Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.479
Cevap
1.293
Favori
1.469.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • özgür beyden istanbul - manchester için uçak bileti aldım...sorunsuz, indirimli ve gerçekten güvenilir bir alışveriş oldu...
    yurtdışı uçuşlarınızda özgür beyden mutlaka fiyat almanızı öneririm...ondan daha düşük fiyat veren birisine rastlamadım bu süreçte..
    tekrar teşekkürler..

quote:

Orjinalden alıntı: ozgur_erdogan

www.indirimliucakbileti.org

arkadaşlar tum yurtdışı ucuslarda indirimli bilet veriyorum
    http://resim.donanimhaber.com/m_25219453/tm.htm

• Milleri ile uçak bileti satan arkadaş var mı ?

Teşekkürler,

Barış
  • iyi çalışmalar ben de millerle bilet satışı yapıyorum. kendime yeter müşterim var aslında ama burası bir nevi daha sıcak bir ortam, ve sıcak fırsatlara benim de katkım olması amacı ile kendimce bir kampanya yaptım.

tüm Avrupa/ K.Afrika / Yakın Doğu /Orta doğu / Orta Asya biletleri gidiş-dönüş bilet fiyatından bağımsız olarak 650 ytl

tüm kuzey amerika ve uzakdoğu japonya dahil bilet fiyatından bağımsız olarak 1200 ytl

Diğer Afrika /Orta ve Güney Amerika / Pasifik biletleri Diğer Afrika /Orta ve Güney Amerika / Pasifik 1800 ytl
  • Konuyu gorunce yazayım dedim, marks @spencer da 600ytl alışverişe avrupaya ucak bileti diyor. Kampanya ayrıntısını bilmiyorum ama fiyat zaten ucak biletine yakın, incelemekte yarar olabilir
  • marks spencer kampanyasında şu ayrıntılar var. ona göre degerlendırın
    vergıler hatta göre 180 ila 350 ytl gibi tutar.

Tüm uçuşlar 1 kişilik gidiş-dönüş direkt olup, uçuşlardan doğan tüm harç ve vergiler yolcuya aittir.
    Uçak biletlerinin rezervasyon ve biletleme işlemlerinin kesinleşmesi için, Marks & Spencer mağazalarında kampanyadan yararlanan tüketicilere teslim edilen “Uçuş Rezervasyon Formu”nun Türk Hava Yolları yetkili satış ofislerine ibrazı zorunludur. Aksi takdirde uçuş hakkı verilmemektedir.
    Bu bilete hak kazanan müşteriler rezervasyonlarını İstanbul / Taksim ve Kadıköy, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Bodrum, Antalya, Eskişehir, Kayseri, Konya, Antep ve Trabzon illerindeki Türk Hava Yolları yurt içi satış ofislerinden yaparak kesinleştirmek durumundadır.
    Seyahat başlangıç tarihi 16 Aralık 2008 olup, tüm uçuşların son çıkış tarihi 30 Nisan 2009’dur.
    Yurt dışı uçuşlarda seyahat edilen noktalarda en fazla konaklama süresi 8 (sekiz) gündür

• quote:

Orjinalden alıntı: mfk86

quote:

Orjinalden alıntı: minnik

Arkadaşlar çok güzel bir konu olmuş bu konuda bilgilerimi paylaşmak isterim bu yaz ispanyadaydım baya bi yer gezdim Barcelona - Paris 10 euro Paris - Milano 15 euro gibi çok ucuz fiyata uçtum Ryanair sayesinde ..Ryanair neden bu kadar ucuz diye soracak olursanız bizim otobüsler gibi çalışıyor mantık olark uçakta istediğin yere oturuyorsun ayrıca bu firmanın havaalanları şehrin dışında mesela milano yu örnek alacak olursam Milan merkeze 30-45 dk. uzaklıkta bi havaalanı şehrin dışında yaparak uçak biletlerinide ucuza getiriyor şehrin dışındaki havaalanlarından merkeze ise 8 - 11 euro ya otobüsle geliyorsunuz ki size totalde 20 euroya uçak bileti masrafı çıkıyor buda avrupayı gezmek için çok ucuz bi fiyat.Başka sormak istediğiniz bi soru olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Kardeş vize felan sorun olmuyormu. Şu şekilde sorarsam daha açık olur sanırım ; ben milano'yu görmeyi çok istiyorum fakat hiç y.dışına çıkmadım , pasaportumda yok dolayısıyla , pasaport vize işlemlerini felan nasıl yapabilirim , herhangi bir sorun yaşamadan nasıl gidip gelebilirim ve orada kac gün , nerelerde ucuza konaklayabilirim ? Şimdiden teşekkürler

Edit : Yokmu giden gören biLen biri

Tabikide İtalyada vize istiyor. Öncelikle pasaportunuz olması lazım yukardaki arkadaş harç bedellerini yazmış+ defter parası 81 lira verilecek. Ayrıca kesinlikle vize alırken sorun olmaması için minumum 1 yıllık pasaport alın. Sonra bu adreste yazan belgeleri konsolosluğa götürüceksiniz (http://www.vizeci.com/ulke_detay.aspx?ID=19) ve vize işlemlerini başlatıcaksınız. Ülkeyi gezmek için gidicekseniz turla gitmenizi tavsiye ederim, tek başınıza zor olur...

