Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ibrahim mikdat Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
19.173
Cevap
1.222
Favori
992.464
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      30 Mesaj
      02 Ekim 2018 11:54:17

Pm atarsanız yardımcı olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      sonerxz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      123 Mesaj
      02 Ekim 2018 17:07:05
      Merhabalar, elinde pegasus yurt dısı kodu olan varsa iletişime geçebilir mi?

Not: Alacgım bilet zaten 365 tl civarı tutuyor o yüzden daha yüksek fiyata satıyorsanız iletişime geçmenize gerek yok.

Not2: Referanssız üyeler ile işlem yapmıyorum.
      |
      |

• Teğmen
      125 Mesaj
      02 Ekim 2018 17:08:27
      Pegasus yurtiçi kodları 150 tl den verebilirim.

• Teğmen
      121 Mesaj
      03 Ekim 2018 00:22:59
      Turna.com dan bilet alımında Cepteteb kredi kartımla % 10 indirim yaparım.
      Maksimum 25 lira indirim yaparım. Örneğin: 250 liralık bileti 225'e alırım..... Eylül ayındaki hakkımı ugurkiller nickli arkadaşa, Ağustos ayındaki hakkımı da akin_orta nickli arkadaşa sattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avagadro -- 3 Ekim 2018; 16:2:40 >
      |
      |

• Er
      13 Mesaj
      03 Ekim 2018 15:11:42
      2 adet pegasus yurtdışı bilet kodu arıyorum. Bu hafta almam lazım. Mesajla iletişime geçiniz.
      |
      |

• Yarbay
      2922 Mesaj
      03 Ekim 2018 16:55:27
      pegasus yurt içi kod arıyorum 23-25 ekim istanbul ankara gidiş dönüş uçuşları için indirim yapabilecekler mesaj atabilir
      |
      |

• Yüzbaşı
      713 Mesaj
      04 Ekim 2018 00:02:11
      5 ekim Cuma için Sabiha Gökçen - Viyana arası uçuş arıyorum. 12:15-13:40 pegasus. Fiyat istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      272 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      menopiko

04 Ekim 2018 06:26:17
      Ankara dan -Van a gidicem.Bilet konusunda yardimci olabilecek var mı?

|
      |

...!
    • Er
      0 Mesaj
      04 Ekim 2018 16:11:16
      THY Atatürk - Antalya 2 Adet Business Bilet İhtiyacım için teklif verebilecek olanlardan mesaj bekliyorum.

|
      |

• Teğmen
      199 Mesaj
      04 Ekim 2018 16:29:10
      kamilkoçtaki puanlarımla 72 tlye kadar olan tek bilette 10 tl indirim sağlayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMan-- -- 4 Ekim 2018; 16:29:48 >
      |
      |

Hi Guys
    • 05 Ekim 2018 10:25:24
      Merhaba

2 adet pegasus yurtdisi koduna ihtiyacim var. Teklifleriniz icin ozel mesaj atabilirsiniz.
      |
      |

• Er
      10 Mesaj
      05 Ekim 2018 11:20:18
      Ankara samsun 2 ay sonraya teklif alabilir miyim

|
      |

• Onbaşı
      39 Mesaj
      05 Ekim 2018 11:26:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Bu tarz konuşmak yakışmaz bir satıcıya.satıcı kibar ve sabırlı olur.bence üslubunu düzelt. Alıntıları Göster
      bu tavırla kendi kaybeder
      |
      |

• Çavuş
      83 Mesaj
      05 Ekim 2018 13:22:25
      Turna.com dan alacağınız biletlerde, hesabımdaki puanlarla, 5000 liraya kadar %5 indirim yaparım.

|
      |

• Teğmen
      135 Mesaj
      05 Ekim 2018 19:04:18
      50 tl ustu ucak biletlerine 11 tl ind. saglanir

|
      |

• Çavuş
      77 Mesaj
      05 Ekim 2018 19:05:16
      3 Kasım gidiş 4 Kasım dönüş Antalya Ankara bilet alacağım indirim yapabilecek varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Onbaşı
      34 Mesaj
      05 Ekim 2018 23:48:56
      thy'den yurtiçi gidiş-dönüş 437 lira tutarında bir fiyat alıyorum.

tekliflere açığım
      |
      |

• Yarbay
      2452 Mesaj
      06 Ekim 2018 00:06:19
      quote:

Orijinalden alıntı: ra1dz Benim hakkımda yazan arkadaşın girdisini şikayet ettim 5 gün önce, hala işlem yapılmadı ( dükkanımdaki konuya yazdığı mesaja dair), haliyle girdisinin silinmesi için hiç sevmediğim halde burada tartışmaya katılacağım zira adminler tartışma çıktığı anda girdlier hemen siliyorlar lakin şikayet mesajlarına 5 günde bakamıyorlar.

velhasıl, benim sattığım kod ile, 1000 liraya kadar yüksek bir fiyattaki bileti satın alabilirsiniz. bu yurt dışı için geçerli tabi, yurt içi içinde diyelim ki 300 lira maksimum.

