Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (874. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.479
Cevap
1.293
Favori
1.469.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarveniko

Ukrayna gidiş-dönüş 270 liraya, Beyrut gidiş-dönüş 430 liraya bilet satın aldım, adam kodun tanesini 350 liradan satıyor. 2 adet kod tutarı, benim 2 adet gidiş-dönüş aldığım tutara denk. Enteresan bir denklik.
    bu kodlar dubai yada katara bişkek uzaga gidecek kişiler içindir.. dubai ye 900 tl ye bile bilet var bazi gunler.. ukrayna kolay .. daha gun aralik kieve gidiş gelis 66 tl ye bilet aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanizmir -- 18 Ağustos 2018; 13:59:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ertanizmir E kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız Hocam hangi tarihe?

• Turna.com biletlemelerinde %13 indirim yapılır. (Maks. 50 TL olarak islem yapilir. Kimseye ucuz bilet bulma derdinde değilim. Son fiyattan %13 indirim düşüp hesaplayabilirsiniz.)

• Denpasar(bali)-manila ve Manila-Siem Reap ucuşlarına indirim yapabilecek var mı? Cebu ve Air Asia direkt uçuş yapıyor bu rotalarda sadece.
  • 24 Agustos Istanbul Sabiha'dan Gidiş(uçak en geç 14'e kadar kalkmalı) - 30 Agustos Dönüş İzmir Adnan Menderes'ten dönüş.
    2 yetişkin için teklifleri alayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheTeknolojist -- 18 Ağustos 2018; 18:14:15 >
  • ACİL

TRABZON kalkis İST SABİHA varis

19 agustos aksam veya 20 agustos tum gun indirim yapabilecek dm

• PEGASUS KODLAR UYARI uçuşu yapılmayana kod ile bilet alırsanız biletiniz iptal olur , kodlar için son uçuş tarihi 28Ekim , bu tarihten önce kod alırsanız , yani birisi 28Ekime 10 adet iadeli bilet alıp kodları satar ve sonra biletleri iptal ederse kodla satın aldığınız bilet elinizde patlar

• thy ödül bilet alımında millerle yardımcı olunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anisiz -- 26 Ağustos 2018; 14:13:33 >
  • 1-5 haziran arası istanbul londra 2 kişilik bilet arıyorum
  • Turna.com uzerinden alinacak 610 tl ye kadar biletlemelerde yuzde 10 indirim yapabilirim..

• pegasus yüksek tutarlı biletlerde yüksek indirim , ör.10000tl uçuşu 8000tl tarih farketmez ,

• Bodrum'dan Ankara'ya 3 kişilik bilet arıyorum. Tanesi 250 max (Pazar günü)
  • pegasus adana marmaris(dalaman) uçak bileti arıyorum. yardımcı olabilecek var mı ?
  • m1xer kullanıcısına yanıt
    Haziran mı? 😳

• Kesinlikle bilet almadan işleminizi yapıp uçağa binmeden para yollamayın. Burdan referanslı bir kişiye bilet alımı için para yolladım 3/4 gündür mesajları okuyor ve cevap vermiyor. Paramı iade etmedi dolandırıcı çıktı. Kimseye para yollamayın beyler biletini alın yada mil puanı sonra para yollayın. Referans felan hikaye artık

• Pegasus kodu 4 adet yurt dışı 4 adet yurt içi kod toplu olarak satılıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevozgur -- 22 Ağustos 2018; 12:46:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thsnblt kullanıcısına yanıt
    Oda çözüm değil Metehan Gedikli diye bı üye vardı sürekli farklı hesaplar açıp çalıntı kartlarla bilet alıyordu sizin adınıza bileti kontrol ettiğinizde alınmış gözüküyor ama sonra çalıntı kartla alındığı için asıl Kart sahibi itiraz edince biketiniz iptal oluyor.... lütfen dikkat ediniz kimseye güvenmeyin saygılar

• ekim kasım ayları için amsterdam a bilet arıyorum kampanyası bileti olan iletişime geçebilirse mutlu olurum
  • unforgiven55 U kullanıcısına yanıt
    Uçağa binmeden para ödemeyin en iyisi bu bence artık buranın cıvkını çıkardılar

• Konya İstanbul uygun bilet arıyorum 25-26 Ağustos için ödemeyi uçaktan inince anında yaparım.

• 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.