Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.478
Cevap
1.292
Favori
1.469.618
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kamil koç sivas-ankara otobüs bileti arıyorum. ucuza olacak şekilde, ziraa o kadar pahalı ki, eğer uygun fiyata varsa uçak bile olabilir.

• merhabalar pm atamadım, iletişime geçer misiniz?

• Maksimum 4500 TL ye kadar tutacak kıtalar arası uzak Doğu Amerika uçak biletleriniz Maximiles kredi kartım ile alınır.

Lütfen teklif istersen söylediğim kriterlere dikkat edelim.
    Yurt içi uçuş satın almıyorum Avrupa satın almıyorum mili değerli kullanmak ve iyi indirim yapmak amacım.

Detaylar için pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Türk Havayolları sitesi üzerinden alınacak 6555 TL lik bilet için indirim teklifi alabilir miyim?
    Öğrenci bileti olduğu için sadece THY sitesinden alınabiliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 9000 TL'ye kadar Amerika biletlerinize %15 indirim yapabilirim. Uçuşunuzu netleştirdikten sonra iletişime geçerseniz bileti alabiliriz. Ödemeler bilet alımından önce enparadan yapılır

• merhaba. 15.05.2021 van-ankara 13:40 uçağı için 2 kişilik tek yön fiyat alabilir miyim?

• kamil koç'tan %10 indirimli bilet alınır. elimde 2093 liralık kupon kodu var(skt mayıs 2022). toptan alımda daha fazla indirim yaparım. pmden ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laurent_blanc -- 17 Mayıs 2021; 0:48:1 >
  • Acil olarak Türk Hava Yolları 1600 Mile ihtiyacım var. Satabilecek kişilerden mesaj bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banderasantonio -- 14 Mayıs 2021; 10:26:46 >
  • Isparta İstanbul 17 Mayıs uçuşu için tekliflerinizi bekliyorum
    Edit: Bilet alındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssarikay -- 16 Mayıs 2021; 23:16:56 >
  • 22 mayıs 2021 ctesi gny-ist iki kişilk uçak bileti alınacaktır. 660 tl tutuyor. teklif için pm

@bozbirik arkadaşımız yardımcı olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prdxxxxx -- 16 Mayıs 2021; 20:7:23 >
  • Merhabalar yaklaşık 600 liralık bileyime en uygun fiyat verenden alacam. Not referans önemlidir
  • Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    9.000 liralık bilet için önce hesabınıza 7.650 lira yatırıyoruz ve siz sonra bileti kesiyorsunuz? Yani Amerika’ya gidilecek ve hiç tanımadığımız birinin hesabına 7.650 lira yatırıyoruz.
    Sırf bilmediğimden soruyorum. Amerikaya gitsem ben 1.500 lira fazla verir ciddi kurumdan bilet alırım. Yani kırk yılın başında bir okyanus aşırı kıtaya gidiyorum; Ucuzabilet, Turna, Skyscannerdan bile almam. 2000-3000 liralık bilet değil ki bu! Önceden bileti alsanız ve sonra ödemeyi yapsam bile, ödemeden sonra bileti iptal edip kayıplara karışmayacağınızı nerden anlıyoruz? Bileti alırsınız Amerikaya gider dönerim, döndüğüm gün paranızı hesabınıza yatırırım. Kabul mu?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 17 Mayıs 2021; 5:53:17 >
  • 20 veya 21 mayısa istanbul erzincan ucuza uçak bileti nasıl alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ates1125 -- 16 Mayıs 2021; 20:22:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, hiç tanımadığınız birinin hesabına yatırmıyorsunuz parayı; genellikle parayı göndermeden önce tanışmış oluyoruz :)

• UÇAK BİLETLERİ

Uçak bileti alımlarında %19 indirim

NOT1: paraflytravel.com sitesinden fiyat aldıktan sonra indirim için benimle iletişime geçiniz.

NOT2: Biletleme benim kartımla benim hesaptan yapılır.

https://img.donanimhaber.com/upfiles/2687137/8664d5f7-cd63-45f0-b0df-e69263e37dc5.gif

• sarveniko kullanıcısına yanıt

okurken bende güldüm arkadaşın yazdığına, tanışmak dediği de whatsapptan yazışmak telefonla konuşmak falan :)) bu grupta önce bileti satın alıp sonra ödemesini alan bir çok satıcı var şu sıralar pandemi nedeniyle kartta birikenleri az diye yazmıyor olabilirler ama paraf vs ile kartı alıyorlar onlara bakmak daha mantıklı. bu arada abd uçak biletleri 3500 ile 5500 arası değişir gidiş dönüş. new york için.

• 35nitro35 3 kullanıcısına yanıt
    3.500 lira falan yok artık, yalan oldu. Minimum 5.000 lira NY ve LA biletleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

3.500 lira falan yok artık, yalan oldu. Minimum 5.000 lira NY ve LA biletleri.

kim diyor onu? daha 15 dk önce 28 haziran gidiş 30 ağustos dönüş new york biletini 3517 liraya buldum. 4200 lira zaten standart fiyata dönüşmüş thy ile uçarsanız 5000leri geçiyor. ben KLM air france kullanıyorum gayet iyi. hem yeni bir ülke daha görebiliyorum aktarma arası:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35nitro35 -- 17 Mayıs 2021; 6:3:33 >
  • 35nitro35 3 kullanıcısına yanıt
    Medar-ı iftiharımız aktarmasız THY biletlerinden bahsetmiştim.😀

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prdxxxxx

22 mayıs 2021 ctesi gny-ist iki kişilk uçak bileti alınacaktır. 660 tl tutuyor. teklif için pm

@bozbirik arkadaşımız yardımcı olmuştur.

İyi uçuşlar hocam, bu size kestiğim 3.bilet oldu sanırım, yine bekleriz :)

• 
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.