Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
1.264
Favori
1.190.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5102
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 20
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 48 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 60425
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5102
  • Favoriye Eklediklerim 1264
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Deleted User (716 mesaj) kadir_trabzon (283 mesaj) teacher47 (268 mesaj) nabiaga (224 mesaj) eaglemania (220 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7947 mesaj) Mobil (7786 mesaj) Tablet (490 mesaj) (6 mesaj) Mini (654 mesaj) Uygulama (669 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)
Giriş
    30 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: prdxxxxx

Öncelikle geçmiş olsun, havalimanında bu duruma düşmek berbat bir durum. Adam başta söylüyor böyle böyle diye. Bu riski alıyorsanız bence ses etmemelisiniz. Ben de kendisiyle tartıştım bu konuda ve bilet almaktan vazgeçtim. Adam; işim var, tüm gün mesajınızı bekleyemem, cevap veremem diyor. Mesajlara gerçekten çok geç dönüyor veya dön(e)miyor. Bilet numarası istediğinizde ise uçuşun olduğu gün bilet numarasının kesinleştiğini ifade ediyor. Mille olduğu için uzun süre sonraya bilet kesince THY bileti iptal edebiliyor. Son gün veya son dakika durumu söz konusu ise kendisine de şayet ulaşma durumunuz olursa şansınızı, riskinizi alarak deneyebilirsiniz. Durum bundan ibaret. Bu kendisinden alınan biletin ilk iptali değil belli ki şartları iyice anlatamıyor veya karşıdaki anlamıyorsa son da olmayacak.
    Malesef bir uyarı yapmadı, ulaşamıyoruz da, bir kez dilim yandı bir daha tövbe biletimi 200 lira fazla veririm yine başkasından almam, olur da bu mesajı görürse mağduriyetimizi anlar umarım iade yapacak durumum yok vs. dese bile anlarım ama şu durumda yaşadığımın dolandırılmaktan farkı kalmıyor ne yazık ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    760 Mesaj

whatsapp verir misin

|
    |
    boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.shopandfly.com.tr/seyahat/ucak-bileti

Shop anf Fly kartımdan 250tl/270tl civarı uçak bileti alımına yüzde 10 indirim yaparım

|
    |
    Otomatik yönlendirme çalışmazsa whatsapp hattı: 0546 945 0243

Dikkat sadece Fastpay-Tosla-Paycell-Papara ile ödeme alınır.
    Farklı şekilde ödeme almıyorum, lütfen ona göre yazın.

Shopflay üzerinden 250-500 TL arasında uçak biletlerinize %15 indirim yapılır.
    Ucuzabilet referans alınarak 200-270 TL arasındaki uçak biletlerinize %15 indirim yapılır.

Şu güzargah ne olur gibi soru sormayın lütfen ilgili site isimleri ilanda verili, girip uygun sefere bakın son tutarın %15 ini hesaplayın.
    |
    |
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.

• Er
    7 Mesaj
    4617 TL lik Türk hava yolları bileti için indirim istiyorum. Tekliflerinizi bekliyorum. THY mil bileti istemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    66 Mesaj
    Parafly seyahat hattından 900 TL'ye kadar biletlerinize %20 indirim

|
    |
  • Teğmen
    141 Mesaj
    Araç kiralamada %35 ind. sağlanır.

paraflytravel.com sitesinden adınıza uyguna araç kiralama işlemi yapılır. (en fazla 1100 tl lik işlemlerde yard. olunur)
    redferanslarım malum..
    genelde Sixt firması oluyor paraflytravel sitesinden kiralanınca, bazı bölgelerde intercity firmasıda olabiliyor..

adınıza araç kiralanırken:
    -aracı teslim alacak kişiye ait kredi kartı olacak, başkasının kartı geçmez. provizyon çekilir karttan çünkü
    - yaşı ve ehliyet süresi yeterli olacak. firma int. sitesinde geekli şartlar var..
    -findex kredi notu çok düşük olmuyacak. ( firma ofislerine sorulup notunuz kiralamaya uygun mu değilmi öğrenelim)
    |
    |

biletleme şartlarımız.

✅ • shopandfly.com.tr için minimum 1500₺'lik biletleme yapabiliyorum, Lütfen 1500₺ altındaki tutarlı uçuşlarınız için mesaj atmayın.( bu tutarda sadece 2 hakkım mevcut.)

