Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1066. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24.461
Cevap
1.292
Favori
1.467.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 kişilik uçuşlarda geçerlidir.
    2 bilet alındığında indirim uygulanır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 350₺Toplam den 2 pegasus yurt dışı alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün itibariyle THY Mart sonuna kadar birçok Avrupa ülkesine 100$ promosyon başlattı. Yani 610 lira. Ucuzabilet vs. 550 lira. Gidiş-Geliş! İptal edilen koltukları dolduracaklar zahar. Binlerce iptal edilen uçuş olduğu söyleniyor THY ve asla ücret iade etmiyorlar. Sağlık Bakanı, “yurtdışı hiçbir yere gitmeyin, her giden potansiyel bulaştırıcı ve döndükten sonra da 14 gün evden çıkmayın” diye açıklama yaptı bugün ve hala THY ücret kuralları formalitesine sığınıp İtalya hariç hiçbir Avrupa uçuş iptallerini ödemiyor. Çok entersan işler oluyor. “2 adet Pegasus kod var, ben uçmam hiçbir yere, istersen sen git vereyim sana” dedi arkadaşım. “Sağol ben almayayım” dedim. Bedava Fasa gidebilirdim, gitmedim. Arkadaş yanında çalışan elemana verdi kodları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 6 Mart 2020; 0:13:27 >
  • 3-4 yıl önce mil puan satılık diye konu acan kisiye para gonderdim parayı aldıktan sonra ortalıktan kayboldu telefonlara cevap vermedi ve dolandırıldıgımı anladım beni 350tl baska bir uyeyi 4-5 bin tl dolandırmıstı mahkemeye verdim cezası yeni geldi 3 yıl hapis ve 1000tl para cezası bu tarz dolandırıcılara ders olsun.
    beni asıl kızdıran mevzu tutuklu oldugu cezaevinden (muhtemelen aynı haltı defalarca yapmış zaten mahkeme de bunu goz onune alıp indirime gitmemiş) itiraz dilekcesini istinafa yollamış gerekce olarakta sözde mil puanlarını baskasına satmışım yahu be adam mil puanlarla kime bilet alındıgı arastırılsa belli olmayacakmı sanki o kisi benden aldıysa bana ucreti gondermemismidir kendini cok zeki sanıyor arkadas. bir de karalamaya calısmıs benim forumdakilerden para aldıgımı ama bilet almadıgımı idda etmiş şu an burdan soruyorum kimin 1 kurusunu yediysem soylesin ne isterse verecem ve bu siteden kendimi banlıyacam söz veriyorum!

oyle camur at izi kalsın olmaz ordaki hakim savcıdan daha mı akıllısın? sadece benim paramı yesen neyse zavallı bir kızın 5000tl sini de yemis kız aylarca bunalımdan cıkamadı ne hakkın var insanların psikolojisiyle oynamaya?

bide mahkemede sacmalamıs yok tanımıyorum sonraki ifadesinde evet tanıyorum ama parayı geri yolladım mahkeme sonuclanınca da istinafa yollamak icin ama o bileti kendi sattı baskasına vs vs yahu guzel kardesim bileti ben satsam 350 tl icin 4 yıl mahkeme kapılarında beklermiyim ?benim mahkemelere git gel masrafım o tutarın bilmem kac katını gecti bu bir para degil onur meselesiydi biraz akıl biraz mantık yahu!
    ha deseki abi paraya ihtiyacım vardı bir halt ettim affet vallahi billahi afedecektim ama telefonu kapatmalar oyalamalar dalga gecer gibi arkadasına arattırıp avukatıyım ben seni soyle de boyle de surundurecem diye tehdit etmeler.. guzel kardesim ben hakkaniyetle ve durust yasadıgım surece kusura bakma hic bir halt edemezsin!
    bu mesaj burada dursun bir daha sizi dolandıran olursa hic cekinmeden savcıya verin Turkiye bir hukuk devleti kimse kimsenin parasını haksız yere gasp edemez aynı zamanda sizde baskasının. konu 350 tl değil insanların enayi yerine konması.
    bilet icin kimse mesaj atmasın bu işi yapmıyorum ama hakkını yedigim kim varsa yazsın demin soyledigim gibi isterse 10 mislini verecem ve kendimi banlıyacam zira hayattta kimsenin 1 kurusuna goz dikmedim, Allah muhtac ettirmesinde.miktar ne olursa olsun siz de hakkınızı yedirmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teacher47 -- 6 Mart 2020; 10:59:2 >
  • istanbul-samsun gidiş dönüş 5 kişi
    tarih 14 mart sabah gidiş akşam-gece dönüş
    teklifler alınır
  • THY ile yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarında %50 ye varan indirimler yapılır
    Özel mesaj ile uçuş bilgilerinizi yollarsanız kısa bir süre içerisinde dönüş yapar teklifimi sunarım
    Ekstra business class çok uygun fiyatlara biletleme yapabilirim ve elite statü haklarıyla ilgilide yardımcı olabilirim

