Şimdi Ara

UCUZ YERLERDEN AKARYAKIT ALMAYIN !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

1 alpet , bp bazen hilesiz pompa denk gelirse oda

2, damla

3 emniyet birimlerinin aldığı yakıt istasyonları güvenli ve hilesizdir, yani polis araçlarının uğradığı istasyonları tercih edin sıkıntı çıkmaz,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LPG'yi yıllardır en ucuz nerdeyse ordan alırım, hiç sorun yaşamadım.
  • Eskiden Shellden alıyordum Artık Aytemizde haftasonları 15-20 kuruş indirim oluyor ordan alıyorum hiçbir fark hissetmedim hatta daha iyi bile geldi performansı shellden

Araç 2015 1.2 benzinli i20

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4 saxo varken ucuz gaz alıyodum farkediliyordu çekişten düşmesi yaktığı miktar. gazı aldığım yerdende genelde taksiciler alıyodu zaten. benzin de 1.2 jetta ile ucuz denemedim ama firmalar arasında da gene fark ediyor . herkezin formülü katkısı farklı heralde . mazottada durum aynı 1.4 hdi ile bp den de aldık opet dende ama shell in v-power nitro+ mazotu diğerlerinden daha iyi. gaza bastımmı araba gidiyor. gidipte ucuz mazot almak gibide riske girememde yani enjektörlerden birine bişey olsa 1000 liradan başlıyor benim c2 deki enjektörler
  • lpg ve benzini en ucuz neresiyse oradan alırım.hiç sorun yaşamadım bu zamana kadar
  • Mümkün olduğunca shell’den almaya dikkat ederim, özellikle de şahıs değil de markanın kendi bünyesinde işlettiği istasyondan almaya özen gösteririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.