• merhaba arkadaslar ben nisan 28 gibi almanya düsseldorf gidiş mayıs 13 gibi dönüş 2 kişilik gidiş dönüş bileti ogrenebilirmiyim tşk ederim taksit olursada bilelim tşk ederim :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetman -- 24 Aralık 2008; 15:22:16 >
  • yarıyıl tatilinin başladığı şu günlerde böyle yararlı bir konuyu yukarılara taşıyabildiysem ne mutlu bana
  • Ana konunun biraz dışına taşacak, ama tatil konusu açılmışken, bir başka tavsiyede bulunmak istiyorum. Amaç, sadece yurtdışına gitmek değil de, orada ekonomik bir tur gezisi ise, Izmir merkezli Lady Travel'ın turlarını tavsiye edebilirim. Ben şahsen eşim ve oğlumla katıldım ve memnun kaldım. Ancak, kalınan otellerin nispeten orta kalitede ve genellikle şehir dışında ayarlandığını gözönüne almanız gerek. Sık sık yeni organizasyınları web sitelerinde duyuruyorlar:http://www.thetatil.com/

Elbette rakamlar ilanda ön plana çıkarılan rakamlar gibi değil. Üzerine tur ve rehberlik ücretleri + vergileri koyduğunuzda pasaport ve vize masrafları hariç ortalama bir Avrupa kentindeki turun kişi başı maliyeti 3-5 günlük paketler için 400-500 Euro arasında çıkıyor, ama bilinen popüler seyahat centalarına göre daha ekonomik fiyatları var. Yine de lüks ve az ulaşımlı bir gezi hedefleyenler hiç düşünmesin demeyi de ihmale etmek istemiyorum.

• LADY travel bıraz sorunlu gıbı sankı dıkat etmek lazım.
    http://www.sikayetvar.com/bc-sikayet_oku-co-Detial-0-1472-0-0.html
  • forumda ulaşım için bolum açılsın..çok faydalı oluyor boyle mesajlar
  • up
  • Selamlar beyler bayanlar Mısır a gitcem bu hafta sonu ama bilet fiyatlarına bakınca dilim uçukladı sadece gidiş 300 euro gidiş geliş 320 euro gibi ya bu fiyata sezonda hd 5 yıldızlı otellerde tatil var varmı mısıra gitmenin uygun bir yolu
  • önümüzdeki 1,5-2 ay için almanyaya gidiş için en ucuz bilet fiyatını öğrenebilir miyim ilgili arkadaşlardan .
  • temmuz ayında Avustralya'ya gidicem gidiş dönüş uygun fiyata bilet bulabiliceğim bir havayolu şirketi var mı? biletler dudak uçurtan cinsten arkadaşlar yardımcı olabilicek bir arkadaş var mı?
  • %15'e varan oranlarda indirimli yurt dışı uçak biletleri temin edilir şeklindeki teklifim ilgili bankanın şartları değiştirmesi sebebiyle artık geçerli değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 19 Aralık 2011; 14:31:15 >
  • beyler şu günlerde isviçreye yada new yorka ucuz bilet varmıdır??? (alakasız yerler ama )

fiyatlar ne durumda (yeşil pasaport var)
  • Herkes birşeyler soruyor ben araştırdım fazla alternatif yok zaten gitmek istediğiniz yerlere bir kaç hava yolu fırması gidiyor onlar da 3 aşşa 5 yukarı aynı işte :)
  • 47.000 THY milim var. Teklifleri bekliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: vogue

bu konu niye bu kadar arkalarda kalmış ? kimsenin yurtdışına gitme ihtimali yok mu bayramda, yılbaşında ?

milleri olup da kullanmayacak olan var mı aranızda?

• bunların hepsi charter ucusları onun için uygun ben diger havayollarından %10 dan başlayan indirimler yapıyorumlink için tıklayın forumda bilet alan bazı arkadaşlar ve ilan linkihttp://resim.donanimhaber.com/m_25219453/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.