• Kamil koç yüzde 20 indirimli otobüs bileti alınır.
    Güzergah farketmez kolaylık sağlanır

• Ucak biletinizi
    www.paraflytravel.com

sitesindeki fiyatlardan
    200-300 ₺ civarı %20 indirimli alabilirim.

Referanslarıma bakabilirsiniz. Puan ile alınacaktır. Bu sebeple iptal ve değişiklik yapılamıyor. Siteden fiyata bakıp özelden mesaj ile ulaşabilirsiniz.

• Turna 50₺ kod alınacaktır

Olanlar pm lütfen

Ödeme enpara

• Turna 50 TL indirim kodu 15 TL
    2 kişilik uçuşlarda geçerlidir. (Kendi hesabinizda kullanabilirsiz)

• Son 3 pegasus kodu tanesi 400 TL 2 tanesi 750 TL 3 tanesi 1100 TL

• THY ile yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarında %40 a varan indirimler yapılır
    Özel mesaj ile uçuş bilgilerinizi yollarsanız kısa bir süre içerisinde dönüş yapar teklifimi sunarım
    Ekstra business class çok uygun fiyatlara biletleme yapabilirim ve elite statü haklarıyla ilgilide yardımcı olabilirim

• Selamlar,

minimum 400 lira ( tek yön tek yolcu) fiyatlı biletlerinize %20 ile yardımcı olabilirim. uçuş detayları ile yazabilirsiniz.

not: mil satışı değildir.
    not2: indirimi, internette bulduğunuz en ucuz fiyat üzerinden hesaplayabilirsiniz, (%20, 4 işlem hesabi, atom muhendisligi degil :)

hızlı iletişim için whatsapp numarası: 5375439426
  • Alınık 1 adet yurtdışı pegasus kodu ,
  • Elimde 1 adet pegasus kod vardır. Fiyat 400 liradır. En geç 13 martta bilet alınması ve en geç 28 martta uçuş olması gereklidir. Diğer şartlar alttaki linkte yazıyor. Antalya-Isparta-Burdur civarı olursa işlemi beraber yapabiliriz.https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/1-bilet-alana-1-bilet-bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arif32 -- 9 Mart 2020; 12:3:16 >
  • arif32 A kullanıcısına yanıt
    13 Mart son gün. 28 Mart son biletleme tarihi. Yani 4 gün içinde satılmazsa kodlar yanıyor. 28 Mart da Cumartesiye geliyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 9 Mart 2020; 12:18:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

13 Mart son gün. 28 Mart son biletleme tarihi. Yani 4 gün içinde satılmazsa kodlar yanıyor. 28 Mart da Cumartesiye geliyor bu arada.
    haklısın gözden kaçırmmışım.
  • 750 TL ye kadar olan yurt içi ucak biletlerinize yuzde 20 indirim yaparım. Öm ya da +905510469302

• Pegasus kodu son 1 adet kalmıştır. 250 TL dir.
    İletişim için DM

• Kamil koç yüzde 20 indirimli otobüs bileti alınır.
    Güzergah farketmez kolaylık sağlanır

Sinemalarda yüzde 20 indirimli bilet alınır.
    Online bilette yardımcı olunur.

• 
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.