Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (440. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.478
Cevap
1.292
Favori
1.469.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cepteteb kartım ile kampanya dahilindeki yerlerden

200tl ve üzeri bilet alımınıza 40tl, 200tl altına %15 indirim yaparım (uçak, otobüs, ido vs.)

ödeme: enpara, teb, nuvo, işbankası, akbank

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 6 Ekim 2015; 15:47:43 >
  • 200 tl üzeri biletlerinize 30 tl indirim
  • Arkadaslar merhaba,
    Sabirla okuyup cevap verenlere simdiden tesekkur ederim.
    Ben forum sitelerini cok kullanan birisi degilim. Ihtiyacim olan bir konuda Google'a yazarim bana cikarttigi sonuclari incelerim ama genelde uye olmam, okur birseyler ogrenirim veya ogrenmem.
    Bugun de ucak bileti alacagimdan dolayi bu konuyla karsilastim ama hic birsey anlamadim. Nasil indirim yapiyor nasil bilet satiyorsunuz? Bir cok sayfa okudum yine de anlayamadim. Birisi yazmis yurtdisi ucuslarda 30% indirim yaparim diye. Sistem nasil isliyor birisi beni aydinlatabilir mi?
    Ikinci sorum ise ben Aralik ayinin 5 i gibi Fas'a gidecegim, ortalama 15 gun kalip donecegim. Eger burada yapilan indirimler gercek ise ben ne kadar paraya bu seyahatimi gerceklestirebilirim. Tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metrodan bilet alinacak...

Karsi ödeme havale eft ile yapilacak.

• 3 Adet CepteTEB Kredi karti ile yardimci olunur.
    Yüzde 15 indirim yapabilirim

Not:Eski ve referanslı arkadaslarla işlem yaparim.

• quote:

Orijinalden alıntı: scholl49

Arkadaslar merhaba,
    Sabirla okuyup cevap verenlere simdiden tesekkur ederim.
    Ben forum sitelerini cok kullanan birisi degilim. Ihtiyacim olan bir konuda Google'a yazarim bana cikarttigi sonuclari incelerim ama genelde uye olmam, okur birseyler ogrenirim veya ogrenmem.
    Bugun de ucak bileti alacagimdan dolayi bu konuyla karsilastim ama hic birsey anlamadim. Nasil indirim yapiyor nasil bilet satiyorsunuz? Bir cok sayfa okudum yine de anlayamadim. Birisi yazmis yurtdisi ucuslarda 30% indirim yaparim diye. Sistem nasil isliyor birisi beni aydinlatabilir mi?
    Ikinci sorum ise ben Aralik ayinin 5 i gibi Fas'a gidecegim, ortalama 15 gun kalip donecegim. Eger burada yapilan indirimler gercek ise ben ne kadar paraya bu seyahatimi gerceklestirebilirim. Tesekkur ederim.

Hocam yenıysen cok dıkkat et. Çalıntı kartlarla işlem yapanlar cok var burda. Bence bulaşma bilmıyorsan

• Cebteteb. 200/40 indirim

• Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 9 Ekim 2015; 9:31:22 >
  • >>> 200 TL ve üstü uçak,otobüs biletleriniz 40 TL indirimli alınır.
    Cepteteb hakkım ile alıyorum. Çalıntı kredi kartı ile bilet alıp inanılmaz indirimler yapanlara kanmayın.

Referanslarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 Ekim Çarşamba Diyarbakır-İstanbul arası 2 kişilik liste fiyatı 198 liraya bilet alıcam. İndirim tekliflerini pmden bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendime ait cepteteb kredi kartımla 200 tl ve üstü uçak / otobüs biletlerinize 45 tl, 200 tl altı biletlerinize yüzde 15 indirim yaparım.

referanslarım: tiger86, traful, tosba55
  • CEBTETEB kredi kartlarım ile 200 TL ve üzeri biletlerinizi 50 tl indirimli alabilirim, kartlar bana ve aile bireylerine aittir.

Ödemeler ilgili firmanın web sitesi üzerinden 3d ile yapılmaktadır, profilimden referanslarıma bakabilirsiniz.
  • 200/50 uçak bileti indirimi.. CEPTETEB..
    200 altı teklif vermeyin..

• 2 kişi için;

18/Ekim/2015 17:15 Onur Air
    Dalaman -> İstanbul Atatürk

Tekliflerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fathieagle -- 7 Ekim 2015; 14:10:30 >
  • Ulusoy ile ulaşım harcamalarınızda %20 indirim yapılır
  • 30 liralık biletim var hergün yardımcı olabilecek olan var mı
  • 200 liralık biletleriniz 160 liraya satın alınır pm ile ulaşın.
  • 200 tl ve üstüne 40 tl ind sağlanır.. cebteteb hakkımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabiaga -- 8 Ekim 2015; 19:29:54 >
  • >>> 200 TL ve üstü uçak,otobüs biletleriniz 40 TL indirimli alınır.
    Cepteteb hakkım ile alıyorum. Çalıntı kredi kartı ile bilet alıp inanılmaz indirimler yapanlara kanmayın.
    Hızlı işlem yaparım,güvenilir referanslarım vardır.

Referanslarım
  • 200 tl üzeri uçak biletlerinizde maksimum yüzde 20 indirim yapılır
  • 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.