Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (748. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Fener190793 , Fener190793 , Theman12
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
24.472
Cevap
1.291
Favori
1.469.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tayland Bangkok 14 mayıs 24 mayıs tarihleri arasında 2 gün esnek olabilir 2 kişi fiyat tekliflerinizi pm den alabilirmiyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paraf sitesinden uçuşlarda yuzde 18-22 arası ındırım yapabılırım

***ÖNCE siteden fiyata bakın lütfen... fiyat bakıldıktan sonra zaten sitesinde aynı fiyat deme durumunu ortadan kaldırmış oluruz***

paraf aracı site..biletleme tutarı da ekleniyor .. her zaman en ıyı fiyat yakalanmıyor bu sebeple
  • Maximiles puanım ile sadece yurtdışı uçuşları için %20 ile %25 arası indirim sağlayabilirim. Maksimum biletlemem 1500Tl dir. Aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

http://www.maximiles.com.tr/TR/bilet-al/Sayfalar/bilet-al.aspx

• İstanbul - Zurih gidiş dönüş THY bulduğum en uygun bilet 550 tl dir. Ankara çıkışta olabilir tekliflerinizi bekliyorum.. Tarih aşağıda belirtilmiştir. Teşekkürler

27/12/2017 - 03/01/2018
  • İyi günler Pegasus 30 kasım 12:45 istanbul Sabiha dan - Muş'a gideceğim. Bilet fiyatında yardımcı olabilecek arkadaşlar pm atabilir

• Paraflytravel.com sitesindeki fiyatlar üzerinden 150 tl ye kadar olan biletlerinize % 17 indirim yapılır.

Anadolujet; 70 tl ve üzeri uçuşlarınıza 13 tl indirim yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin_66 -- 26 Ekim 2017; 10:51:34 >
  • Anadolujet ve sunexpress uçuşlarında %20 indirim.

İletişim için PM.
  • Tüm Uçak bileti alım veya satım işlemlerinizde yardımcı olabilirim. Yurt içi-Yurt dışı ve havayolu şirketi fark etmez.

Uçuş bilgilerini 0542 502 81 06 nolu telefondan whaatshap ile veya PM ile bildirebilirsiniz.

Uçak bileti almak isteyen arkadaşlar, Lütfen uçuş bilgilerinizi Havayolu adı, Tarih, Saat, Yolcu Sayısı ve bulduğunuz Fiyatı yazarak gönderiniz.

İndirim oranı Bilet fiyatına ve Havayolu Şirketine göre değişir.

Maksimum %10-15’dir.

Yüksek fiyatlı THY biletlerinde Mil ile alım imkanı var ise indirim oranı %20-30’lara çıkabilir.

100 Liralık bilet 50’ye olmaz, böyle bir indirim yok yani.

Size mantıksız ve çok yüksek indirim sunanlara, indirimi nasıl yaptığını söyleyemene, Uçak Bileti ile ilgili konusu, yorumu, referansı olmayanlar ile işlem yapmayınız.

Herkese hayırlı işler, iyi uçuşlar.

• peaceecaeq kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun

• 50 kere yazıyoruz referanssız adamla iş yapmayın. Ben 3-4 kez bursa bedavaya bilet aldık yine alıyorum. 200 liralık bileti 150 tl ye alırım düşünen varsa

• 100 bin milimi satmak istiyorum almak isteyenler mesaj atabilir.
  • Antalya - İstanbul arası pazartesi günü Anadolu jet ile 11,15 uçağına 3 kişilik bilet alacağız. Fiyatı 169 çıkıyor herşey dahil. Ne yapabiliriz. Hızlı dönebilirseniz sevinirim

• Merhaba arkadaşlar

3 Mart İstanbul kalkış odessa

4 Mart odessa kalkış İstanbul

2 kişilik gidiş dönüş uçak bileti için tekliflerinizi bekliyorum

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

• Avans millerim tükenmiştir. 3 kişiye yüksek mebla bilette yardımcı oldum. 1 kişiye düşük meblada yardımcı oldum. Sorun yaşamadık 👍 2-3 ay sonra görüşmek dileğiyle

• Merhabalar,
    ANTALYA-DİYARBAKIR 8 KASIM 18.35 Sunexpress uçağı
    DİYARBAKIR-İSTANBUL 16 KASIM 09:55 THY
    İSTANBUL(ATATÜRK)-İZMİR 20 KASIM 10:10 PEGASUS
    İZMİR-ANTALYA 23 KASIM 20:30 SUNEXPRESS

İçin tekliflerinizi bekliyorum bilet tarihleri + 1-2 gün esneyebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baro007 -- 29 Ekim 2017; 18:57:10 >
  • Tüm Uçak bileti alım veya satım işlemlerinizde yardımcı olabilirim. Yurt içi-Yurt dışı ve havayolu şirketi fark etmez.
    Uçuş bilgilerini 0542 502 81 06 nolu telefondan whaatshap ile veya PM ile bildirebilirsiniz.

Uçak bileti almak isteyen arkadaşlar, Lütfen uçuş bilgilerinizi Havayolu adı, Tarih, Saat, Yolcu Sayısı ve bulduğunuz Fiyatı yazarak gönderiniz.

Size mantıksız ve çok yüksek indirim sunanlara, indirimi nasıl yaptığını söyleyemeyene, Uçak Bileti ile ilgili konusu, yorumu, referansı olmayanlar ile alışveriş yapmayınız.
    Herkese hayırlı işler, iyi uçuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilmavi -- 29 Ekim 2017; 17:35:27 >
  • Otobüs biletinde indirim yapabilen var mı

• 100 tl üzerindeki yurtiçi uçak biletlerinize paraflytravel.com sitesindeki fiyatlar üzerinden 25 tl indirim yaparım.

150 tl üzerindeki yurtiçi uçak biletlerinize paraflytravel.com sitesindeki fiyatlar üzerinden 30 tl indirim yaparım.

biletin fiyatına paraflytravel.com sitesinden bakıp; vergiler ve hizmet bedeli dahil toplam tutar üzerinden teklif ettiğim indirim tutarını düşün, fiyat uyuyorsa mesaj atın işlemi yapalım.

biletler puanla alındığı için iade veya değişiklik yapılamamaktadır.

ödeme; enpara,vakıf,yapıkredi
  • 11 Kasım İtalya -> Los Angeles 1 kişilik Norwegian hava yollarından biletim var. Gitmek isteyene çok ucuza bırakırım.

PM den ulaşabilirsiniz

• Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

THY Uçak bileti alımlarınızda mil puanlarım ile yardımcı olabilirim.

Uçuş yön ve tarih bilgilerini PM ile gönderin, kontrol edeyim.
  • 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.