Şimdi Ara

Ucuz yollu sistem toplama. Güzel Performans alacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni bir sistem kurmayı planlıyorum. Baya ucuz yollu olacak. Sizden de öneri bekliyorum.
    İşlemci - Anakart - Ekran kartı - Ram - İşlemci Fanı - SSD önerilerinizi bekliyorum.

Sistem o kadar fiyat performans ürünü olmalı ki. Pubg-Fortnite-Lol-CsGo oyunlarını kasmadan oynatmalıdır. Sistemi 3. sistemim olarak düşünüyorum o yüzden baya ucuza toplamayı planlıyorum.
    Sizde yardımcı olursanız, ekim ayında isviçre gideceğim oradan alacağım sistemi. Yok pahasına toplamış olayım. Yorum atan herkese teşekkür ederim.

• 3000-3500 TL seviyesinde farklı sitelerin benzer donanımlarına sahip ürünlere sahip olabilirsin ana birimler şu şekilde olmalıdır.

r5 2600 işlemci
    8gb ram
    b450 anakart
    rx570/580 olmalıdır.
  • Teknobiyotik E1 hazır sistemi sizin ilacınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamamdır bakacağım başka öneri var mi
  • dubSpitex D kullanıcısına yanıt
    A320+2400G de kurulabilir eğer Vega 11 iGpu yeter dersen? Youtube da fps ler var ayarları low-med çektiğinde gayet yeterli olabilir 2400G de hem Teknobiyotik E1 den daha ucuza toplarsın.
    Başka f/p ucuz alternatif gelmedi aklıma 😔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 5 Eylül 2019; 20:19:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

A320+2400G de kurulabilir eğer Vega 11 iGpu yeter dersen? Youtube da fps ler var ayarları low-med çektiğinde gayet yeterli olabilir 2400G de hem Teknobiyotik E1 den daha ucuza toplarsın.
    Başka f/p ucuz alternatif gelmedi aklıma 😔
    AMD Ryzen 5 2600 "Pinnacle Ridge", 6x 3.4GHz (3.9GHz), Sockel AM4, Boxed (YD2600BBAFBOX)
    GIGABYTE B450M S2H (Rev. 1.0), AMD B450
    SAPPHIRE Radeon RX 570 Pulse, Radeon RX 570, 8.0GB GDDR5, PCI-Express, Lite Retail (11266-66-20G)
    CORSAIR Vengeance LPX Black, 8.0GB (CMK8GX4M1D3000C16)
    WESTERN DIGITAL Green PC SSD, 240GB, Bulk (WDS240G2G0A)
    THERMALTAKE Smart RGB 500W (230V), 500 Watt (PS-SPR-0500NHSAWE-1)
    COOLER MASTER MasterBox Q300L Window, Schwarz (MCB-Q300L-KANN-S00)

Böyle nasıl
    Olmuş bileşenler birbirleri ile uyumlu olmakla birlikte az bir farkla rx580 pulse model de değerlendirmeye alınabilir.
    S2H anakart önerilmez, ama bir kaç ay kullanımda sıkıntı olmaz.
    Pek ucuz bi sistem değil açıkçası, şimdiden hayırlı olsun.
    CsGo vb gibi tek çekirdek kullanan oyunlar için anakart ayarlarından Hyperthreadingi kapatırsanız daha yüksek fps alırsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.