Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1059. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.475
Cevap
1.292
Favori
1.469.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shopfly üzerinden toplamda 1000tl ye kadar olan biletleriniz %15 indirimli alınır %100 güven
  • hakkım kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitaro -- 10 Şubat 2020; 20:3:42 >
  • 3 kişilk 15-17 mart tarihleri arası ukrayna havayolları ile izmir-lviv gidiş dönüş bilet teklifleriniz bekliyorum site üzerinde çıkan fiyat tek kişi gidiş dönüş 1150tl dir çarpı 3 kişi toplam bilet bedeli 3450tl dir izmirden yüzyüze işlem yapabilecek arkadaşlarda bilgi verirse sevinirim
  • selamlar ,

14 Subat 22.55 SAW - KRR Pegasus

24 Subat 09.50 SAW - ADA

bu iki tek yön bilet için ayrı ayrı fiyat verebilir misiniz ?
  • 5 mart gidiş 4 nisan dönüş

THY Direkt uçuş

İStanbul MAnila ... fiyat alabilirmiyim?
  • 500/650 TL arasi ucak biletlerinizi %15 indirimle alirim 650 TL uzeri bilet alirim fakat %15 indirim 650 TL ye kadardir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışı pegasus kodu :450 tl (stok 4)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

Bugün aşağıdaki üç uçuş için bilet alacağım. Üçü için fiyat verebilir misiniz?

02.04.2020 SAW-KARS 08:05 uçuşu tek kişi
    22.04.2020 SAW-KARS 11:05 ya da 11:50 hangisi ucuz olursa uçuşu tek kişi
    20.05.2020 KARS-SAW 14:20 tek kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnoX

Eğer kısıtlı bir vaktiniz var ise mağdur olmamanız için tavsiye etmiyorum.

Alıntıları Göster

ben tek bir kişiyi mağdur etseydim ban yerdim zaten. ben devlete bağlı tanzim marketi değilim, istediğime satım yapma/yapmama hakkım var. bana senli, hocalı, hallederizli konuşan biriyle asla işlem yapmadım, yapmam. tek hatam şudur ki, sizi direkt engellemek yerine kibarca satış yapmayacagimi belirttim, benim hatam.

arkadaşın mağduriyeti işlem yapmamamizdir, belirtmek zorundaydım zira mağduriyet deyince birilerinin aklına parasını çaldığım, yanlış bilet aldığım vs. gelebilir.

forumdan ve numarasını engelleyecegim şimdi.

iyi forumlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 500/650 TL arasi ucak biletlerinizi %15 indirimle alirim 650 TL uzeri bilet alirim fakat %15 indirim 650 TL ye kadardir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ra1dz

ben tek bir kişiyi mağdur etseydim ban yerdim zaten. ben devlete bağlı tanzim marketi değilim, istediğime satım yapma/yapmama hakkım var. bana senli, hocalı, hallederizli konuşan biriyle asla işlem yapmadım, yapmam. tek hatam şudur ki, sizi direkt engellemek yerine kibarca satış yapmayacagimi belirttim, benim hatam.

arkadaşın mağduriyeti işlem yapmamamizdir, belirtmek zorundaydım zira mağduriyet deyince birilerinin aklına parasını çaldığım, yanlış bilet aldığım vs. gelebilir.

forumdan ve numarasını engelleyecegim şimdi.

iyi forumlar

Alıntıları Göster

Ödemeyi aldıktan 10 dakkika sonra işlemi bitiremediniz o esnada 240tl olan bilet 480 oldu. Dediğim gibi kısıtlı vakit ise hiç uğraşmayın çünkü ödeme alana gidene kadar en az 20 dakkikanizi aliyor. Yinede tercih sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flexi_ -- 12 Şubat 2020; 9:43:13 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert_1 -- 18 Şubat 2020; 23:6:7 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8agcio -- 10 Şubat 2020; 23:43:32 >
  • istanbul sabiha-sivas

12.02.2020 anadolujet

14:30 uçuşu için yardımcı olabilir misiniz
  • İstanbul Sabiha -> Kıbrıs

16.02.2020 tarihinde Pegasus ile 14:35 uçağına tek kişi ve iki kişi fiyat teklifi rica ediyorum.

Diğer firmalar için, bu saat dilimleri uygundur.

• SUNEXPRES 11bintl bilet işlemim olacak yurtdışı , indirimi olan varsa

• 500/600 TL arasi ucak biletlerinizi %15 indirimle alirim 600 TL uzeri bilet alirim fakat %15 indirim 600 TL ye kadardir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 12 Şubat 2020; 13:14:10 >
  • 1 adet Parafly hakkım vardır. 2000TL (en az 1600TL) fiyatlı biletlere işlem yapabilirim. Bilet fiyatı bu rakamlardan yüksek ise indirim üzerine
    kalan kısmı direk ekleyerek biletleme yapabilirim. Asgari rakamların altındaki biletlere teklif vermiyorum.

Sitede uçak biletleme dahil bir çok işlemim var. Profilime bakabilirsiniz. Şimdiye kadar yaptığım işlemlerde %16-%20 indirim verdim.
    %20 üzeri indirim vermiyorum. Her işleme %20 indirim vereceğimin de garantisi yoktur.İndirim oranını bilet bazında kontrol ettikten sonra veriyorum.

Biletleme İşlemi:
    ------------------

1. Biletleme Paraflytravel sitesinden yapılacaktır. Fiyata direk siteden bakabilir veya tarihi, saati, güzergah ve kişi sayısını
    iletip teklif alabilirsiniz. Site son adımda hizmet ücreti eklemektedir. Bundan dolayı son fiyata bakınız.
    2. Farklı seyahat/bilet satışı sitelerindeki kampanya ve indirimler üzerinden fiyat vermiyorum.
    3. Kartlar bana ve eşime aittir. 3. kişi kartı ile biletleme yapmıyorum.
    4. İşlemlerde ödeme 3D güvenlik doğrulaması ile yapılır.
    5. Tüm işlemlerim %100 referanslıdır. Profilime bakabilirsiniz.
    6. Ödeme Enpara, Cepteteb, YKB, İşbank, Akbank, Halkbank, Vakıfbank ve KuveytTürk hesaplarına kabul edilmektedir.
    7. Anlaşılan rakam biletleme öncesi alınmakta ve biletleme işlemi bundan sonra gerçekleştirilmektedir. Aksini teklif etmeyiniz.
    8. Açık tarihli bilet ve/veya belirsiz tarih aralıklarında teklif vermiyorum.
    9. İndirimli biletler promosyonlu olduğundan iptal/iade/değişim yapılamamaktadır.
    10. Ancak eğer sunuluyorsa iptal/iade/değişim şartları havayolu veya biletleme yapan acenta şartlarına tabi olacaktır.
    11. Vereceğim teklif pazarlığa tabi değil ve son rakamdır.
    12. İşlem şartlarını açıkça yazdım. Biletleme yaptığınızda bu şartları kabul etmiş olursunuz.

Herkese hayırlı yolculuklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

İstanbul Sabiha -> Kıbrıs

16.02.2020 tarihinde Pegasus ile 14:35 uçağına tek kişi ve iki kişi fiyat teklifi rica ediyorum.

Diğer firmalar için, bu saat dilimleri uygundur.
    Aranıyor

• 
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.