Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (750. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.479
Cevap
1.293
Favori
1.469.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesela maximiles da biriken puanla yuksek indirim saglıyorum fakat bir seferlik nedeni ise zaten yılbaşında silinecek olan 140 tl puanım yani yurtduşı biletlemede 210 tl hatta amerika gibi uzak yerlete 280 tl degerinde kullanım saglar. Fakat benim durumun istisnai. Buradaki çogu alım satım yani ticaretini yapan arkadaslar tabiki bu derece yuksek oranda indirim sağlayamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlanyaBeyi

Sevgili arkadaşım bizde burada yıllardır bilet satımı yaparız ve 20-25 orana kadar indirimli verebiliyoruz. Allah a çok şukur ne bir dolandırma nede dolandırılma olayımız oldu. %20 üzeri genelde dolandırcıdır demek ayıp oluyor. dolandırıcı olan %5 %10 la da dolandırır.

Sevgili dostum, ben de uzun zamandır buradaki arkadaşlardan bilet alıyorum. Daha %20'yi geçen özellikle altını çiziyorum 'benim aldığım biletlerde' görmediğim için o yüzden 'genelde' lafını kullandım. Herkesi bunun içine katmıyorum tabi ki de. Ama dolandırıcılık yapanlar bir kerede vurgun yapıp yüksek meblağ almayı istediği için %20'den fazla indirim yaparım vaadiyle geliyorlar. Kırdığım varsa kusura bakmayın, gerçek indirim sağlayanları tenzih ederim.
  • VUELİNG havayolu indirimi olan bana yazabilir
  • Gençler selam

Yılbaşını yurtdışında geçirmek istiyorum.

3-4 Saat uçuş süresini geçmicek şekilde maksimum gidiş dönüş 400-450 tl arası bilet alabileceğim şekilde avrupa veya vizesiz ülke tekliflerini değerlendirebilirim.
  • - Parafly Puanlarınız SINIRSIZ ALINIR
    - Soyadı "YILDIZ" Olanların Adios Puanları SINIRSIZ ALINIR
    - 50 TL Üzeri Uçak Biletine 7.5 TL İndirim ( Kendi Sitesi Üzerinden Alınacaktır.Mil Puan v.b Kazanabilirsiniz)
  • selamun aleykum. 07/11/2017 tarihinde sabah saatlerinde 2 yetişkin sabiha gökçen - merzifon amasya tek yön bilet araştırıyorum. bu işle ilgilenen forumdaşlarım fiyat tekliflerini pm atarmısınız? şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkan058 -- 3 Kasım 2017; 22:44:55 >
  • PARAFTRAVEL.COM
    UÇAK BİLETLERİNİZE 200 tl YE KADAR %15 İNDİRİM YAPARIM.
  • Merhabalar,

7 Kasım - Kayseri- İstanbul(herhangi biri) öğleden önce 12 uçuşlarından herhangi biri için teklif verebilir misiniz tek yön?
  • THY 250 tl üstü bilet alımlarınızda mil puanlarım ile yardımcı olabilirim.

Isteklerinizi pm atabilirsiniz
  • Tüm Uçak bileti alım veya satım işlemlerinizde yardımcı olabilirim. Yurt içi-Yurt dışı ve havayolu şirketi fark etmez.
    Uçuş bilgilerini 0542 502 81 06 nolu telefondan whaatshap ile veya PM ile bildirebilirsiniz.
    Uçak bileti almak isteyen arkadaşlar, Lütfen uçuş bilgilerinizi Havayolu adı, Tarih, Saat, Yolcu Sayısı ve bulduğunuz Fiyatı yazarak gönderiniz.
    Güven sorununu aşın gelin, açık kimlik, eski üyelik, bol referans. Herkese hayırlı işler, iyi uçuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilmavi -- 4 Kasım 2017; 9:19:53 >
  • Thy ve Anadolujet uçuşları için 15k mil ile yardımcı olabilirim.

• 7 kasım Salı günü Sabah 10 Atatürk-Esenboğa gidiş.akşam 8-11 arası Esenboğa-Atatürk dönüş tek kişi gidiş dönüş bilet almak istiyorum.229 TL den daha uygun fiyata yardımcı olabilecek olan var ise site üzerinden Yada 05342351140 nolu WhatsApp üzerinden benimle iletişime geçebilir.

D

• gidiş 2 aralık cumartesi 3 kişi ist.atatük h.limanı kalkış 16:40 varış Hatay TK2262 1 kişi ücret 109.99 tl + 5 tl x 3 kişi = 344,97 tl.

dönüş 5 aralık salı 3 kişi Hatay kalkış 19:20 varış İst. atatürk h.limanı TK2263 1 kişi ücret 109.99 tl + 5 tl x 3 kişi = 344,97 tl.

3 kişi gidiş dönüş toplam herşey dahil ücret = 689,94 tl.

teklif verecekler pm atabilir en geç pazartesi kesin işlem yapılacaktır.ilgilenenlere şimdiden teşekkürler.
  • THY 2500tl bilet alımın olucak 2 kişi için ...parafly ilk tercihim
  • Merhaba

2-5 veya 9-12 Aralık SAW-AMS gidiş dönüş fiyat tekliflerin bekliyorum.

Gidiş: Cumartesi öğleden önce

Dönüş : Herhangi bir saatte.

• THY ve Anadolet uçuşlarınız için miles&smiles puanlarımla bilet alımlarınıza yardımcı olabilirim. PM Atabilirsiniz

• THY ile 22k mil ile yardımcı olunur..

• 200-300 cıvarı bıletlerde

yüzde 23-26 arası ındırım yaparım

paraf sıtesı son fıyat uzerınden
  • Tüm Uçak bileti alım veya satım işlemlerinizde yardımcı olabilirim. Yurt içi-Yurt dışı ve havayolu şirketi fark etmez.

Uçuş bilgilerini 0542 502 81 06 nolu telefondan whaatshap ile veya PM ile bildirebilirsiniz.

Uçak bileti almak isteyen arkadaşlar, Lütfen uçuş bilgilerinizi Havayolu adı, Tarih, Saat, Yolcu Sayısı ve bulduğunuz Fiyatı yazarak gönderiniz.

Güven sorununu aşın gelin, açık kimlik, eski üyelik, bol referans. Herkese hayırlı işler, iyi uçuşlar.

• parafly puanlarimla %20 indirimli alabilirim bilet. iletisim pm. istediginiz biletin detaylarini net olarak atarsaniz daha hizli donus yapabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.