Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sarveniko Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
21.274
Cevap
1.280
Favori
1.153.618
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)
Giriş
    2 Mesaj
    30 Eylül 2018 Antalya -İstanbul Atatürk varışlı 1 kişi akşam saatlerine bilet almam lazım.Yardımcı olabilecek tekliflere açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Resimdeki uçuşu bana ücretsiz alabilecek varsa yerine pegasus Yurtiçi bedava kod verebilirim. Takas yani

30 EYLÜL 2018 İZMİRDEN MARDİNE ANADOLUJET 10.10" UÇAĞI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ysf_joseph -- 24 Eylül 2018; 14:25:9 >
    |
    |
    |
    |

25/09/2018 New York Istanbul gidiş
    28/09/2018 Istanbul New York dönüş
    Tek kişi

Thy sitesi fiyat
    New York to Istanbul on Tuesday, September 25 Economy Semi Flexible Fare rules
    00:10 JFK
    16:45 IST

Istanbul to New York on Friday, September 28 Economy Semi Flexible Fare rules
    06:45 IST
    10:50 JFK

Total
    TRY8,000.33

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eit2103 -- 24 Eylül 2018; 22:17:21 >
    |
    |

banka kartınızın ilk 16 hanesini verirseniz, bkmekspress uygulamasıyla mesai saatleri dışında enpara hesaplarından eft yapmak ücretsizdir. hesaba saniyesinde geçer. ayrıca gün dışı eft işlemlerinde ileri tarihli eft işlemine ait makbuz verilse dahi, istenilen zamanda eft iptali yapılabilir. yani makbuz veya ekran görüntüsü bir şey ifade etmez. önemli olan karşılıklı güvendir.
    |
    |
    Bilgisayar Pazarı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nasıl yani? şimdi ben enpara hesap kartımı bkm express'e kaydetsem ve gece 11'de işbank hesabıma eft yapsam aynı dakikada işbank hesabıma para geçer mi yani?
    |
    |
    boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen oyle
    Yalniz bu islemden teb, isbankasi gibi bankalar ucret aliyor. Vakifbank gibi bazi bankalar ise uyumlu degil. En guzel isleyen enpara.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ahmetbayram5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1241 Mesaj

ben zaten tüm eft'mi enpara'dan yaparım.merak ettiğim şu.eft saatleri dışında enpara ile eft yapsam diyelim ki işbankasına.her iki banka da benden ücret kesmez değil mi? siz bunu nerden fark ettiniz.ilk kez duyuyorum.nerede yazıyor?
    |
    |
    boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sadece Firmanın Kendi Sitesinden Olması Şartıyla
    Puan v.b varsa kullanabiliriz. Ödemeyi benim kartımla yapacağız.
    |
    |

Orijinalden alıntı: boombip

banka kartınızın ilk 16 hanesini verirseniz, bkmekspress uygulamasıyla mesai saatleri dışında enpara hesaplarından eft yapmak ücretsizdir. hesaba saniyesinde geçer. ayrıca gün dışı eft işlemlerinde ileri tarihli eft işlemine ait makbuz verilse dahi, istenilen zamanda eft iptali yapılabilir. yani makbuz veya ekran görüntüsü bir şey ifade etmez. önemli olan karşılıklı güvendir.
    Hocam dediğin doğru fakat alışveriş yapmaya çalıştığım kişinin halkbank hesabı var. Eğer enpara hesabı olsaydı sorun olmayacaktı zaten.
    |
    |

Elimde çok sayıda Avrupa şehrine otel indirimi mevcut . https://www.aohostels.com/en/ sitesinde geçerli .
    Fiyatlar farklılık göstermekle birlikte , nihai maliyeti Gecelik 2 kişi total = 30 € civarında .

Buna ilaveten yine aynı otel grubunda :

Kopenhag için de mevcut bir rezervasyonum var . Single konaklama , Onu da gecelik 20€ dan devretmek istiyorum . 20-26 Ekim 2018 Kahvaltısız Double Odada single konaklama .

ilgili şehirler bunlar :

Aachen Amsterdam Berlin Bremen Dortmund Dresden Dusseldorf Frankfurt Graz Hamburg Copenhagen Cologne Leipzig Munich Nuremberg Prague Salzburg Stuttgart Venice Weimar Vienna

İlgilenen arkadaşlara duyurulur . herkese iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travel-master -- 25 Eylül 2018; 14:48:0 >

• Çavuş
    77 Mesaj
    turna.com biletmelerinde %10 indirim indirim (benim hesabımdan işlem yapılır.)
    |
    |

tarih aralığı yok sanırım
    |
    |
    travel-master kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2019 sonuna kadar bazilari.bazilari daha da uzun sureli .ilgilendiginiz destinasyon olursa ozelden yazin. detay bilgi vereyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cptposeidon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    5 Mesaj
    arkadaşlar muş-izmir 18/01-03/02 gidiş dönüş bilet lazım, yardımcı olabalicek arkadaşlar pm'den dönüş yaparlarsa sevinirim
    |
    |
    30 Eylül 2018 İZMİRDEN MARDİNE GÜNDÜZ SAAT 10DAN SONRA EN GEÇ GÜN İÇİNDE 5TE ORADA OLACAĞIM ŞEKİLDE UÇUŞ BAKIYORUM. FİRMA FARKETMEZ. İLERİ TARİHLERDE KULLANILACAK YURTİÇİ PEGASUS KOD ELİMDE VAR. TAKAS TUKAS OLABİLİR.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabiaga -- 26 Eylül 2018; 22:33:6 >
    |
    |
    atlasmiles hesabımla millerle alacağım.

atatürk-odessa'da güzel fiyatlar ayarlayabilirim.
    |
    |
    |
    |
son dakika
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.