Şimdi Ara

Uçurumdan uçan araç kazası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1587 Mesaj
    Merhaba,
    İlgili haberde 50 metrelik uçurumdan yuvarlanma var deniyor ama araç kendini iyi korumuş sanki ama 2 kişi can vermiş maalesef, kemer mi takmadılar artık bilemem ama araç kendini korumuşa benziyor. Kemerin önemi belki de burda öne çıkıyor.

Aşağıda aracın linki ve resmi var. Araç sanırım ford focus hb?

http://icube.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2015/07/18/otomobil-sarampole-yuvarlandi-yeni-evli-cift-hayatini-kaybetti-5855048.Jpeg

|
    |
  • Yarbay
    5696 Mesaj
    kemer takılı olduktan sonra yeni nesil araçların çoğu böyle kazalarda ölümü engeller, hatta kemer takmadıktan sonra en kral d sınıfı araçta bile kolaylıkla ölüm olur özellikle sunroof varsa
    |
    |
  • Yüzbaşı
    395 Mesaj

Bu işte bi gariplik var bence sizce 50 metre uçurumdan Düşen bir araç bu halde sağlam kalması için mucize olması gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    shener kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: shener

Merhaba,
    İlgili haberde 50 metrelik uçurumdan yuvarlanma var deniyor ama araç kendini iyi korumuş sanki ama 2 kişi can vermiş maalesef, kemer mi takmadılar artık bilemem ama araç kendini korumuşa benziyor. Kemerin önemi belki de burda öne çıkıyor.

Aşağıda aracın linki ve resmi var. Araç sanırım ford focus hb?

http://icube.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2015/07/18/otomobil-sarampole-yuvarlandi-yeni-evli-cift-hayatini-kaybetti-5855048.Jpeg

Bence araba kazada basarili bir sekilde dayanmis. Muhtemeln kemer takmadiklarindan dolayi olum gerceklesmis.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    8 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ibrahim eymen.

Bu işte bi gariplik var bence sizce 50 metre uçurumdan Düşen bir araç bu halde sağlam kalması için mucize olması gerek

aynı resmemi bakıyoruz
    ben sağlam araç göremedimde
    Haberde sürücüsünün kontrolünden çıkıp yaklaşık 50 metrelik şarampole takla attı diyor ben uçurum diye dusundum ama 50 metrelik şarampol nasıl olur bunu da anlamadım bir gariplik olduğu kesin ama aracın kasası genel olarak sağlam kemer takılı olsa ölümlü kaza olmaması gerekirdi kanısındayım sizce?
    |
    |
  • Yarbay
    2270 Mesaj
    Bir arkadaşım astra ile bu şekilde yüksek bir yerden uçtu,arabanın önü ve arkası dağılsada kabin gayet sağlamdı ama maalesef ağır yaralandı,hastanede vefat etti.İlk görenlerin söylediklerine göre arka sağ kapıdan çıkarılmış yani emniyet kemeri takılı değildi ve kafasını sağa sola çarpması sonucu ağır yaralandı.

Emniyet kemeri takın arkadaşlar ben önceden hiç takmazdım ama artık takmazsam kendimi boşta gibi hissediyorum ve yanımda kim varsa onada taktırıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: BatuKır

quote:

aynı resmemi bakıyoruz
    ben sağlam araç göremedimde

50 metreden uçtuğu söyleniyor daha ne kadar sağlam kalabilir ki ???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Araç tabiki sıfır gibi değil ama kasa dağılmamış kemer takılı olsa ve önden de içeri giren birşeyler yok gibi duruyor ve yara almaları ancak kemer takmadıklarından ve takla esnasında sağa sola çarparak darbe almalarından kaynaklı sanırım, kemer takılı olsa bu araçta ölümlü kaza olması için ne olmuş olabilirki?
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    8 Not
    |
    |
    ahmet3976 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    quote:

90 derecelik dik uçurumdan düşmedi ki. Hafif egimli 50 metrelik bir yamaç galiba arabanin kaza yaptigi yer. Kemer takiyo olasalar bile saga sola kafalar carpacağı için ölmüş olabilirler. Yan hava yastıklarının önemi burda ortaya çıkıyor

|
    |
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.