format attım, herhangi bir sorun yaşamadım,

eğer burdan aldıysanız mesaj hakkınız var demektir, mesajınızı olumsuz bırakıp sorunu yazın,

ayrıca not düşün, kimse almasın felan,

ve satıcıyla irtibata geçin, sorunun nedenini sorun, gerekirse para iadesi isteyin,

yüzdeyüz sorun onlarda ise eğer ve geri ödemeye yanaşmıyorlarsa paypal'dan hak talebi oluşturup konuyu incelemelerini isteyin....

not:keyi amacı dışında kullanmadınız umarım yada birileri keyinizi görüp kullanmaya kalkmış olabilir,

bende sorunsuz etkinleşti, 9 dolarlık linkten mi almıştınız ve ne zaman aldınız, bilgiler ışığında çözüm yolu arayacağız, aldığınıza dair resim yüklerseniz iyi olur....

örnek resim

ucuza orjinal windows alma rehberi (güncel  paypal açık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 11 Temmuz 2015; 20:45:18 >

• quote:

burdan aldım hocam.key iptal mi ?

son olarak, gerçekten, aynı anda başka pc'de denenmediyse veya keyinizi çaldırmadıysanız, aşağıdaki linkten çalışıp çalışmadığını kontrol edin,

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows-8/upgrade-product-key-only

sonucu resim ekleyerek yazarsanız seviniriz,

(keyinizi karalamayı unutmayın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 11 Temmuz 2015; 20:50:41 >
  • yorum bırakma kısmı nerede hocam.forum kısmından üyelik yaptım.keyi birilerinin görmesinin imkanı yok.lisans dosyalarımı şifreli halde tutuyorum.evet 9 dolarlık linkten aldım.
    http://i.imgur.com/JBCP8x9.png
    http://i.imgur.com/Jl7tKqW.png

elimdeki msdn iso ile kurulum yaptım hocam.verdiğiniz link ile değil.linkten keyi girdim.indirme kısmına geçti hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreat -- 11 Temmuz 2015; 21:31:07 >
  • quote:

yorum bırakma kısmı nerede hocam.forum kısmından üyelik yaptım.keyi birilerinin görmesinin imkanı yok.lisans dosyalarımı şifreli halde tutuyorum.evet 9 dolarlık linkten aldım.
    http://i.imgur.com/JBCP8x9.png

yüklediğim resimde my purchases sekmesine geç,

en altta mesaj bırakma yeri var, olumsuz mesajını yazabilirsin....
  • öncesinde verdiğim linkten keyinizi kontrol ettiniz mi?

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows-8/upgrade-product-key-only

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 11 Temmuz 2015; 21:27:44 >
  • evet.indirme kısmına geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreat -- 11 Temmuz 2015; 21:32:01 >
  • quote:

evet.indirme kısmına geçti.

iso'yu indirp o isoyu kullanarak sıfırdan kurulum öneriyorum,

anladığım kadarıyla keyiniz halen sağlam....
  • http://i.imgur.com/3FRkfAI.png
    http://i.imgur.com/iu14zf4.png

tamam hocam o şekilde deneyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreat -- 11 Temmuz 2015; 21:46:53 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.