Şimdi Ara

Ucuz havayolu firsatları - Yurtiçi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
4
Favori
16.037
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izmir ankara istanbul arasında var mı bilet ? baktım en ucuz 39 tl kalmamış galiba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

Pegasusun yılbaşında ki kampanyası ile 2 kişi gidiş dönüş 126tl ödedim. Cuma günü uçuyorum hayırlısı ile. 31.5 liraya geldi bilet. Samsun dan istanbula

hayırlısı ile uç bakalım

sağol topragim. bide samsuna 20 lira gitme parası var. ama hertürlü uyguna geliyor.

toprağım fiyat kafa kafayada gelse geçse de bile nerde 1.5 saatlik yolculuk nerde 15 saatlik yolculuk

sağol topragim. bu arada forumda hemşerilerimin olması güzel. sağlıcakla kalın. görüşmek dileğiyle.

• thy girmiyor beyler ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: professionaldreamer

izmir ankara istanbul arasında var mı bilet ? baktım en ucuz 39 tl kalmamış galiba ?

9 tl vergiyle 39 tl oluyor
    haber verene teşekkürler ben de izmir-istanbul gidiş dönüş 2 kişi 158 tlye aldım biletimi
    not:24'ten önce aldım
  • adana ist. atatürk onur airdan 90 liraya aldım üstelik gideceğim tarihten 20 gün önce.. nerden buluyosunuz bu indirimli biletleri yaw
  • bende şimdi aldım 78 tl gidiş donus 20 23 nisan istanbul
  • biletler hızla tükenmekte.. yalnız bunların iadesi cartı curtu yok.. haberiniz ola.. sonra "thy iade almadı, mağdur etti" vs demeyin.. zira zaten böyle bir hakkınız yok.. ona göre davranın
  • valla iyiymiş bu iş.
  • haber veren arkadaşa çok tşk ederimm.... 30 tane bilet aldım :) 400 lira daha ucuza aldım biletlerimi çok tşkler
  • biletleri tek tek mi almak lazım arkadaşlar. 2 kişinin biletini nasıl alacağız ? indirimi tek kişi alırsa yapıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3xbox360 -- 14 Şubat 2012; 3:17:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

biletleri tek tek mi almak lazım arkadaşlar. 2 kişinin biletini nasıl alacağız ? indirimi tek kişi alırsa yapıyor ?

4 kişi için aynı anda bilet aldım.Fiyat tek yön 39 TL.
  • konuyu açan ve bilgilendiren arkadaşa teşekkürler.

not: 23 nisan geyiğine yer kalmamış hiçbir yöne, saldırayyy:)
  • az önce ekobilet.com dan temmuz için istanbul-adana 2 kişi+1 bebek gidiş-dönüş satın aldım. toplam 148 tl ye geldi.
  • Elazığ- İstanbul Atatürk 16.04-30.04 gidiş dönüş 78 tl(öğrenci). Teşekkürler THY
  • 19 Mayıs tatilinide fırsat bilip 4 bilet,

30 haziran dada 6 bilet daha

alarak erken tatil planına başlamış bulunmaktayım. Hala bilet var düşünen arkadaşlar göz atabilirler. Teşekkürler THY.

Uçmayan kalmasın.
  • daha 1 hafta önce taa haziran için 2 bilet 180 liradan almıştım anadolu jet'ten.. iptal de edilmio :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: barancel1

haber veren arkadaşa çok tşk ederimm.... 30 tane bilet aldım :) 400 lira daha ucuza aldım biletlerimi çok tşkler

tebrikler.. işin birşeyini çıkardınız..

sen ve senin gibiler yüzünden millet alamıyor kampanyalı bilet.. beleş mezar bulsa girer senin gibiler.. birkez daha

edit: harf hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 14 Şubat 2012; 12:14:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

haber veren arkadaşa çok tşk ederimm.... 30 tane bilet aldım :) 400 lira daha ucuza aldım biletlerimi çok tşkler

sen ve senin gibiler yüzünden miller alamıyor kampanyalı bilet.. beleş mezar bulsa girer senin gibiler.. birkez daha

hocam sonucta parasıyla alıyorsun bir kısıtlama yok sende alabilirsin ihtiyac vardı aldık arkadaşım seninde ihtiyacın varsa sende alabilrsin... şuan daha var...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

sen ve senin gibiler yüzünden miller alamıyor kampanyalı bilet.. beleş mezar bulsa girer senin gibiler.. birkez daha

hocam sonucta parasıyla alıyorsun bir kısıtlama yok sende alabilirsin ihtiyac vardı aldık arkadaşım seninde ihtiyacın varsa sende alabilrsin... şuan daha var...

parasıyla ama senin dediğin gibi "... lira daha ucuza alınıyor".. bırak da diğer insanlar da, ihtiyacı olanlar da faydalansın..

kimi uçuşlarda kampanyalı bilet 1 tane.. ki benim gördüğüm en fazla 5 tane ayrılmış.. buda normal.. ama sen resmen birşeyini çıkarmışsın ki eminim sen ve senin gibiler çoktur.. neyse birkez daha tebrik ediyorum

• Bende İzmir için 4 kişilik aile olarak aldım.Kuşadasında nisan tatili
    Biraz serin olacak ama daha sonrası için sabitleyebileceğim bir tarih yoktu.
    Bizim ufaklıklar uçağa binsin, erken tatil ve eşime S. günü hediyesi olarak 1 taşla 3 kuş oldu .
    Sağolasın THY.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.