Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (481. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ofiaaa
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
24.475
Cevap
1.292
Favori
1.469.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 mayıs gidiş -30 mayıs dönüş sabiha gökçen-alanya 4 kişi uçak bileti lazım.Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
  • Arkadaslar merhabalar, somestrde ani bir kararla eğer uygun fiyatlı ucak biletide bulursam bangkok oradan koh samui dusunuyorum ailemle yani 2 kısı ve 10 yasında 1 cocuk. referansı olan ve mumkunse yuz yüze alisveris yapabileceğim arkadaslar dan uygun teklif yapabilecek varsa pm den ulaşabilir ucuş zamanı ve tercihlerimi asagiya yazıyorum tesekkürler.. 27 Ocak GİDİŞ-04 subat DONUS olacak sekılde bilet alınacak.ayrıca cocuk oldugu ıcın ucus uzunluğu az olmalı 13-14 saat en fazlası.quatar ve aeroflot en uygun ucusları verıyor not: daha once forumdan ucak bileti almıstım... Pm atabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her zaman indirim mümkün mü?
  • Arkadaşlar önümüzdeki hafta içi bir gün en geç 22:00 varışlı Esenboğa - - >Gaziantep tek yön bilet lazım. Yardımcı olabilir misiniz?

• merhaba arkadaslar thy ucus mili hesabi almak istiyorum 100bin 200bin kac bin mile olursa 2017 ye kadar kullanabilmeliyim hesabi almadan kontrol etmeden para yatirmam simdiden soyleyeyim bosuna yazmayin mehmet tacar sen hic yazma abim iki gundur supheli konusmalarindan sonra vazgectim almaktan 100bin mile icin 2000 lira isteniyor biraz eksik biraz fazla sorun degil ama hesabi kontrol ederim denerim sonra paranizi moneygram ve ya western unionla yollarim
  • THY'den 1 kişilik yurtdışı gidiş - dönüş bilet ;

26 Ocak 2016 (Hatay -> Beyrut /ISTANBUL AKTARMALI)
    Hatay - ISTANBUL:08:10
    ISTANBUL - BEYRUT :21.30

01 Şubat 2016 (Beyrut ->Hatay /ISTANBUL AKTARMALI)
    Beyrut - ISTANBUL:06:55
    ISTANBUL - HATAY:12.50

Teklif verebilecekler p.m lütfen.business class fiyatını da belirtiniz lütfen.
  • 6 şubat için pegasus bedava kodu satan mesaj atabilir mi
  • Merhba arkadaslar
    ISTANBUL - BANGKOK bilet lazim iki kisilik
    Bana bir fiyat verirmisiniz haberlerinizi bekliyorum.

• Merhabalar.
    Aynı hafta içerisindeki, sadece yurtiçi ( thy - pegasus - atlas ) uçuşlar için net fiyat üzerinden %10 indirim sağlayabilirim.
    Bilet bilgilerini pm atmanız yeterli olucaktır.
    Uçuştan sonra ödeme yapabilirsiniz.
  • Pegasus yurt disi kod bulunur

• maximilestan 250 liralık bilet alabilirim ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilir yardımcı olmaya çalışırım YURTDIŞI için
  • Ankara - Houston
    1 Ağustos gidiş - 30 Ağustos dönüş. Yardımcı olabilecek olanlar pm lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellaris -- 12 Ocak 2016; 11:35:31 >
  • Merhba arkadaslar
    ISTANBUL - BANGKOK bilet lazim iki kisilik
    Bana bir fiyat verirmisiniz haberlerinizi bekliyorum.

Tarih gidis :16 subat donus : 23 subat

• Sadece THY ucusları icin net % 6 indirim
    saglanir promosyon biletlerde dahil biletinizi
    ATATÜRK HAVA LİMANI NA gelerek elden teslim alabilirsiniz ayrıca ucusunuzdan mil kazanabilirsiniz sadece nakit alimlarda % 6 indirim yapabilirim k.kartı ile alimlarda indirim yapilamaz bilet isterse 50 tl olsun
    % 6

• Mil ile bilet satın almak istiyorum ama elimde mil yok. Yardımcı olabilecek arkadaş varmı?
  • Merhabalar.
    Aynı hafta içerisindeki, sadece yurtiçi ( thy - pegasus - atlas ) uçuşlar için net fiyat üzerinden %10 indirim sağlayabilirim.
    Bilet bilgilerini pm atmanız yeterli olucaktır.
    Uçuştan sonra ödeme yapabilirsiniz.
  • Ankara almaty kazakistan iki kişi git gel.
    Fiyat verebilcek olursa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BahuBali B kullanıcısına yanıt
    Ne ilginç üç gün önce üye ol ve hemen ucuz bilet sayfasına ucuz uçak bileti ilanı aç. Bize söyler misin hangi yolla bu indirimi sağlamaktasın? Sence de garip değil mi. Yoksa farklı farklı nickler ile yıllardır bu sayfanın müdavimi olmayasın. Deşifre oldukça başka isimlerle hesap açanlardan. Arkadaşlar bu sitenin bu sayfasında en az bir yıldır forum üyesi olmayandan ve başka konularda da referanaslar elde etmiş kişiler olmadan asla birinden bilet almayınn. Ya dolandırıcıdır ya da arkdaş gibi uçtuktan sonra bile ödeyebilirsiniz diyorsa tuzu çok kuru (çünkü yüksek olasılıkla başka kişilere ait çalıntı kredi kartları kullanıyordur) bir şahıstır. Aman haa.. Yatırım tavsiyesi değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_olfactorius -- 14 Ocak 2016; 9:02:43 >
  • otobüs biletlerinde yardımcı olabilecek var mı?
  • 23.01.2016 tarihi ankara-izmir 5 kişilik uçak bileti arıyorum. 11:00 ile 16:00 arasındaki biletlerden en uygun alabilecek olan varsa pm havayolu farketmez aktarmasız olacak.
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.