Şimdi Ara

Ucuz uçak bileti fırsatı! edreams (visa debit kartlar ile) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
17
Favori
7.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her alışınız da ister vpn kullanın isterseniz telefonunuzun internetini kullanın ama ipnin değiştiğine emin olun(telefondan ip değiştirmek için uçak moduna alın 10 saniye bekleyin tekrar bağlanın.) ve mail adresinizi her alışınız da farklı yazın. ve bir kere maksimum sınıra ulaştı dediği kartı kullanmayın çünkü hiç bir şekilde o kartla bir daha alamazsınız anca 2 ay sonra alabilirsiniz. yapıkredi kredi kartı sanal kart oluşturup kullandıktan sonra müşteri hizmetlerinden sanal kartınızı sildirebilirsiniz ve tekrar açabilirsiniz. bu şekilde yılda 10 işlem yapabilirsiniz.
  • edreams.pt sitesinde daha uygun fiyat veriyor *bilgiye
  • her tarihe olmuyor mu acaba? 3 kasım'a bodrum bileti seçtim, garanti sanal kart kullanıyorum, kart bilgisini girdiğimde visa debit yazıyor ama indirim filan yok.
  • endmov3 kullanıcısına yanıt
    hocam alabildiniz mi bilet? tüm kartlarımı denedim ama fiyat artıyor :S
  • dumany D kullanıcısına yanıt
    pt sitesinden sadece viabuy prepaide indirim oluyor. nl sitesinden visa debit. au sitesinden hepsine oluyor.
  • nl uzantısında visa debitle -30€ u yakaladım fakat bilet bedeli zaten 19€. sağ tarafta hala 19€ gösteriyor. indirim ne ara tanımlanıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: endmov3

edreams.pt sitesinde daha uygun fiyat veriyor *bilgiye
    teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .pt ile TR den alım yapamazsınız ( denizbank mc ler olabilir sadece)

.au da deniz sanal kart geçer ( mc)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tequilla1984

16 euroluk bilet için bende de aynı

-30 euro demesine rağmen aşağıda kopen 16euro indirim düşmemiş hali yazıyor.

visa debit yazısı da çıktı.

Bende neden düşmüyor?

Alıntıları Göster
    Bende de aynı şekilde. Acaba indirimli fiyat mı 16€? Alan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

• Ne kadar lik bir indirim im yapıyor?

• sandstormx kullanıcısına yanıt
    Boşuna deneme olmuyor hocam enparasi ceptetebi turkiye finansi denizbanki denemediğim kalmadi mecbur dönüşü pegasus sitesinden aldim

• burakkoz B kullanıcısına yanıt
    Hocam au sitesinde fiyatlar çok yüksek çıkıyor. Bu yüzden mi tüm kartlar geçiyordur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hızlı kurutmuşunuz. Uygun fiyata bilet felan çıkmıyor. 10-15tl için değmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dumany D kullanıcısına yanıt
    au sitesinde fiyatların yuksek cıkması turkiye ipsinden girmen. belcika ipsinden girersen tüm kartlar ile alabilirsin. ben izmir adana 2.38 aud a aldım. bu sekilde yap. ve jetcost.com.au üzerinden gir.
  • burakkoz B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam cevabınız için deneyeceğim. Önerebileceğiniz VPN var mıdır?
  • Ucuz bileti buldukta tek seferlik olması üzüyor :( çok defa almanın imkanı yok mudur?
  • Arkadaşlar aldıktan sonra çerez, vpn ve gizli sekmelerden falan girmeyi deneyin bir arkadaş 11 biletleme yapmış aynı kartla tekrar deneye deneye :D Bende çok net bilgi sahibi değilim
  • Var mi 3 5 euroya gidilecek yerler

• quote:

Orijinalden alıntı: asarman

Arkadaşlar aldıktan sonra çerez, vpn ve gizli sekmelerden falan girmeyi deneyin bir arkadaş 11 biletleme yapmış aynı kartla tekrar deneye deneye :D Bende çok net bilgi sahibi değilim
    aynı kartla yapamazsınız uyarısı veriyorsa çerezde vpn de fayda etmez ki nasıl yapmış acaba biraz daha bilgi sahibi olabilir misiniz
  • Visa debit kart ile toplam da 6 adet bilet aldim. Bazen hata verdi. Vpn i kapatıp başka ülkeden tekrar bağlandım. Gizli sekmeden herseferinde farklı mail farklı telefon ile aldım. bu şekilde paylaştı ve aldığını söyledi :) Başka bir şey demedi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.