Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1089. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.479
Cevap
1.293
Favori
1.469.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10871088108910901091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 14 Kasım 2020; 18:12:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denizbonus ile turna.com'da uçak biletine 250/50 indirim. Ayrıntılı bilgi denizkartım'da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • paraflytravel.com sitesindeki fiyatlar üzerinden;

100 TL üzeri uçak biletlerinize 35 tl indirim yaparım.

150 TL üzeri uçak biletlerinize 45 tl indirim yaparım.

200 TL üzeri uçak biletlerinize 55 tl indirim yaparım.

250 TL üzeri uçak biletlerinize 70 tl indirim yaparım.

300 TL uzeri uçak biletlerinize 80 TL indirim yaparım.

350 TL üzeri uçak biletlerinize 90 tl indirim yaparım.

400 TL üzeri uçak biletlerinize 100 tl indirim yaparım.

450 TL uzeri uçak biletlerinize 110 TL indirim yaparim.

Daha yüksek rakamlar için mesaj atınız.

indirim miktarları sabittir. biletleri kredi kartı puanıyla aldığım için iptal veya iade yapamazsınız.

lütfen alacağınız biletin fiyatına paraflytravel.com dan bakıp karar verdikten sonra mesaj atın işlemi yapalım

•  -800 liraya kadar uçak biletleriniz shopandfly.com.tr'den %15 indirimli alınır (minimum biletleme: 250tl. Bilet fiyatına siteden bakabilirsiniz)

-Pegasus 100tl hediye kart (her biletlemede tek kart kullanılır. kart bakiyesinin yetmediği biletlerde kredi kartla ödeme yapılabilir)

Fiyat: 90tl (stok: 1)

Not: lutfen belirttigim sitelerden bilet fiyatlarini kontrol edin ve indirim orani uygunsa mesaj atin.

• Thy ile son gün son dakika uçak biletleriniz de yüzde elliye varan indirimlerle yurtdışı yurtici biletlerinizde yardımcı olurum

• oow kullanıcısına yanıt
    1-Bilet alınır ve sonra havalimanına gidlir, uçuşun THY tarafından iptal olduğu anlaşılır, çünkü büyük ihtimal bilet alınan mil hesabı ele geçirilmiş hesaptır. Bileti satın alan havalimanlarında rezil kepaze olduğu gibi, bir de parasını kurtarmakla uğraşır. Kurtaramaz ve sen dolandırıcı olarak banlanırsın.

2-Bilet kesilir ama ücreti ancak uçağa binip seyahat ettikten sonra ödenir. THY daha sonra olayı çakozlar ve hukuki işlem başlatır, yolcu kara listeye alınır ve bir daha THY ile asla uçamaz.

3-Forumda bu şekil “%50 indirimli-son gün” ayaklarıyla kendini uyanık zanneden, çalıntı hesaplarla insanları mağdur edip gişe hasılatı yapmaya çalışan ergen cingözler artık kesinlikle banlanmaktadır ve banlanacaktır, zira açılacak hukuki işlemlerin ucunun, foruma da bulaşma ihtimali yüksektir, dolayısıyla son dakika golcüleri yüzünden foruma veda ihtimali vardır.

4-Ip logları, daha önce banlanmış hesaplar ile aynı olup olmadığı kontrol edilmektedir. Yani burdan voltasını alıp engellemiş ve hala aynı ip ile bıkmadan usanmadan login olup, farklı kullanıcı adı altında yazan uyanıksporlular için söylüyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 6 Kasım 2020; 9:56:34 >

• sarveniko kullanıcısına yanıt
    Bunu açıkladığınız çok iyi oldu teşekkürler böyle bir hataya düşmemek için ne gibi önlemler almalıyız? Yani idraki uçak bileti fırsatlarını hep pas mı geçmeliyiz? Geçen birisi ile öesajlaştık kendi puanları ile parafly sitesinden satın alacağını ödemeyi ona yapmamızı söyledi mesela bu ne kadar güvenilir?

• @Mbaydar76

Yahu😆 Yeminle anlamıyorum. Senin imlayı anlamaya çalışırken kafam güzel oluyor. Otobüse yetişmek için koşarken mi yazıyorsun) Virgül kullan ki anlayabilelim.
    Sakin yaz.😆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 7 Kasım 2020; 14:30:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Otis

Bunu açıkladığınız çok iyi oldu teşekkürler böyle bir hataya düşmemek için ne gibi önlemler almalıyız? Yani idraki uçak bileti fırsatlarını hep pas mı geçmeliyiz? Geçen birisi ile öesajlaştık kendi puanları ile parafly sitesinden satın alacağını ödemeyi ona yapmamızı söyledi mesela bu ne kadar güvenilir?

Paraflydan bu şekilde alınıyor zaten bilet. Başka bir yolu yok, Shopandfly'da öyle. Burada eskiden acentacılar olurdu onlar sizin kartınızla bilet keserdi size, artık para kazanamıyorlar buralarda.

Puanla alan bizler, ödemeyi kendimiz kartımızla yapmalıyız.

Çalıntı kartla bilet kesenler de vardı tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 7 Kasım 2020; 17:20:2 >
  • GÜNCEL DEĞİLDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 14 Kasım 2020; 16:40:13 >
  • Maxi mil olarak 925 liralik milim var. Satmak istiyorum ilgilenenler pm lutfen

• Yaklaşık 8000 tl lik yurt dışı bilet alımım olacaktır. İndirim tekliflerinizi pm den iletebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meceng -- 8 Kasım 2020; 11:47:13 >
  • 4620₺ parafly biletim var yüzde 40 indirim arıyorum

Whatsap 05557181652

• 500-700 TL ye kadar olan uçak biletlerinize yüzde 30 indirim yapabilirim. Yalnız 1 hakkım var

• 10000 TL bilet alımım var parafly indirim yapacak referanslı arkadaşlar yazabilir

• Parafly sitesinden 5000 tl üzeri biletlerinize yüzde 20 indirim yapabilirim.

whatsap 0555 718 16 52

bu oranlardan 8 kartla yardımcı olabilirim

• parafly arıyorum , %35

• THY millerim var. 5000 TL üzeri yurtdışı uçuşunuz varsa ciddi indirim ile alabilirim.

ankarada yaşıyorum, yüzyüze bilet alabiliriz, veya güvenebilmeniz için ne yapmak gerekiyor onu da yazabilirsiniz.

• THY Millerim var. Bilet almak isteyenler lütfen irtibata geçsin.

• kullanırıldı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amisos55 -- 19 Kasım 2020; 19:51:59 >
  • 
Sayfa: önceki 10871088108910901091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.