Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (876. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kenan2028
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.478
Cevap
1.292
Favori
1.469.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 874875876877878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turna.com’da 1500 tl üzeri biletlerde %8 indirim, 1500 altına %10..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turna.com uzerinden alinacak 610 tl ye kadar biletlerde yuzde 10 indirim yapabilirim.(kendi hesabimla)

• PAGASUS uçuşlarında yüksel tutarlı biletlerde indirim , tarih yön kişi farketmez , son çıkan tutarda indirim olur, ör.10000tl için 8500, minimum 10000tl , istanbul içi yüz yüze olur

• dr_olfactorius D kullanıcısına yanıt
    yurtiçi geçerli mi?
  • 30/09/2018 adana-izmir 07:30, 04/10/2018 izmir-adana 19:40 pegasus bilet alınır.
  • Uçak bileti, Otel rezervasyonu , Araç kiralama sektörlerinde bana özel olan kampanyayı kendim kullanamayacağımdan
    Maximum 340 TL harcamanıza %10 indirim yapabilirim.
  • eylülün 2-3 gibi istanbul s.g den vana ucak bileti arıyorum gidişde olur gidiş dönüşte olabilir 4-5 gün sonra dönüş yapacagim.
  • Kamilkoç; üyeliğimden kartımla alınacak 75 tl üzeri biletlerinize % 8 indirim yapılır.
  • Metro turizm den 580 liralık bilet alimi yapacagim. İndirim yaptırabilecek olan varsa pm atabilir.

• Turna.com da cepteteb ile 250 liraya kadar olan biletlerinize %15 indirim yapabilirm

• İnterest kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadarıyla uçak biletlerinde isim değişikliği olmuyor siz nasıl bilet satabiliyorsunuz anlamadım?
  • Anadolu jet Trabzon-Ankara 19 Eylül 21:55 uçağı bir kişi 141 tl görünüyor. Daha uyguna alabilecek olan pm den ulaşabilir mi?
  • anisiz A kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam o hiç aklıma gelmedi elimde patladı bilet ya üzücü

• 7 10 eylül günlerinde veya aralarındaki günlerde İst Atatürkten Batman havalimanına 2 yetişkin 1 bebek (1 aylık) fiyat bekliyorum arkadaşlar

• 3 kişi adanadan izmire bilet arıyorum 31 ağustos veya 1 eylül
  • 99 tl'ye kadar olan otobüs biletlerinizi 9 tl indirimle alabilirim minimum 80 tl'lik bilet olmalı sadece 1 kişilik alıyorum.

• AktasarimTr kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu AktasarimTr adlı arkadaştan alışveriş yapan var mı? Kendisine alışveriş için parayı aktardım fakat 2 gündür hiçbir şekilde ulaşamıyorum ve karşılığında hicbir hizmet vermedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kk06

Arkadaşlar bu AktasarimTr adlı arkadaştan alışveriş yapan var mı? Kendisine alışveriş için parayı aktardım fakat 2 gündür hiçbir şekilde ulaşamıyorum ve karşılığında hicbir hizmet vermedi.
    2 gündür ulaşamıyorsan zaman ifşa ve suç duyurusu zamanıdır.

hiçbir satıcının verdiği sözü tutmadan 2 gün ortadan kaybolmaya hakkı yoktur habersizce.
  • Pamukkale turizmden alinacak biletlerde net yuzde 15 indirimden faydalandiriyorum. PM atınız

• quote:

Orijinalden alıntı: ra1dz

2 gündür ulaşamıyorsan zaman ifşa ve suç duyurusu zamanıdır.

hiçbir satıcının verdiği sözü tutmadan 2 gün ortadan kaybolmaya hakkı yoktur habersizce.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam insanı aptal yerine koyup habersizce ortadan kayboldu bu arkadaş. Dediği anda parasını gönderdim sonra oyaladı ve piyasada yok. Dediğini yapıp yarın hukuki işlemleri başlatacağım.

• 
Sayfa: önceki 874875876877878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.