✅ • adınıza uçuş araması yapamıyorum, belirtilen site üzerinden uçuş bilgilerinize uygun bilet varsa yazabilirsiniz

✅• işlem öncesi ücret alıyorum ( uymayan arkadaşlar yazmasın lütfen )

|
    |
  • Binbaşı
    1337 Mesaj
    -1000 liraya kadar uçak biletleriniz shopandfly.com.tr'den %15 indirimli alınır (minimum biletleme: 250tl. Bilet fiyatına siteden bakabilirsiniz)

-flypgs (pegasus) sitesinden 200tl ve üstü uçak bileti 25tl indirimli alınır.

-Pegasus 100tl hediye kart (her biletlemede tek kart kullanılır. kart bakiyesinin yetmediği biletlerde kredi kartla ödeme yapılabilir)
    Fiyat: 90tl (stok: 2)

Not: lutfen belirttigim sitelerden bilet fiyatlarini kontrol edin ve indirim orani uygunsa mesaj atin.

|
    |
  • Yarbay
    2901 Mesaj
    Parafly kartım ile 960TL fiyatlı veya bilet daha pahalı ise biletin 960TL'lik kısmına indirim uygulayıp kalan kısmını direk ödeyecek şekilde biletleme yapabilirim. 750TL altındaki biletlere teklif vermiyorum. Sitede uçak biletleme dahil bir çok işlemim var. Profilime bakabilirsiniz. İndirim teklifini bilet bazında uçuşu kontrol ettikten sonra veriyorum. Yapacağım indirimin oranı en fazla %20'dir.

Biletleme İşlemi:
    ------------------

1. Biletleme Paraflytravel sitesinden yapılacaktır. Bilet fiyatına buradan bakabilir veya uçuş tarihi, saati, güzergah, kişi sayısı bilgilerini iletebilirsiniz. Kesinlikle mil puan vb. ile biletleme yapılmamaktadır.
    2. Farklı seyahat/bilet satışı sitelerindeki kampanya ve indirimler üzerinden fiyat vermiyorum.
    3. İndirim teklifi vermeden önce havayolunun kendi sitesi, paraflytravel ve 3.parti seyaaht sitesinden fiyat kontrol yapıp teklifi ondn sonra veriyorum.
    4.Verdiğim teklifte pazarlık yoktur.Teklif verildiği zaman için geçerlidir. Uçak biletlerinde bilet fiyat ve şartları hızlı değişebilmektedir.
    5. Biletleme kendime ait kredi kartı ile ödemede 3D güvenlik doğrulaması ile yapılır.
    6. İndirim Paraflytravel sitesinde yayınlanan her şey dahil fiyat üzerinden yapılır. Son adımda hizmet ücreti eklenmektedir. Bundan dolayı son fiyata bakınız.
    7. Tüm işlemlerim %100 referanslıdır.Profilime bakabilirsiniz.
    8. Ödeme Enpara, Cepteteb, YKB, İşbank, Akbank, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat ve Kuveyttürk hesaplarına kabul edilmektedir.
    7. Anlaşılan rakam biletleme öncesi alınmakta ve biletleme işlemi bundan sonra gerçekleştirilmektedir. Aksini teklif etmeyiniz.
    9. Açık tarihli bilet ve/veya belirsiz tarih aralıklarında teklif vermiyorum.
    10. Biletleme sonrası herhangi bir sebepten uçuş ve bilet ilgili tüm değişiklik/iptal işlemleri bilet sahibi tarafından seyahat acentası/havayolu
    tarafından izin veriliyorsa yapılabilir. Ama genel olarak biletleme sonrası herhangi bir sebepten doğabilecek iptal/değişiklik/iade işlemi
    sorumluluğuna bana ait değildir.
    11. İşlem yapan kişi şartları kabul etmiş demektir.

Herkese hayırlı yolculuklar.
    |
    |
    ITX PC : Ryzen 1600 AF|| Asrock Fatal1ty B450 Gaming ITX || 32 GB G.Skill Trident Z Neo 3600C16 || GT 210 || Monitor ||Sabrent Rocket 1TB || Silverstone SG13B || Silverstone SST-PF120-ARGB || Seasonic SGX-650 || Asus TUF Gaming Combo (K5&M5) ||Corsair MM300 Pad

Oyun Konsolu : PS4 Pro (CUH 7216B) || Ev Sineması :LG PF1000UT UST Projektör, Specta 120" Motorlu Perde ve LG SH3B Soundbar

Reklamlar
Sohbet
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
Bitcoin
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.