Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (559. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24.475
Cevap
1.291
Favori
1.469.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

3500 TL'ye kadar Amerika/Uzakdoğu uçuşlarınıza %20 indirim yapabilirim,havayolu veya promosyon bilet kısıtlaması yok. Bu biletlerden firma sadakat kampanyası dahilinde ödül/mil kazanabilirsiniz.Uçuşunuzu netleştirdikten sonra irtibata geçerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Istediğimiz siteden alınabilir mi ? Örnek olarak bavul.com veya turna.com dan biletleme yapabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurbalat U kullanıcısına yanıt
    Hayır, maximiles kartla alınıyor
  • 21 Ağustos Ankara-Trabzon, herhangi bir saat için teklif bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Preszsbuild -- 20 Ağustos 2016; 17:03:32 >
  • Merhaba arkadaslar.

480 liraya kadar olan pegasus hariç uçak biletlerinize %10 indirim yapabilirim.

ÖNCE ÖDEME SONRA ALIŞVERİŞ seklinde şeklinde alım yapıyorum. Teklif isterken havayolu,tarih,saat,kişi sayısı,güzergah bilgisi net olarak belirtilmelidir.
  • İyi Akşamlar

15 Eylül ist. sabiha gökçende antalya 2 kişi sabah 6-9 arası olabilir
    24 Eylül Antalya sabiha gökçen 2 kişi akşam 19-21 arası olabilir

teklif verebilecek var mı?
  • 900 tl lik borajet uçuşum var y.i. ne kadar ind alabilirsiniz? Yoksa avans mil işine giricem mecbur :(

• yabancilarin bir deyimi vardir. "If it's too good to be true, then it probably is" . yani birsey gercek olmak icin cok iyi gorunuyorsa, muhtemelen gercek degildir. ucuk indirim yapan cakallara para kaptirmayin. calinti telefon aldiginizda sizin basiniz yandigi gibi, calinti kartla bilet aldiginizda da sizin basiniz yanar yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zengier -- 21 Ağustos 2016; 1:14:26 >
  • Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 26 Ağustos 2016; 13:40:54 >
  • Daha önce çalıntı kartla burada insanları dolandıran teacher47 diye biri vardı. Açtığım başlıklarla başka insanları dolandıramasın diye hesabını kapattırmıştım ama şimdi görüyorum ki yeniden hesabı açılmış. Bu şahıs kendini güvenilir göstermek için öğretmen ve öğrenci fotoğrafları profiline koyuyor.

Olayın tüm detayları şu başlıkta:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=116356844

• 20 Kasım Istanbul—bangkok
    30 Kasım bangkok-İstanbul
    Ethiad havayolu ile bilet alacağım. Bavul.com da 1300 tl ye alabiliyorum. Daha uygun yardımcı olan varsa tekliflerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurbalat -- 21 Ağustos 2016; 19:37:20 >
  • 9 eylül İstanbul Trabzon 1 kişi 270 liralık bileti uygun alabilecek varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_citax

Merhaba,
    Geçen gün küçük kayincom İstanbul dan uçağa binerken aynı sorunu yaşadı. Adamlara yalvar yakar bindirdik ama bir daha bindirmeyecekleri yüzlerinden belliydi. Şuan İzmirde bu işle uğraşıyorum perşembe dönüşleri var . Kesinlikle o işlemi yaptırın yolda kalabilirsiniz

Bilgi için teşekkürler.
  • 23 Ağustos için İstanbul Atatürk tercih olmak üzere Sabiha gökçen de olabilir. Trabzon a 2 yetişkin 2 çocuk olmak üzere 4 kişilik bilet alınacak. Saat farketmeksizin en uygun teklifi olan ulaşırsa sevinirim. Ayrıca alım yöntemi ve güvenilir kişi olması konusunda mümkün mertebe dikkat ediyorum.

• Slm arkadaslar 6 aralık tayland ucak bileti lazım ilgılenırsenız sevınırım ıyı calısmalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 TL üzeri tüm havayolları için uçak biletleriniz 10 TL indirim ile alınır.
  • EDİT..ALINDI
    Yarın sabah adana istanbul uçak bileti lazım indirim yapabilecek arkadaş var mı 200 lira civarında bilet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayzek -- 22 Ağustos 2016; 22:41:52 >
  • - 650-720 TL Arası YURTİÇİ Uçak Biletinizi %10 İndirimli Alabilirim // 200 TL Ye Kadar Olan Yurtiçi Uçak Biletini %10 İndirimle Alırım. 1 Er Hakkım Var.
    Belirtilen aralık dışında alım yapamıyorum.

- Parafly La Avis Araç Kiralamada Yardımcı Olabilirim. Seyahat Hattı Dışarıya Göre Çok Uygun Fiyat Veriyor.
    Örnek 3.20i ,CLA180 ,CLA200 Serisi 1-3 Gün 179 TL , 4-6 Gün 169 TL , 7 Gün Üstü 160 TL
    7 Gün Kiralamada 3.20 Yi 120 TL Den Alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 25 Ağustos 2016; 14:03:43 >
  • Merhaba,

9 Eylül İstanbul-Antalya(Saat 21:00 ve sonrası)
    15 Eylül Antalya-İstanbul( Saat 12:00 ve sonrası)

Uygun fiyat teklifi verebilecek var mı ? Miles&Smiles milleri olalar dan mil satın alabilir.
  • Slm thy tayland bangkok 6 aralık gidis 3 ocak dönüs ucak bileti lazım cevabınızı beklıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mht4848 -- 23 Ağustos 2016; 11:14:16 >
  • Merhaba arkadaslar bayramda ukrayna lvive gitmek istyorum istanbuldayim 10 eylul yada 11 eylul sabiha gokcen yada ataturk 2 kisi lvov havalimani ayin 14 u de lvov dan istanbula donus ne kadar olur yardimci olacak arkadas varmi acaba ?

• 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.