Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (942. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
24.479
Cevap
1.293
Favori
1.469.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Havayollarının kendi sitesinden alınacak 50 TL üstü biletlerde 10TL indirim yapabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 adet pegasus yurt ici uçuş kodu satılıktır. 100 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5bin tl asya tarafı ucak bıletı ıstanbul ıcı yardımcı olabılecek varsa indirim konusunda acıl yazabilir.
  • Herkese iyi aksamlar - Yurtdisindan gelecek olan akrabam icin Thy'den bilet ariyorum.

JFK - IST 5 Mart
    IST - JFK 26 Nisan

Bu bilet icin internette 4000 Lira fiyat aldim. Mille daha uygun bir fiyata alabilecek arkadaslarin tekliflerine acigim.
  • Pegasus Yurtdışı kod alınık

• tayland/bangkok a qatar hava yolları ile(en ucuz bu veriyor şuanda)(başkası da olabilir..
    9 haziran pazar gidiş, 16 haziran pazar dönüş...2 kişi...şuanda 5249 lira skyscanner dan fiyat alıyorumm...daha ucuz fiyat verebilecek olan ,puanı vs si olan var mı? pm den yazın bakarım..1 hafta içinde alacağım biletleri
  • 5.000 TL civarı tayland /bangkok a
    qatar,emirates,etihad hava yolları farketmez ...puan indirim vs olan varsa acil yazabilir..
  • iletişim whatsapp : 0554 298 76 04
  • Havayollarının kendi sitesinden alınacak 50 TL üstü biletlerde 10TL indirim yapabilirim.
  • 149 TL ve altı yurt içi biletlerinize 13 TL
    150 TL ve üstü yurt içi biletlerinize 25 TL indirim sağlayabilirim.

299 TL ve altı yurt dışı biletlerinize 45 TL
    300 TL ve üstü yurt dışı biletlerinize 65 TL indirim sağlayabilirim.

Edit: Ucuzabilet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daddario_tel -- 26 Şubat 2019; 23:9:32 >
  • Yok mu yurt dışı yaklaşık 5000 liralık bilete indirim yapabilecek kimse ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pegasus’dan 2 adet kod satılıktır. İlgilenenler iletişime geçebilir. IG: yeniklasor2

• turna.com da 3000 tl ye kadar biletlere %8 indirim yapilir

• en az 30.000mil olmak üzere toplam 90.000mile kadar ihtiyaç vardır. mesajınızı bekliyorum.
  • Pegasus 1+1 kampanyasından 1 adet yurtiçi kod 110 tl.
    https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/1-alana-1-bedava-haziran-2018

• 1 1 den 4 tane kod kaldı almak isteyen buyursun izmirden elden verilir tanesi 110 lira
  • yurt ici 150 tl uzeri ucak bileti aliminiza havayolu sirketi fiyati uzerinden 20 tl indirim yapilir.

parafly seyahat hattindan araba kiralamalariniza yuzde 25 indirim yapabilirim.avis veya sixt firmalarindan

kitalararasi uzak mesafe 6000 tlye kadar ucuslarinizda asagidaki linkten baktigininizda ki hersey dahil rakam uzerinden yuzde 14 indirim yapilir.
    linkte varsa her havayolu olur.kredi karti mil puanlari ile alanacagi icin thy ucuslarinizda vs. havayolunun verdigi milide kazanabilirsiniz.
    kredi karti mil puan ile alindigindan biletlere iptal ve iade yoktur.
    sadece belli durumlar icin cezai bedel karsiliginda sinirli degisim hakki vardir.onun icin sadece kesinlesmis ucusunuz icin biletleme dusunmenizi tavsiye ederim.

https://ucakbileti.maximiles.com.tr

whatsapp:0531 610 70 78
    whatsapp dan iletisime gecen kisiyi tanimiyorsam once forumdan ozel mesaj atmasini rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 1 Mart 2019; 10:46:49 >

• Merhaba,

13 Eylül 2019 İstanbul → Prag
    21 Eylül 2019 Amsterdam→ İstanbul
    4 kişi. İnternet fiyatından daha uygun ayarlabilecek biri var mı ?
  • Samsun - Polonya(Varşova) için 1 kişilik uygun fiyatlı bilete ihtiyacım var yardımcı olabilecek kimse var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Pegasus 1+1 bilet kapsamında 3 adet yurtiçi bilet arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filisra -- 1 Mart 2019; 1:26:33 >
  • 
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.