Şimdi Ara

Ucuza iyi tablet önerir misiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu biraz eski ama hala tablet arayan arkadaşlar varsa reeder a8i yi tercih edebilir arkasında intel olduğu için iyi bir tercih olur fiyatı 440--500 tl civarlarında birde bu modelin A8r si var yani intel olmayanı çoğu şeyi aynı göze batan iki farklılık var biri çok az daha kalın ikincisi intel olmayışı yani a8i nin biraz kıyılmış modeli fiyatı ise 350 tl civarında reeder marka dışında ezcool minipad var bu 3 modelde tasarım açısından muhteşem modeller ezcool un ise fiyatı 340 tl civarlarında eğer tableti film izleyip birazda oyun oynamak için alıyorsanız reeder A8r ve ezcool minipad fiyat açısından daha alınabilir ancak daha üstün daha hızlı bir tablet istiyorsanız 450 tl gibi bir fiyattaki gerek tasarımı gerek ekranı gerek performansı ile a8i bence en iyisi bunların yanında intel atom kullanıyor olmasıda cabası

Reeder a8i : 440-500 tl 7.9 inç IPS ekran metal gövde 7.2 mm incelik
    Reeder A8r : 340_400 tl 7.9 inç IPS ekran metal gövde 8.0 mm incelik
    Ezcool minipad : 340_375 tl 7.9 inç IPS ekran metal gövde 6.8mm incelik

Teknik özelliklerini yazamadım mobile olduğum için isterseniz hardware plus un bu 3 tabletlede ilgili ayrı ayrı incelemeleri var YouTubeden izleyebilirsiniz okuduğunuz için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam hala almadıysanız ve düşünüyorsanız bütçenize göre 2 model 1 marka tavsiye edeceğim, Artes tabletleri bilmeyen yoktur, teknik servisi ve ürün kalitesi muadiilerine göre çok çok iyi. Kesinlikle inceleyin ve alın...

Q1003 Modeli bütçenizi biraz aşıyor ama arttırım yaparsanız çok güzel bir ürün tercih etmiş olacaksınız, (Ekran boyutu olarak çok memnun kalırsınız, IPS Ekran)

http://www.sadecenotebook.com/artes-q1003-101-inc-16-gb-tablet-kilif-ekran-koruyucu-kalem-hediyeli-pmu310590

Q818 Tiny modelide bütçe arttırımı yapmadan hatta üstüne cebinize para kalacak şekilde alabileceğiniz bir tablet, (Şahsen inceledim kasa olarak Ipad Mini' nin aynısı gibi IPS Ekran)

http://www.sadecenotebook.com/artes-tiny-q818-785-inc-16-gb-beyaz-tablet-pmu310587

• ARKADAŞLAR MERHABA İYİ GECELER. 200 TL VE AŞAĞISINDA BİR TABLET ALCAM AMA FAZLA BİLGİM YOK SİZLER NE ÖNERİRSİNİZ. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...
  • KaCiK68 K kullanıcısına yanıt
    Dun ggidiyordan dell venue7 8gb urun siparis verdim bugun gelecek.229 tl cin mallarindan iyi olacagini dusunuyorum.

• +1
    bende bugün aldım 22000 antutu puanı var. zaten ofis işleri ve internet için kullanılacak. dahili gps de var. f/p ürünü derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derrreci

Dun ggidiyordan dell venue7 8gb urun siparis verdim bugun gelecek.229 tl cin mallarindan iyi olacagini dusunuyorum.

sadece siyahı mı var?
  • mikselina M kullanıcısına yanıt
    Sadece siyahi var tablet gercekten cok guzel sarzi dayanikli ekrani guzel daha ne olsun.

• güle güle kullanın.

ben de lenovo a7-30 ve 50 yi yi beğendim. tam karar veremedim
  • samsung
  • _ÖMER_44 _ kullanıcısına yanıt
    ömerin söyledine katılıyorum
  • Yıllar sonra konuyu canlandırayım dedim arkadaşlar tablet alacağım maksimum 500 tl Samsung Lenovo Asus bu üç markadan en iyisi hangisi olur? Kafam iyice karıştı, önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.