Şimdi Ara

Ucuz Ses Kartı Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
78
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    96 Mesaj
    Gigabyte ga-z67p-ds3 (rev2.0) anakartımın sürücüsü ile kulaklığımı 7.1 olarak kullanıyorum. Kullandığım anakart eski , sıfır veya ikinci el ucuz(max 150-200tl) arasında ses kartı alsam oyunlardaki ve oyun dışı ses deneyimimi olumlu yönde etkiler mi? Örneğin Asus Xonar ses 7.1 kartları 100 150 tl civarında bulunabiliyor veya 70 tl civarlarında creative 7.1 ses kartları bulunuyor.

|
    |
    Kulaklıktaki 7.1 olayı hikaye, yazılımla yapıldığı için ses kartı farketmez.
    |
    |
    Teşekürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1623 Mesaj
    Kulaklığınız nedir bunu belirtmemişsiniz. Piyasadadaki çoğu gamer kulaklıl sanal 7.1 olarak çalışmakta. Ama ASUS Strix 7.1 gibi gerçek 7.1 olanlarda mevcut. Gerçek 7.1'lerin fiyatları da tabii ki ona göre oluyor. Günümüzde bu tarz ekipmanlar kendi ses kartlarıyla geldiğinden ses kartı almanız birşey değiştirmez. Benim 14 yıllık emektar 5.1 kulaklığım var. 5.1 hoperlör gibi ses kartına 3 adet stereo jack ile bağlanıyor. Bu durumda ses kartı önem arz ediyor.

Gigabyte Aorus H5 RGB Stereo Gaming Kulaklık kullanıyorum. Bilsiğim kadarıyla ses kartı yok.

|
    |
    aeronics kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    96 Mesaj

Anakartımın yazılımınu bu şekilde kullanıyorum ama test ettiğimde subwooferden ses gelmiyor.

• Binbaşı
    1623 Mesaj

Kulaklığınız stereo yani iki kanallı bir kulaklık. Bundan dolayı 7.1 konfigürasyonla düzgün çalışmaz.
    |
    |
    Buneyabyll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilgilendirdiğin için teşekkürler

|
    |
    aeronics kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    929 Mesaj
    Siz eksik ses aliyorsunuz sadece sag ve sol sesler geliyor 7.1 e alip bu sekilde otnarsaniz arkadan gelen dusmanin ayaksesini duyamazsiniz yapmaniz gereken sistemi stereo yada headphone sekline alip windows10 kullniyorsaniz sonic soundmuydu neydi onu akti e etmelisiniz bu sekilde kulakliktab 7.1 similasyonlu ses alirsiniz

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Lastik Avcısı
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.