Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (909. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Bernarrd
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.691
Cevap
2.083
Favori
2.377.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• amazon prime üyeliği 7,90 TL. Bu kadar beleşçi olmayın. Veremiyorum durumum yok demeyin. O parayı veremeyen adamın oynayacak bilgisayarı bile yoktur zaten.

• Konu içerisinde kod paylaşımını bırakmıştım, yorumları görünce neden bıraktığımı hatırladım. Adamlar 8 TL gibi fiyatlandırma yapmışlar, millet hala ücretsiz kod peşinde.

Paylaşmak isteyen zaten yazıyor, konuyu kirletmek neden. İkinci elde 20-30 TL fiyatlandırmaları yakındır.

• Warhammer Underworlds: Online ücretsiz

https://store.steampowered.com/app/1022310/

• BF4

76TK-HFSH-A7EV-ZMB7-WW2J

• Minion Masters - Scrat Infestation DLC ücretsiz

https://store.steampowered.com/app/1645360/

• 76TK-HFSH-A7EV-ZMB7-WW??

?? Nevşehir'in plakası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKINLASINN A kullanıcısına yanıt

geçersiz diyor :)

• shad0w kullanıcısına yanıt

hocam 5 dk sonra yazmışsınız kalır mı sizce ? beleş key avcıları 2 konuyu da ele geçirmiş durumda uzun zamandır.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Adamlara helal olsun. Birer birer bütün DLC'leri ücretsiz yaptılar. Sadece 4 DLC kaldı verilmeyen [sizer]Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] 

[sizer]Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU]
  • https://store.steampowered.com/app/1180660/Tell_Me_Why/

Bulunduğunuz bölgede erişime kapalıdır diyormuş. Kusura bakmayın. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nefer- -- 4 Haziran 2021; 0:33:16 >
  • gönderdim

• 2 konu da dilenme konusu olmuş.

• autocar25 A kullanıcısına yanıt

Uzatmanın manası yok hocam. Bu konuda ne konuşulması gerektiği konunun isminde yazıyor. Eğer başka bir şey istiyorsanız forumda onun için konu açarsanız isteyen gelir. Ayrıca 8 TL Prime veremeyip de buradan kod dilenmekte baya baya gülünçtür, savunulacak tarafı yoktur haberiniz ola.

• autocar25 A kullanıcısına yanıt

Sizde okudunuğuzu anlama ile alakalı birkaç sıkıntı var sanırım. Neyse umarım çözüm bulursunuz ama dilencilik konusu çözümü zor karakteristik bir mesele Allah yardım etsin diyorum. Üstelik pişkin pişkin ne hakkında konuşacağımız konusunda da ahkam kesiyorsunuz [sizer]Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] Sizin gibiler yüzünden konuda da o kod için el açtığınız paylaşım yapan adamlarda kaçtı ya artık bol bol birbirinizden kod ister durursunuz [sizer]Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] 

• Dilenciler doluşmuş yine.

• [sizer]Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU]
  • Alooo yönetici yok mu şurada? Konu key isteme konusuna döndü üstüne bir de saçma tartışma açılıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BlokShot kullanıcısına yanıt

Şubata kadar düzeni ben sağlıyordum fakat yönetim görevinden ayrıldım ve artık forumu da pek düzenli takip ettiğim söylenemez. Admin arkadaşlar bir zahmet ilgilensin konu çöplüğe dönmüş. Konuyu ihlal eden mesajları şikayet edin, son sayfaların incelenmesini ve ihlal mesajların temizlenip ceza puanı verilmesini isteyin. Çünkü işleyiş böyle, kuralları belirleyip ilk mesaja net biçimde yazmıştık. Bu ve Steam konusunu gibi forumun lokomotif başlıklarını günlük tarayan yetkiliye ihtiyaç var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 5 Haziran 2021; 5:4:8 >
  • 
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.