Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (745. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.479
Cevap
1.293
Favori
1.469.700
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 Ekim 2017 tarihli Kayseri - İstanbul (Sabiha Gökçen yada Atatürk) gidiş bileti almayı düşünüyorum. Fiyat verebilecek arkadaşlar PM üzerinden irtibata geçebilirlerse sevinirim. Aciliyeti mevcuttur.
  • anisiz A kullanıcısına yanıt
    Bırak elinde patlasın terbiyesiz ticari ahlaki olmayan adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gmailx kullanıcısına yanıt
    Çok ilgili arkadaş sağolsun

• ben geçen yıl o kodlardan 150 adet civarı sattım, yurt içi ve dışı olarak, yurt dışlarını 120'den ( ki 3 ve üzeri alanlara tanesini 100'den ), yurt içlerini 60-70'ten satmıştım. sözüm meclisten dışarı gerçekten ticaret ahlakı başka bir şey.
  • parafly puanlarımla araç kiralama ve uçak biletinde yardımcı olurum (80 TL civarı puan vardır).

Turna.com sitesinden biletleriniz %8 indirimle alınır; 800 TL'ye kadar.
  • ra1dz kullanıcısına yanıt
    Tabi canım ya daha ne olacak sat 250 ye satsan bile kâfidir bence ama 3 günü kalmış kod için bu kadar fiyat gerçekten ayıp

• boş boş ne konuşuyorsunuz be kardeşim ...geçen yıldan örnek verıyorsunda kendin soyluyorsun 150 kod vardı dıye geçen yıl herkezde kod vardı zaten...bu koddan bir tane daha göstersene bana geri migros koduyla karıştıyor ...kaldıki aç bak bakayım amsterdem berlin fiyatları ne kadar ....ayıca kodun tarihi 30 kasım ....150 200 niye vereyim ...ben sadece kafama esiyor 1 günlüğüne yurtdışı yapıyorum kendim giderim ...ticari ahlaktan bahsediyorsunda mal benim kardeşim mantıkla haraket ediyorum senin gibilerden ahlak en son alacağım şeydir merak etme...
  • Otel Rezervasyonu İçin Parafly v.b puanlarınız sınırsız ALINIR
  • 250 tl ye kadar olan yurtiçi uçak biletlerinde %15 indirim yapabilirim..

• Yurt dışı uçuşlar için kod alınır
  • MERHABA ARKADAŞLAR-

THY
    21 OCAK 2018
    İSTANBUL - SAMSUN GİDİŞ SABAH 6 CİVARI UÇUŞ
    22 OCAK 2018
    SAMSUN - İSTANBUL DÖNÜŞ ÖĞLEDEN SONRA 4 CİVARI UÇUŞ

şuan ortalama 250 tl civarı tutmakta indirim yapabilicek varsa ulaşsın lütfen
  • PEGASUS %35 İNDİRİM KODU --- 5 TL ---

• İndirim Şifresinin Kullanılabileceği Tarih Aralığı: 20 Eylül-20 Ekim.

• İndirim Şifresi ile Seyahat Edilebilecek Tarih Aralığı: 1 Kasım – 27 Aralık 2017

• İndirim Şifresinin Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm yurt içi direkt hatlar

• İndirim Şifresi yurt içi hatlarda, tek kişi, tek yön ve direkt uçuşlarda %35 indirim sağlar.

• İndirim Şifresini Kullanmak İçin; Kampanya kurallarına uygun uçuşu seçip ödeme sayfasına ilerleyin, kampanyalar altında yer alan “MİGROS - %35 İNDİRİM” seçeneği işaretleyin ve şifrenizi açılan alana girin. Açılan alana şifrenizi girdikten sonra "Uygula” butonuna basın ve toplam tutar üzerinden %35 indirim fiyatı görün.
  • PEGASUS YURT İÇİ BEDAVA BİLET KODU --- 85 TL ---

Kampanya Kuralları:

• Bedava Biletin Kullanılabileceği Seyahat Aralığı: 29 Ekim 2017 - 24 Mart 2018

• Bedava bilet şifresi 29 Ekim 2017 - 24 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacak aşağıda belirtilen hatlar için tek yön, direkt uçuşlar için kullanılabilir.

