Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (490. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.470
Cevap
1.291
Favori
1.468.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba 19 şubat saat 10,00 dan önce adanadan kıbrıs a ve 21 şubat pazar 12 den sonra kıbrıstan adanaya bilet lazım ,fiyat verip alabilecek arkaaşlar msj atabilirse sevinirim.
  • Aşağıdaki uçuşa acil tekliflerinizi özelden bekliyorum.

• 23 Temmuz 2016 günü için İstanbul-Amsterdam ya da İstanbul-Roma bilet fiyatı alabilir miyim? 2 kişi için verirseniz fiyatı sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14.02.2016 sivas ankara anadolujet uçusu için 2 kişi tekliflerinizi alabilirmyim

• İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı Filipinler (Manila) uçuşu olacak arkadaşlar olursa bana ulaşabilirler. Beraber plan yapabilirsek hem yol arkadaşı oluruz, hem de uçak biletini %25 civarı indirimli alabilirim. PM ile ulaşabilirsiniz.
  • 14 Şubat Ankara (ESB) - Antalya (AYT)
    26 Şubat Antayla (AYT) - Ankara (ESB) tek yetişkin bilet almak istiyorum. Tavsiye edebilecek veya yardımcı olabilecek var mı ?
  • pegasus biletlerinde indirim yapabilecek arkadaslar pm atabilir.
  • 17.06.2016 - 24.06.2016

istanbul - las vegas uçuşları için tekliflerinizi alalım.
  • www.İdo.com.tr üzerinden alınacak biletlere %30 indirim yaparım....
  • 25 şubat İstanbul-Paris
    8 mart Düsseldorf-İstanbul
    Biletine THY icin fiyat bekliyorum

• Herkese merhaba, ben de kasım ayı için gidiş dönüş istanbul- san francisco için bilet aramaktayım en ucuz teklifi yapan arkadaştan bileti alacağım.
    Not:Referansı yüksek olan üyeler tercih sebebidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Pegasus yurt ici bilet kodu: 65 TL

Ordu-Antalya 14-19 Şubat için kodu kullandığında toplam kaça mal oluyor bilet.

Puanı olanlar indirim yapabileceklerin pm lerini bekliyorum. 14 Şubat Gidiş-19 Şubat dönüş. Gidiş 09.00- dönüş 17.15 olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sys123 -- 12 Şubat 2016; 9:57:22 >
  • sys123 S kullanıcısına yanıt
    Hocam aktarmalı uçuşlarda geçmez kodlar, tek yön aktarmasız olmalı uçuşunuz, kod dışında başka kampanya indirim bakın derim.. Esen kalın..
  • Arkadaşlar 22 mart amsterdam schipol - istanbul (sabiha - atatürk farketmez) tek yön bilet alacağım. pm ile fiyatları bekliyorum. şu an en ucuz klm çıkıyor.

İkinci olarak bilet satış veya bilgi rica edeceğim.

Kasım 2016 içerisinde gidiş tarihi önemli değil 4 yetişkin olarak singapur veya bangkok bileti alacağım. gidiş ile dönüş arasında 10 gece olacak. bunun ile ilgili teklifleri ve önerileri de bekliyorum. (ist - singapur gidiş bangkok - istanbul dönüş veya tam tersi de olabilir)
  • trabzon ankara

öğrenci

20 şubat

tek yön

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @benSimyager -- 12 Şubat 2016; 17:18:58 >
  • 1 adet Pegasus İç Hat Bedava Bilet Kodu 50 Lira / KOD SATILMIŞTIR

-Bedava biletinizi uçuş yapmak istediğiniz tarihten en geç 7 gün öncesine kadar almanız/biletlemenizi yapmanız gerekmektedir. Bedava biletin şifresi ile biletme yapılabilecek en son gün 19 Mart 2016'dır.

-Bedava bilet şifreleri sadece 12 yaş üzeri misafirler için kullanılabilir. 2 -12 yaş arasındaki çocuk misafirlerimize bedava bilet şifresi ile biletleme yapılamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinobili01 -- 15 Şubat 2016; 16:35:48 >
  • 19 şubat ankara çıkış 27 şubat dönüş. Phuket uçak bileti 2kisi için 1180 dolar..mevcut fiyat 1565 dolar. Yaklaşık 400 dolar indirimli almak için son 2 gün.isteyene.. Risk sıfır. Rezervasyon kodunu verecek. İsimleri kendiniz girip ödemeyi kendiniz yapacaksınız. Kontrol alıcıda..

• Ankara Filipinler 9 mart çarşamba cikis- dönüş 19 mart cumartesi dönüş. Gidiş uçuşu 14 saat. Dönüş ucusu 15 saat. Simdi katar havayolu fiyatı 2100 dolar.1385 dolara alabilirsiniz. Kazanç yaklaşık 700 dolar. Son 2 gün.
    Riskiniz sıfırdır...

• kayatuzu K kullanıcısına yanıt
    Nasıl oacak ki hocam bu iş, bu neyin kampanyasıydı.
  • Arkadaşlar selam

Paris (ORLY) -> ISTANBUL Sabiha Gökçen (SAW) 14.02.2016 tarihli 18:00 -> 22:25 uçuşu

veya

THY Paris (CDG) -> ISTANBUL Sabiha Gökçen (SAW) 14.02.2016 tarihli 17:05 -> 21:45 uçuşu

2 kişi Tek Yön uçuş. Bilet bugün veya yarın öğlen alınacaktır.

Teklif ve yardımlarınızı pm veya konuya attığınız cevaba beni ekleyerek bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.