şimdi ben kodumu 200 liraya satıyorum, alıcı eğer 300 liralık bir bilet alacak ise tam tamına 100 lira ki bu % 33 indirim demektir, kar edebilir. çok güzel değil mi?

ama ne oluyor? fakirin biri, hocam benim bilet 173 lira naptın ya tarzında laubali, gevşek, seviyesiz bir mesajla dönüş yapıyor.

( fakir burada ekonomik durumu az olan anlamında kullanılmamıştır )

bu kodlarının alıcısının, 173 liralık bilet kovalayanlar olmadığını yüzlerce kez yazdık, sadece ben değil herkes biliyor bu kodun alıcısı kimdir. sen 173 liralık biletine 30-40 lira indirim kovalayıp, benim satışlarıma laf edecek yüzü nereden buluyorsun? bir sürü referansım var, abartmadan söylemek gerekirse %95 oranında alıcılarım memnun kalmışlardır. kalan %5 de sizin gibi, saçma sapan seviyesiz mesajlar atan, adam yerine koymadığım için konuma yorum atıp, 2. kez başka bir konuda benden alıntı yapıp hırs yapan seviyesizlerdir.

bak senin seviyene inerek özetleyeyim mi durumu, ben ferrari satıyorum, sen clio peşindesin, dükkanıma gelip, abi bu ferrari son kaça olur diyorsun ve fiyatı duyduktan sonra da diyorsun k, abi naptın ya 4 kapısı 4 tekeri olan araba benim işimi görür. sen tam olarak bu alıcısın! böyle bir durumda satıcının küfür etmemesi ne kadar zor biliyor musun? ana avrat sövmek o kadar tatlı geliyor ki o anda,ama etmedim, seviyemi bozmadım ve seni engelledim. lakin modlar işini yapmadığı için maalesef seninle muhatap olmak zorunda kalıyorum. zamanıma mı yanayım, seni adam yerine koyduğuma mı..
      Arkadaşlar dediğim uçuş İstanbul-Muş uçuşudur türkiyenin en uzun mesafeli uçuşlarında biridir. Ve 173 liralık uçuşu uygun fiyata getirmek için çek aradığım için bu ZEKİ arkadaş beni '' fakir'' olarak isimlendirmiştir. Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz derler. (Makine mühendisiyim iyi bi işim var forumun gereği fazla ücret ödemeyi sevmiyorum)

Birde seviye işine girme zararlı çıkarsın benden demesi

Burda çek arayan herkesi fakir olarak isimlendiren arkadaştan lütfen alışveriş yapmayın.

Sana gelirsek klavye delikanlısı Ana avrat sövesim geliyor ye kendini zor tutuyormuşsun sana tavsiyem tutma kendine zarar hatta gel canlı canlı yüzüme söyle o bana gelmez dersen telefon da açabilirsin

Ha bu arada nerden bildin 2017 Clio'm var çok da memnunum ha piyasa değeri şuan 100 bin lira ne de olsa fakir arabası

Senin Ferrari kaç model canım 😘

|
      |

kural dışı kalmışız haberimiz yok

• Yüzbaşı
      605 Mesaj
      06 Ekim 2018 13:55:10
      Fakir derken ekonomik durumunu kast etmediğimi yazdığım halde tüm mesajın bununla alakalı, bunun için fakirsin, ayrıca türklerin hemen ara beni, adrese gel tarzını seviyorum, hemen kavga etmeye hazırsınız ilkel primatlar gibi. Medeniyet? Görülmedi..

|
      |

• Er
      4 Mesaj
      06 Ekim 2018 20:32:36
      29 Aralık - 2 Ocak Pegasus ile

İstanbul Sabiha - Zürih

En iyi teklifi bekliyorum.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Paykasa
web tasarım
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.