Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (698. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.475
Cevap
1.291
Favori
1.469.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 696697698699700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7-11 Temmmuz arası Trabzon-Ankara arası tek yön uçak bileti alacağım.. Tarih, saat vs farketmez.

Yardımcı olabilecek arkadaşlar PM atarsa sevinirim.
  • Arkadaşlar selam. Geçen gün burdan ücret sormuştum. Sağolsun arkadaşlar fiyatları yüksek tutunca kendim almaya karar verdim.

İzmir istanbul 2 kişi atlas global dan gidiş geliş uçak bileti istediğim tarihlerde 400 kusur tl tutuyordu. Baktım kampanyalar mevcut. Önce zubizu dan %20 indirimi aldım. Ödemeyi de fastpay dan yaptım %10 da ordan geldi. 290 tl ye gidiş dönüş aldım. Bugün kampanyalar için son gün. Kesinlikle tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 temmuz 14:00'a kadar olan uçuşlarda ist - bodrum için 1 kişilik bilet lazım yardımcı olabilicekler olursa bana pm ile gün içinde ulaşırsa sevinirim.

Uygun olması halinde business biletler değerlendirilir.
  • 19 Temmuz (+-2 gun) Prag-Istanbul 3 kisilik bilet alincaktir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: twdtr2012

BUGÜN SON GÜN

BU FIRSAATI KAÇIRMAYIN

ATLASJET YURTİÇİ VE YURTDIŞI GİDİŞ VE DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİNDE %20 İNDİRİM SAĞLAYAN KOD ÜCRETSİZ OLARAK VERİLECEKTİR.

ATLASJET'İN KENDİ SİTESİNDEN ALACAĞINIZ BİLETLERDE GEÇERLİDİR.

ÖDEME EKRANINA GELDİĞİNİZDE BİZDE KODU İSTEYİN %20 İNDİRİMİN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRECEKSİNİZ.

HIZLI İŞLEM İÇİN SKYPE EKLEYİN... '' erginaltintas1907''

KOD VERDİĞİM ARKADAŞLAR:

*MoYk

1 adet kod alınmıştır ücretsiz olarak, teşekküler hocam.

• Arkadaşlar

01.09.2017-06.09.2017 kayseri-istanbul-paris / paris-istanbul-kayseri bilet arayışı içindeyim birçok kombinasyon ve alternatif baktım ama hep 3000-4000tl arası. Varsa yardımcı olabilecek sevinirim, teşekkürler.

Edit: 2 kişi için bu fiyatlar, yazmayı unutmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armutyus -- 1 Temmuz 2017; 13:45:35 >
  • https://www.paraflytravel.com/

üzerinden 500 liraya kadar uçak bileti işlemlerinize uygun oranlarla yardımcı olabilirim. Teklif için gün,saat,kişi ve destinasyon bilgisiyle beraber PM'den ulaşabilirsiniz.
  • 28 ağustos. İstanbul atatürk - trabzon. Aktarmalı 10.00 ucağı 206TL güncel fiyatı şu an. Teklif varsa alabilirim. Referanslı kişiler önceliğim.

• aerobilet hesabımda 15 liralık indirim var. kafanıza yatan uçak olursa bana söyleyin alabiliriz banada 3-5 bi işe yarayan yemek veya sinema kodu vs verirsiniz :)
  • Maximiles kartımın milleri ile uzakdogu v.s biletlere indirim yapılır.

• Merhaba,

26 Ağu 2017 Cmt - 04 Eyl 2017 Pzt ya da 26 Ağu 2017 Cmt - 03 Eyl 2017 Paz tarihlerinde gidiş dönüş İstanbul - San Fransisco ya da İstanbul - Los Angeles bileti alınacaktır. Teklfilerinizi özel mesaj olarak bekliyorum.

Teşekkürler
  • Pegasus ve thy gecerli yurt ici yurt disi ucuslarinizda indirim yapilir Nerden nereye saat tarih kisi sayisi belirtmeniz rica olunur msj lara donus yapilacaktir

• Merhaba,

26 Ağu 2017 Cmt - 04 Eyl 2017 Pzt ya da 26 Ağu 2017 Cmt - 03 Eyl 2017 Paz tarihlerinde gidiş dönüş İstanbul - San Fransisco ya da İstanbul - Los Angeles bileti alınacaktır. Teklfilerinizi özel mesaj olarak bekliyorum.

Teşekkürler
  • Izmir kayseri 27 agustos ve 31 agustos kayseri izmir olacak sekilde gidis donus otobus veya ucak bileti indirimli ariyorum kampanyalardan haberim yok yardimci olurmusunuz?

• agustos 8 ile 20 arası kahramanmaraş - izmir 1 yetişkin 1 çocuk (4 yaş) bilet alabilecek varmımaksimum bütçe 250 tl. lütfen msj atarsanız anında dönüş yapılacaktır
  • ŞIRNAK (NKT) - ANKARA (ESB)
    --------------1 YETİŞKİN--------------
    07 TEMMUZ 2017 (CUMA) GİDİŞ
    11 TEMMUZ 2017 (SALI) DÖNÜŞ

650 TL'DEN UCUZ TEKLİFLERİNİZ İÇİN ÖZEL MESAJ ATABİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyleykenboyle -- 4 Temmuz 2017; 2:3:41 >
  • 6 Temmuz 2017 SAW-AYT akşam uçuşları. En ucuz 154tl buldum. Daha uygun fiyatlara teklif bekliyorum. Teşekkürler.
  • 1 adet 150-500 lira limitli yurtiçi/yurtdışı thy biletinizi %15 indirimli alabilirim. Thy sitesindeki fiyatdan %15 indirim yapıcam. Ödeme alınmadan işlem yapmam
    Paraflytravel.com dan alınacaktır bilet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 4 Temmuz 2017; 8:20:28 >
  • HAKKIM KALMADI

100 tl üzerindeki yurtiçi uçak biletlerinize paraflytravel.com sitesindeki fiyatlar üzerinden 25 tl indirim yaparım.

alacağınız seferin fiyatına site üzerinden bakıp 25 tl düşün, fiyat uyuyorsa mesaj atın işlemi yapalım.

lütfen bana fiyat sormayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitaro -- 7 Temmuz 2017; 10:49:57 >
  • 24 temmuz Gaziantep - Antalya

30 temmuz Antalya - Gaziantep

2 yetişkin - 2 çocuk (4-9 yaşlarında) fiyat alabilir miyim? Bir iki gün oncesi de olabilir.

• 
Sayfa: önceki 696697698699700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.