Şimdi Ara

ucuz, kaliteli, spor için mp3 player ( sandisk sansa clip+ ve archos 1.4 alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekranı olmasa da olur, koşu sırasında kullanacağım en az 4 gb mp3 player öneriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 28 Şubat 2011; 20:00:58 >

• Sandisk sansa clip+

• ebay den Sandisk sansa clip+ 8gb, hepsiburada dan da Ingoo Flea 4GB siparişi verdim.
  • Clip yeterliydi:)
  • hızımı alamadım
  • Ingoo denen cihaza boşuna para vermişsiniz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevindi42 -- 17 Şubat 2011; 0:42:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

Ingoo denen cihaza boşuna para vermişsiniz gibi.

çok mu berbat ingoo,

şunu mu alsaydım

http://www.hepsiburada.com/Liste/oblio-music-tone-r-4gb-fm-radyo-ses-kayit-mp3mp4-player/ProductDetails.aspx?productId=bd56660&categoryId=9181

sandisk te kargoya verilmiş,ne kadar zamanda gelir blinmez

• ingoo flea bugün geldi,şu an dinliyorum, çok küçük ciklet kadar birşey,
    garanti belgesi çıkmadı

içinde 2 adet aqua parçası vardı, sonra kendi müziklerimden attım biraz,(iade ürün mü yoksa firma kendisi mi attı bilmiyorum)
    sesi oldukça yüksek çıkıyor,ses kalitesi güzel,kendi kulaklığı yerine iyi bir kulaklıkla daha iyi olur,
    ipod ile birlikte sennheiser kulaklığımı köyde unuttuğumdan deneyemedim,

bir kötü yanı sesi kıstığınızda ya da parça geçişlerinde belli olan pırrrr diye dip gürültüsünün olması,
    fiyatı ve sadece spor için kullanacağım düşünülürse çok ta kötü bir cihaz değil
  • bunun ışığı müzik dinlerken sürekli yanıp sönüyor, normal midir bu?
  • philipsin dj kulaklığı ile denedim o dip gürültüsü gelmiyor,
    demek ki dip gürültüsünün nedeni kendi kulaklığı,
    ayrıca basları iyi duyabilmek için kulak içi kulaklık şart
  • DJ kulaklığı hassas olmadığı için gelmiyor. Kendi kulaklığı daha hassas ve geliyor. Kulakiçi tipinde kulaklık alırsanız gene gelecektir o dip gürültüsü.

Fleadan memnun musunuz, sesi nası? O prr çok rahatsız ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 19 Şubat 2011; 22:20:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.

DJ kulaklığı hassas olmadığı için gelmiyor. Kendi kulaklığı daha hassas ve geliyor. Kulakiçi tipinde kulaklık alırsanız gene gelecektir o dip gürültüsü.

Fleadan memnun musunuz, sesi nası? O prr çok rahatsız ediyor mu?

o ihtimal de aklıma gelmedi değil çünkü dj kulaklığında aynı ses seviyesinde orjinal kulaklığına göre ses daha az geliyor,

çok olmadı kullanmaya başlayalı ama sesi bu fiyata göre hiç fena değil,daha iyi bir kulaklıkla çok daha tatmin edici olabilir,
    şarj süresini merak ediyorum, 6 saat yazıyor, yarın bir deneyeyim bakalım.

asıl sandisk clip+ yı kullanacağım için ingoo fleayı pek önemsemiyorum,sandisk ne kadar sürede gelecek bakalım.
  • bugün şarjı fulleyip sesi normal seviyede açıp müzik dinledim,16:30 da başladım ve şarj 18:15te bitti

ses kalitesini beğendim gayet güzel ama şarj süresi çok az,iade formu doldurdum,bir aksilik olmazsa iade edip archos alıcam

http://www.hepsiburada.com/Liste/archos-14-vision-4gb-fm-radyo-ses-kayit-mp3mp4-player/ProductDetails.aspx?productId=bd56187&categoryId=9181

• Açıkçası Archos'ların şarj sürede çok iyi değil.
  • ingoo 6 saat yazıyor, 1.5 saat sürdü,
    archos 11 saat yazıyor o da 7-8 sürsün yeter
  • O saat değeri belli değerler baz alınarak veriliyor. Ses seviyesi, eq modu, bitrate vb. Bu şeyleri bahane ederek geri almayabilirler...

quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

bugün şarjı fulleyip sesi normal seviyede açıp müzik dinledim,16:30 da başladım ve şarj 18:15te bitti

ses kalitesini beğendim gayet güzel ama şarj süresi çok az,iade formu doldurdum,bir aksilik olmazsa iade edip archos alıcam

http://www.hepsiburada.com/Liste/archos-14-vision-4gb-fm-radyo-ses-kayit-mp3mp4-player/ProductDetails.aspx?productId=bd56187&categoryId=9181

• İade etme hakkı var bildiğim kadarıyla tüketicinin. Günü geçmediyse.
  • dün geldi igoo, 7 gün iade etme sürem var.
  • ingoo ya da archos sansa clip+ yanında fasa fiso kalır.İade ettikten sonra paranızı vermezlerse sansa clip+ için hafıza kartı alıp bol bol flac müzik dinleyin iyi gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet -- 20 Şubat 2011; 21:55:24 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.