Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (889. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.480
Cevap
1.293
Favori
1.469.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turna.com uçak biletlerinize yardımcı olabilirim. İndirim tutarı için mesaj atınız değişiklik gösterebiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Yurtdışı biletler için momondo veya skyscanner gibi sitelerin bulduğu ve yönlendirdiği sitelerden uçak bileti almamın bir sıkıntısını yaşarmıyım?
    Sıkıntıyı her yerde yaşayabilirsin ihtimaller dahilinde, bahsettiğin sitelerin yönlendirdiği firmalardan alırsan, sıkıntı yaşadıktan sonra telafi ederler, olayı budur. yoksa dünya üstündeki hiçbir firma sana sıkıntı olmayacağının garantisini veremez. telefon alırsın bozulur, bilet alırsın uçuş iptal olur, overbooked olur, uçuş saati değişir, sonu gelmez örneklerin uzatmayayım.
  • 1 yada 2 adet Pegasus Yurtdışı kodu almak istiyorum, elinde bulunanlar fiyatını pm ile gönderebilir mi?
  • Pegasus yurt dışı 400, yurt içi 200 tl'den kodlar satılıklar. Kampanya kod kullanım şartlarına aşağıdaki linkten bakabilirsiniz;

https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/1-alana-1-bedava-haziran-2018

Rica ediyorum kampanya şartlarına dair soru sormayınız, linkte her sorunuzun cevabı mevcut.
  • 200 liradan alınık yurtdışı pegasus kodu (4 adet alınacaktır )

Kodu gönderirsiniz biletleme yaparım biletleme yaptığım gibi EFT yaparım.

(temin edilmiştir )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anisiz -- 13 Ekim 2018; 14:2:6 >
  • THY enteresan bir indirime başlamış arkadaşlar.
    İlk kez bu şekilde %10 uzun vadeli indirim görüyorum THY’de.

https://www.turkishairlines.com/tr-tr/yuzde-10-indirimli-ucuslarimizla-turkiye-kazanacak/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 12 Ekim 2018; 17:3:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

600 mü 200e satmıyorlar mıydı
    bazıları çek satıştan 200 liraya toplamış 400'den satıyorlar. artık kim kaça tutturursa.. 200 liradan 6 tane satmış bir arkadaş, alan kişi 400'den ertesi gün ilana koymuş. iyi iş valla
  • Pegasus Yurtiçi 1 adet kod 180 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb1907antep -- 12 Ekim 2018; 17:34:23 >
  • Arkadaşlar bir kişi İstanbul-Gana(Accra) uçuşuna bilet lazım , 4 Kasım gidiş 10 Kasım dönüş veya 11 Kasım gidiş 17 Kasım dönüş şeklinde olacak

Yardımcı olabilecek arkadaşlar PM lutfen

• CinemaG kullanıcısına yanıt
    Ya hocam yanlis anlamada,nasıl bir sebeple Gana’ya gidilebilir,yani merakımdan soruyorum.

• Turistik değil hocam tabiki iş için :)

• https://forum.donanimhaber.com/edreams-jetcost-ucak-bileti-firsatlari--135359377-5#135372090

Yurtiçi uçuşlar için indirim fırsatı eğer kartınız varsa uygun alın. Konu sıcak fırsatlardan taşındığı için yorumda bulunuyorum..

• Arkadaşlar thy ödül bilet Atatürk havalimanı için 3750den Sabiha Gökçen mil bedeli olan 2813e indirmiş. Ben gidiş dönüş aldım. Bilginize

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YETAB -- 12 Ekim 2018; 22:39:23 >

• Pegasus yurtiçi kod 150 tl.

• Pegasus yurtdışı kod arıyorum

Olanlar pm lütfen

• 50 tl üstü biletlere 10 tl ind sağlarım.

Ayrıca thy anadolujet ile 250 tl üstü istanbul uçuşlarınıza da tek yon bilette %30 ind gibi yardımcı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabiaga -- 15 Ekim 2018; 18:51:45 >
  • sebtom kullanıcısına yanıt
    Hangi tarihlerde ve nereden olacak hocam belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

10 Kasım 2018 Ankara-İstanbul-Budapeşte 16:05-19:10
    17 Kasım 2018 Viyana-İstanbul-Budapeşte 14:20-21:20

Şu uçuşlar için iki kişilik bilet bakabilir misiniz?

Tickets.com.tr 2600 lira fiyat verdi.
  • Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    Geri dönüş budapeşte mi olacak? Thy'de göremiyorum ama öyle bir bilet. Yardımcı olabilirim size

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turna.com dan alınacak biletlere 250 liraya kadar % 25 indirim gerçekleştirebilirim
    İletişim öm
  • 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.