Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (640. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.480
Cevap
1.293
Favori
1.469.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yetişkin 1 çocuk 1 bebek Adanadan Erzuruma 16 Nisandan sonra varsa teklifleri alabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • deserteagle50ae kullanıcısına yanıt
    4 tanesini 380e aldım. Pegasus o kadar para edecek yerlere ucmuyor :D aklınizda olsun

• iki adet pegasus yurt dışı koduna ihtiyacım vardır. mantıklı bir ücrete satmayı düşünen varsa mesaj atabilir.
  • 23 veya 24 Haziran Trabzon-Gaziantep 2 kişi fiyat teklifi alabilir miyim ?
  • Pegasus ile Türkiye'den çıkışlı, tüm yurt dışına uçuşlarda geçerli, 3 adet satılık uçak bileti kodu var.

Kullanım şartları:

- 25 Mart 2017 tarihine kadar (bu tarih de dahil) uçuşun yapılması gerekiyor.
    - Biletlerin uçuştan en az 10 gün önce alınması gerekiyor, yani biletler üstteki kural gereği en geç 15 Mart tarihine kadar alınmalıdır.
    - Biletler Süper Eko paketinde geçerli, yani sadece 8 kg el bagajı hakkı var. Ancak 24 TL ödenerek 20 kg daha ilave normal bagaj hakkı alınabiliyor.

Uçak bileti kodları, alacağınız biletin normal fiyatını tamamen sıfırlamaktadır (deneme amacıyla 1500 TL civarındaki İstanbul - Dubai bileti üzerine uygulanmış ve bu biletin bedava alınabileceği teyit edilmiştir.)

300 TL - 600 TL arası tutarlı yurt dışı biletlerinizi %50 indirim ile, 600 TL üzeri fiyatlı yurt dışı biletlerinizi (bilet fiyatı 1000 TL olsa dahi) standart olarak 300 TL karşılığında alabilirsiniz.

İstediğiniz bileti internet üzerinden adınıza satın alır ve size bilet bilgilerini gönderirim, siz de isterseniz Pegasus'u arayıp adınıza düzenlenen bilette sorun olmadığını teyit ettikten sonra tarafıma ödeme yaparsınız. Bu şekilde "acaba sorun yaşar mıyım?" gibi bir endişeniz de kalmaz.

Not:
    Forumda yeniyim, okudukça insanların mağdur edilebildiklerini öğrendim. Yukarıda belirttiğim yöntemle sizin hiçbir riskiniz olmaz. Bazıları sizin adınıza aldığı bileti sonradan iptal ediyormuş, bende öyle bir ihtimal olamaz, çünkü bilet iptal edildiğinde kod zaten yanmış olur ve benim de bir işime yaramaz. Eğer bu şekilde bile kendinizi güvende hissedemezseniz, önereceğiniz başka güvenlik tekliflerini de değerlendirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRKN_777 -- 22 Şubat 2017; 10:35:29 >

• GİDİŞ: 03.03.2017 Cuma 15:20 Isparta (ISE) - 16:35 Istanbul (IST)

DÖNÜŞ: 06.03.2017 Pazartesi 13:05 Istanbul (IST) - 14:25 Isparta (ISE)

uçuşları için 1 kişilik tekliflerinizi bekliyorum.

• slm arkadaşlar 4 yetişkin 1 çocuk (2,5 yaş)
    ben en uygun kaça alabilirim
    GİDİŞ

20:20, 18.05.2017 Perşembe İzmir Adnan Menderes Havalimanı
    21:45, 18.05.2017 Perşembe Adana Adana Şakirpaşa Havalimanı

DÖNÜŞ
    18:40, 21.05.2017 Pazar Adana Adana Şakirpaşa Havalimanı
    20:10, 21.05.2017 Pazar İzmir Adnan Menderes Havalimanı
  • Adana havaalanından araç kiralama da yapılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

quote:

Orijinalden alıntı: nakato

3 mart - 10 mart

İstanbul guangzhou istanbul

Thy 1 kişi business

Miles & smiles ile istemiyorum.

Uygun fiyat bekliyorum.

Bu bileti Miles&Smiles milleri dışında normal fiyatından daha ucuza almanın formülü nedir?

Merhaba büyük üstad @Happy-Go-Lucky

saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan-32 -- 22 Şubat 2017; 11:12:9 >
  • İstanbul - New York
    2 kişi
    12/03 gidiş 18/03 dönüş
    fiyat alabilir miyim?
  • arkadaşlar , 2 adet ingiltere ye bilet lazım uygun fiata en geç martın 15 ine kadar ..
    ek olarak biri gidiş dönüş açık olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atlasgold -- 20 Şubat 2017; 23:31:24 >
  • ANADOLU JET %20 İNDİRİM KODU----20 TL

Geçerli tarihlerdeki uçuşlar için gidiş-dönüş veya tek yön alınacak biletlerde %20 indirim sağlanacaktır. Vergi ve harçlar hariç bilet ücreti üzerinden %20 indirim sağlanacaktır.
    Biletlerin 20 Şubat 2017 – 3 Mart 2017 tarihleri arasındawww.anadolujet.com internet sitesi üzerinden satın alınması gerekmektedir.
    Kampanya, 07 Mart 2017 – 7 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek AnadoluJet uçuşlarında geçerlidir. Biletleme tarihi uçuş tarihinden en az bir hafta önce olmalıdır.
    Kıbrıs dahil tüm AnadoluJet uçuşlarında geçerlidir.
    Aktarmalı uçuşlarda geçerli değildir.
    Ortak uçuşlar(codeshare) dahil değildir.
    Kampanya, tüm ücret sınıflarında geçerli olup, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
    Biletleme işlemleri İptal, iade ve değişikliğe kapalıdır.