• Bedava bilet kodları, Ankara çıkışlı/varışlı uçuşlarda kullanılabilir.

• Bedava biletinizi uçuş yapmak istediğiniz tarihten en geç 7 gün öncesine kadar almanız / biletlemenizi yapmanız gerekmektedir.

• Açılan alana şifrenizi girdikten sonra "Uygula” butonuna bastığınızda toplam tutar "0 TRY” olarak güncellenecektir. "Ücretsiz Satış” kutusunu işaretledikten sonra "Şimdi Satın Al” butonunu tıklayıp işleminizi tamamlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogu_han -- 17 Ekim 2017; 18:49:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrmTgc

Yurt dışı (BAZI ÜLKELERE İÇİN) biletlerinize yüzde 20 indirim Linkteki ülkelere >>>>>>>http://www.maximiles.com.tr/TR/maximilesi-kesfedin/maximil-hakkinda/mil-kullanimi/Documents/MaxiMillerinizi%202%20Kat%20De%C4%9Ferli%20Kullanaca%C4%9F%C4%B1n%C4%B1z%20%C3%9Clke%20ve%20%C5%9Eehirler.pdf?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    sadece bu ülkelere yüzde 20 indirim yapılır. max biletlemem 2000tl dir

http://www.maximiles.co.../Sayfalar/bilet-al.aspx yukarıdaki verdiğim listedeki ülkelere gidecek olanlar bu sitedeki fiyatlara baksınlar. indirimim bu sitedeki fiyatlar üzerinden

GAZİANTEP VE İSTANBULDA BİLETLEME YAPABİLİRİM. DİĞER TÜRLÜ ÖNCE HAVALE OLUR.

REFERANSLARIM MEVCUT . WHATSAP İLETİŞİM 0555 718 16 52

Güncel

• Tüm Uçak bileti alım veya satım işlemlerinizde yardımcı olabilirim. Yurt içi-Yurt dışı ve havayolu şirketi fark etmez. Uçuş bilgilerini 0542 502 81 06 nolu telefondan whaatshap ile veya PM ile bildirebilirsiniz.

Uçak bileti almak isteyen arkadaşlar, Lütfen uçuş bilgilerinizi Havayolu adı, Tarih, Saat, Yolcu Sayısı ve bulduğunuz Fiyatı yazarak gönderiniz.

• 21 Ekim cumartesi günü İstanbul (ist) - İzmir (adb) arasında gidiş geliş bilet alacağım. Sabah 8 civarı gidiş, akşam 9 civarı geliş olacak şekilde. Yardımcı olabilecek arkadaşlardan pm bekliyorum.

• 20 EKİM sabah sabiha gökçen kalkışlı malatya 1 kişi
    22 ekim malatya kalkışlı sabiha gökçen dönüş 2 kişi fiyat verebilecekler PM
  • Otel Rezervasyonu İçin Parafly v.b puanlarınız sınırsız ALINIR
  • quote:

quote:

Yurt dışı (BAZI ÜLKELERE İÇİN) biletlerinize yüzde 20 indirim Linkteki ülkelere >>>>>>>http://www.maximiles.com.tr/TR/maximilesi-kesfedin/maximil-hakkinda/mil-kullanimi/Documents/MaxiMillerinizi%202%20Kat%20De%C4%9Ferli%20Kullanaca%C4%9F%C4%B1n%C4%B1z%20%C3%9Clke%20ve%20%C5%9Eehirler.pdf?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

http://www.maximiles.co.../Sayfalar/bilet-al.aspx yukarıdaki verdiğim listedeki ülkelere gidecek olanlar bu sitedeki fiyatlara baksınlar. indirimim bu sitedeki fiyatlar üzerinden

REFERANSLARIM MEVCUT . WHATSAP İLETİŞİM 0555 718 16 52

Güncel

Alıntıları Göster

REFERANSLARIM MEVCUT .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrmTgc -- 18 Ekim 2017; 17:57:36 >

• Aşağıdaki uçuşlar icin teklif alabilirmiyim

• 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.