Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (742. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Fener190793
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
24.475
Cevap
1.292
Favori
1.469.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pamukkalede geçerli hesabima tanımlı en az net yüzde 15 indirim mevcuttur, ücretsiz faydalandırılır.
  • @rmznkrmn NİCKLİ ARKADAŞA 450 EUROLIK BİLETİNDE YARDIMCI OLUNMUŞTUR
  • Arkadaşlar pegasusun 1 alana 1 bedava bilet kampanyası oluyor bazen. O zaman da indirimli bilet alınıyor mu? Alınıyorsa ona göre kendimizi ayarlayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtiçi- yurtdışı thy biletleri için fiyat alınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanabim -- 7 Ekim 2017; 21:23:1 >
  • bilet temin edildi,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burkon -- 12 Ekim 2017; 20:36:48 >
  • Otobüs bileti fırsatı var mı
  • pamukkalede hesabıma tanımlı net en az yüzde 15 -20 civarında indirim mevcuttur . ilgilenenler pm atınız .ücretsiz faydalandırıyorum
  • -Parafly Puanlariniz ALİNİR

-50 TL Uzeri ucak biletlerine tum indirimlere ek 7.5 tl indirim.(Firmanin kendi sitesinden alinmasi sarttir)

• 2 kişi

New york ( john f. Kenndy ) - istanbul ( fark etmez ) veya Ankara

geliş : aralık sonu ocak başı

Gidiş : 25-30 ocak arası

Fiyat verebilir misiniz 2-3 gün içinde alınacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AllForYouX -- 8 Ekim 2017; 15:46:44 >

• THY ve PEGASUS Uçak bileti alımlarınızda puanlarım ile yardımcı olabilirim.

Uçuş yön ve tarih bilgilerini PM ile gönderin, kontrol edeyim.
  • Tüm Uçak bileti alım veya satım işlemlerinizde yardımcı olabilirim. Yurt içi-Yurt dışı ve havayolu şirketi fark etmez. Uçuş bilgilerini 0542 502 81 06 nolu telefonda whaatshap ile veya PM ile bildirebilirsiniz.

Uçak bileti almak isteyen arkadaşlar, Lütfen uçuş bilgilerinizi Havayolu adı, Tarih, Saat, Yolcu Sayısı ve bulduğunuz Fiyatını yazarak gönderiniz.

• Yurt dışı biletlerinize yüzde 20 indirim (linkteki ülkelere) http://www.maximiles.com.tr/TR/maximilesi-kesfedin/maximil-hakkinda/mil-kullanimi/Documents/MaxiMillerinizi%202%20Kat%20De%C4%9Ferli%20Kullanaca%C4%9F%C4%B1n%C4%B1z%20%C3%9Clke%20ve%20%C5%9Eehirler.pdf

Sadece bu ülkelere yüzde 20 indirim yapılır. max biletlemem 2000tl olacaktır.

http://www.maximiles.com.tr/TR/bilet-al/Sayfalar/bilet-al.aspx Mesaj atmadan önce bu sitedeye girin fiyat alın o fiyatlar üzerinden yüzde 20 indirim yapıyorum. İstanbul gaziantep beraber biletleme yaparız. Daha önce 2 arkadaşa bilet konusunda yardımcı oldum .

• turna.com sitesinden alacağınız yurtiçi ya da yurtdışı tüm biletlerde bilet fiyatının üzerinden %8 indirim yapılır. Fiyat almak için detaylı uçuş bilgisiyle pm atabilirsiniz.
  • Paraftravel.com dan alacağınız uçak biletlerinize 200 tl ye kadar yardımcı olurum

• İzmir<>Londra ( easyjet)
    Antalya<>Londra/Manchester ( easyjet)
    Bodrum<> Edinburgh/Liverpool/Londra/Bristol ( easyjet)
    dalaman<> londra/Bristol/edinburgh/manchester ( easyjet)

bu rotalarda planı olanlar dönüş yapsınlar detayları konuşuruz. en az %30 indirim garanti ediyorum
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Bilet almadıysanız mil puanlarımla size yardımcı olabilirim
  • selamlar, Su bileti hangi siteden alabilirim. skyscanner filan vermiyor bu fiyatlari
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/321555/a8a2ee43-fba1-4c3d-99a1-2f789847780d.JPG[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi becidea -- 9 Ekim 2017; 15:46:28 >
  • Ocak 5-6 gibi Paris'e 18 Ocak gibi de İstanbul'a dönüş yapmayı planlıyorum kaç paraya gelir acaba ?
  • parafly travel üzerinden alınacak biletlerde %15 indirim yapabilirim. lütfen parafly traveldan son ödeme sayfasına gelip tutar üzerinden %15 hesaplayın. yoğun olduğumdan şu güzerghtan şurası gibi detaya bakamıyorum.
  • Qatar air..Ada'na Bangkok uçak bileti alacağım. İndirim yapabilecek arkadaşlar yardım pls

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.