Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.461
Cevap
1.292
Favori
1.467.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 23 Eylül 2018; 16:52:53 >
  • Bugün için İstanbul Erzurum tek yön bilet bakıyorum yardımcı olacak arkadas varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-7 yada 13-14 ekim istanbul - kars

20-21 yada 27-28 ekim kars - istanbul arası bilet alacağım. en uygun 13 gidiş 27 dönüş 340 lira olarak bulabildim yardımcı olabilecek var mı?
  • 50 tl ve üstü uçak biletlerine 10 tl ind sağlanır. firmaların kendi sitesinden..

• Turna.com'dan alınacak uçak biletlerinde %20 indirim yapabilirim. Fiyat konusunda yardımcı olabilir.

Örnek 120 TL'lik uçak biletiniz 96 TL'ye gelir. Alacaksınız acele edin Eylül için çok az indirimim kaldı.

Whatsapp: 0537 407 52 20
  • **Firmanın Kendi Sitesinden Olması Şartıyla 50 TL Üzeri Uçak Biletine 10 TL İndirim .
    Puan v.b varsa kullanabiliriz son ödenecek tutarın 50 TL Üzeri olması şarttır.
  • thy yutdışı biletleriniz için yardımcı olunur thy'den fiyat alıp pm atarsanız dönüş yaparım
  • 50 TL üzeri tüm uçak biletlemeleri 10 TL indirimle yapilir. Biletleme havayolu firmasının web sitesi uzerinden yapılmaktadır.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimmyJimmy -- 21 Eylül 2018; 10:59:45 >
  • Uçak biletlerinde %20 indirim yapabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

150 tl den alanlar direk enayidir...

Alıntıları Göster
    kardeş ist-ank ist-izmir ank-izmir evet enayidir. ama tr 3 şehirden ibaret diil. erzurumu var batmanı var karsı var ve buraların biletleri 200-250 den başlıyor. bence 150 tl gayet makul bir fiyat.
  • En az 2 adet pegasus yurtdışı bilet kodu arıyorum. Teklif için mesaj atabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Pazarı

Uçak biletlerinde %20 indirim yapabilirim.

Arkadaşla haftasonu olması sebebiyle geçtiğim eft hesabında görünmediği için karşılıklı güven veremedik. 2 saat zaman çalımından sonra birde bilet fiyatı yükselmesi sebebiyle hem zaman hem para kaybım oldu kendisiyle alışveriş yapacak arkadaşları bu konuda dikkatli olmalarını rica ederim.

• 06.10.18 amsterdam > istanbul Atatürk havaalanı

03.01.19 İst Atatürk havaalanı> amsterdam

2 yetiskin

06.10.18 amsterdam > istanbul Atatürk

03.01.19 İst Atatürk havaalanı> amsterdam

2 yetiskin.

fiyat tekliflerini pm atmanız rica olunur

mümkünse Sabiha Gökçen için ayrı teklif oluşturursanz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Arkadaşla haftasonu olması sebebiyle geçtiğim eft hesabında görünmediği için karşılıklı güven veremedik. 2 saat zaman çalımından sonra birde bilet fiyatı yükselmesi sebebiyle hem zaman hem para kaybım oldu kendisiyle alışveriş yapacak arkadaşları bu konuda dikkatli olmalarını rica ederim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar şimdiye kadar yüzlerce kupon ve indirim yaptım. Kimse bana kötü yorum yapmadı. İlk defa böyle bir yorumla karşılaştım ve üzgünüm. 2 saat zaman çalmadım 25 dakika sürdü ve iki tarafta haklıydı. Bana HALKBANK üzerinde EFT yaptı arkadaş ve ben dekont istedim o bana eft talimat bilgisi gönderdi güvenmedim. Eğer haksızsam zaman çaldıysam özür dilerim. Arkadaş bana mesaj attıktan 2 saat sonra alıp yapmak istedi 2 saat bekledim bir çok kişi reddettim ama pişman oldum. Benden yana herkese hakkımı helal ediyorum.
  • 250 TL'ye kadar olan Uçak biletlerinde %20 indirim yapabilirim.

• maximiles kredi kartimda ki millerle kitalararasi uzak mesafe yurt disi 5500 tl-7500tl arasi ucuslariniza yuzde 18 indirim yapabilirim.

asagida ki linkten biletinize bakabilirsiniz.rezerve ucreti dahil toplam rakam uzerinden yuzde 18 indirim yapabilirim.

https://ucakbileti.maximiles.com.tr

whatsapp:0531 610 70 78
  • 30 Eylül 2018 Antalya -İstanbul Atatürk varışlı 1 kişi akşam saatlerine bilet almam lazım.Yardımcı olabilecek tekliflere açığım.

• Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

Resimdeki uçuşu bana ücretsiz alabilecek varsa yerine pegasus Yurtiçi bedava kod verebilirim. Takas yani

30 EYLÜL 2018 İZMİRDEN MARDİNE ANADOLUJET 10.10" UÇAĞI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ysf_joseph -- 24 Eylül 2018; 14:25:9 >
  • 9ekim gidiş istanbul 15 ekim dönüş stutgart thy saat farketmez en uygun bilet tekliflerinizi bekliyorum.Acil alınacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.