• 23 veya 24 Haziran Trabzon-Gaziantep 2 kişi fiyat teklifi alabilir miyim ?
  • Merhaba 20 marta kadar istanbul-dubai için gidiş dönüş teklif alabilirmiyim. 2 kişilik.
  • 1 adet pegasus yurtiçi kod mevcut. son uçuş tarihi 25 mart.
  • 50 TL ve üzeri tüm yurtiçi uçak biletlemeleri 10 TL indirim ile yapılır.

150 TL ve üzeri tüm yurtiçi uçak biletlemeleri 15 TL indirim ile yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 adet yurt dışı bilet kodu kaldı.

300 TL - 600 TL arası tutarlı yurt dışı biletlerinizi %50 indirim ile, 600 TL üzeri fiyatlı yurt dışı biletlerinizi (bilet fiyatı 1000 TL olsa dahi) standart olarak 300 TL karşılığında alabilirsiniz.
  • PEGASUSTAN YURTİÇİ UÇUŞLAR İÇİN 25 Mart 2017 TARİHİNE KADAR GEÇERLİ BEDAVA 6 ADET UÇUŞ KODU 500 TL'dir. Toplu olarak satis önceliklidir. TEK SATİS FİYATI 90 TL'dir. Kodlar benim ve eşimin yaptığı uçuşlarda kazanilmistir sorunsuzdur.

https://www.flypgs.com/...lana-1-bedava-kampanyasi

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Ben size dolandirici demedim. Tam tersi sorun yasadigini soyleyen diger kullaniciya belki de sorunun farkli bir sebepten kaynaklanmis olabilecegini vurguladim.

Ancak o arkadasin soyledigi 2 nokta var.

1. `THY yapılan işlemlerin yabancı bir yolcunun bilgileri çalınarak açılmış bir mil hesabı ile yapıldığını söyledi.`
    2. `Bilet alma işlemlerini yaptığı hesabın kendine ait olmadığını ve hesap sahibinin de bu durumdan habersiz olduğunu söyledi`

a. `yani biletler "çalıntı" bir mil hesabı ile alınıyor.`==> Bu kismi arkadasin yorumu ama siz kendiniz mil hesabinin sahibinin islemlerden haberi olmadigini soylemissiniz.

Eger boyle bir sey soylemedi iseniz bu durumda diger arkadasi sizi karaliyor. Ama bunu kolaylikla kanitlar. Mesajlasmanizin ekran goruntusunu koyar ve gercek ortaya cikar.
    Kendisi zaten bu konuya yazmis. Buna da cevap verecektir. Ama durum @aynafatih arkadasin dedigi sekilde ise uzerine konusacak bir durum yok zaten.

Ben niye yorum yaptim:

Forumda zaten genel bir guvensizlik var. Insanlar bu islemlere suphe ile yaklasiyorlar. Sorun yasanan islemlere iliskin mesajlar geldikce bu isten iyice soguyorlar.
    Arada ben de biletleme yapiyorum. Yakinda adli sicil kaydi isteyecekler bu gidisle. Yani olumsuz islem kayitlarindan hepimiz etkileniyoruz. Gecenlerde bir kullanici ucusun
    parasini ucusu gerceklestirdikten sonra, bakin bilet kesildikten sonra degil, verecek sekilde bilet almak istedigini yazmisti. Neredeyse bu arkadasa hak verir hale geldik.

Siz bilet iptali vs. yasayan kisilere parasini geri vermissiniz. Yukarida bir kullanici bu sekilde yazmis. Bu nispeten guzel bir durum.
    Ama biletlemelerinizde sorun oldugu asikar. Bu sorun belki sizden belki de THY'den kaynakli. Ayni hesaptan bircok farkli kisiye biletleme yaptiginiz icin
    o mil hesabini kara listeye almis olabilirler.

Kullanici, gidecegim yere gittim ama donus biletim iptal oldu demis. Bu `BENCE` kabul edilemez.
    Insanlar aileleri ile tatile gidiyor, ogrenciler memleketine gidiyor. Ne zaman iptal olacagi belli olmayan bilete islem yapmak buyuk magduriyet yaratir.
    3-4 ay once aldiginiz bilet ucusa birkac gun kala iptal edildikten ve tum planlariniz bozulduktan sonra biletleme icin verilen para iade edilse ne ise yarayacak?

Sonuc olarak burada islem yapmak isteyen istedigi ile anlasir. Haberlesir. Aklina yattigi sekilde yapar.

Kimseye akil vermek haddime degil.

Herkese iyi yolculuklar...

En guvenli yontem nedir?

• Yurt içi bilet ücreti 90-100 TL arası 70-75 TL ücret alırım.

Not: bir hakkım vardır 100 tl yi geçmesin ya da 90 tl den düşük olmasın :))
  • 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.