Şimdi Ara

Ucuz Uçak ve Otobüs Bileti Nerede Bulunur ve Nasıl Alınır (RESİMLİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Şimdi sizlere geziniz veaya seyahatiniz için ucuz bilet nereden nasıl alınır anlatacağım, Bir çok bilet sitelerini gezdim normal piyasanın üstüne 50-60 koyan acenta sitelerinide, Puan adı altında fazladan üstüne koyanıda gördüm hangi dünyada yaşıyolar orası meçhul, ve bazı sitelerinde tasarımı ise kafa karıştırıyor, benim bulduğum Basit ve kolay tasarıma sahip olan eliztur.com Piyasadaki En uygun Uçak ve Otobüs biletlerini burada buldum Bir çok kişi internetten bilet almaya güvenemiyor veya beceremiyor Şimdi size bu basit siteden adım adım nasıl güvenle otobüs ve uçak bilet alınır anlatacağım Ben Play Store'den uygulamasını indirdim android kullanan arkadaşlar'da indirebilirler play storeye eliztur yazınca çıkıyor zaten.

1- Önce Otobüs için Anlatıyorum. Siteye giriyoruz ve Nerden nereye tarih ve kişi sayısını seçip "Sefer Ara" Diyoruz.

2- Seferler Karşımıza Çıkıyor, Uygun Fiyat veya hangi firmayı istiyosak seçip İleri Diyoruz.

3- Koltuk Planı Karşımıza Çıkıyor Yeşil olanlar Boş demek, istediğimiz koltuğu seçip ileri diyoruzUcuz Uçak ve Otobüs Bileti Nerede Bulunur ve Nasıl Alınır (RESİMLİ)

4- Ve SON. Kişisel Bilgilerimizi ve Kart Bilgilerimizi Girip Aşşağıda Satın Al Diyoruz. Telefonumuza ve E-Mailimize Bilet detayları gönderiliyor, fakat işi sağlama almak için bilet detayının ekran görüntüsünü çekin ve Hiç yazıhaneye gitmeden direk otobüse binin :)

UÇAK İÇİN ANLATIYORUM

1- Sefer Detaylarımızı Seçip Sefer Ara diyoruz

2- Uygun Ucuz bileti seçiyoruz Not: Biletler Fiyata göre değil Saate göre sıralanmıştır yani ucuz bilet Aşşağılarda olabilir

3- Burada Bize Bilet Detayımızı Gösteriyor, Kontrol Edip İleri Diyoruz

4- Ve Sona geldik, Buradada Kişisel bilgilerimizi ve Kart bilgilerimizi girip Satın Al diyip Güvenle Satın alıyoruz. Ayrıca BKM Express Ödemeside Mevcut.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrano16 -- 10 Temmuz 2017; 20:2:18 >

• güzel reklam hocam, google adsense e verin reklam madem projeye başlamışsınız forumlara yazarak olmaz, komik.
  • Quaick kullanıcısına yanıt
    Adsense'ye reklam verilmez, Adwords'a Reklam verilir, bu sizin bakış açınız ben bunun insanlara faydası olacağını düşündüğüm için paylaştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.