Şimdi Ara

ücretsiz Windows 10 yükseltme rezervesi (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.106
Cevap
96
Favori
92.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IIIFosEIII

https://www.dropbox.com/s/0u0au9xgy6ss18p/win10fix_full.zip?dl=0 bunu yönetici olarak çalıştır 4 farklı seçenek var, bende 3.sü işe yaradı.

sağolasın, halloldu. 3. seçenek bende de işe yaradı.
  • quote:

https://www.dropbox.com/s/0u0au9xgy6ss18p/win10fix_full.zip?dl=0 bunu yönetici olarak çalıştır 4 farklı seçenek var, bende 3.sü işe yaradı.

Eyvallah 3. seçenek bende de işe yaradı.
  • beyler benim pc altında ürün anahtarı yok yav
    ama format attım kaç kez her şey oto oluyor orjinal yani onu demek istiyorum.

nerden bulacagım kodu ?

edit:pardon beyler ben olayı çok yanlış anlamışım hallettim şimdii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi om3rr -- 18 Haziran 2015; 16:15:59 >
  • Arkadaşlar ben zamanında vista lı bir bilgisayar almıştım sonra ücretsiz windows 7 dvd si yollamıştı microsoft ancak bu bildirim bana gelmedi hiç bir şekilde nedenini bilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 7 Ultimate kullanıyorum ve söz konusu güncelleme yüklenmiş ama bildirim gelmedi. Nasıl yapabilirim ? Ayrıca yenisini yüklediğimizde verilerimiz siliniyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Windows 7 Ultimate kullanıyorum ve söz konusu güncelleme yüklenmiş ama bildirim gelmedi. Nasıl yapabilirim ? Ayrıca yenisini yüklediğimizde verilerimiz siliniyor mu ?

konuyu inceleyin sorunuza yanıtlar var
  • bende ne yaptıysam olmadı format attım hemen geldi :)
  • bende ne yaptıysam olmadı format attım hemen geldi :)
  • quote:

ilk bu link ile teklif aldım en sonunda

ama bu Windows 10 sizde çalışmaz çıktı

ati radeon x2300 de çalışmaz mı arkdaşlar gerçekten

demek ki laptop eskimiş
  • bana da bildirim gelmiş şu anda rezervede.
  • Haziranın başında bildirim geldi , rezerve ettim.Bildirim sağ altta duruyordu. Bugün pcyi açtım bildirim yoktu. Herhangi bir sorun olur mu?
  • aynen bende de kayboldu herkeste mi öyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normaldir umarım . O bildirim gelsin diye çok uğraştım , tekrar kaybedemem
  • Bildirim bende de kayboldu. Bildirim geldikten sonra güncellemeleri kapatmıştım ondan olabilir belki. 29 temmuz gelsinde tekrar güncellemeleri açıp deneriz birşey olmaz.
  • bildirim bende de kaybolmuş ama Windows update alt resimdeki gibiyse sorun yok ayrıca orijinal Windows da güncellemeler neden kapatılır çözemedim bu iyi bir şey değildir pc vürüslere karşı korunmasız kalır ve İE olsun çoğu eklenti program güncellenmez

Microsoft, Önizleme İndiren Herkese Windows 10'u Ücretsiz Verecek!

Windows 10'un tam sürüm olarak çıkmasına az bir süre kalmışken, hangi kullanıcıların güncellemeyi ücretsiz alacağı ve bu güncellemeyi almak için gerekenler gibi konular tam olarak netlik kazanmamıştı. Sonunda bizzat Microsoft yetkilisi Gabe Aul tarafından bu konu da netlik kazanmış oldu.

Microsoft'un lisans sahibi olmayan kullanıcılara Windows 10'u nasıl sunacağı hakkında karışıklıklar hala devam ederken, yazılım devi şirket sonunda ücretsiz Windows 10 güncellemesi hakkındaki planlarına açıklık getirdi.

Hali hazırda Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcılarının ücretsiz olarak Windows 10 güncellemesini alacağını zaten biliyoruz. Ancak Microsoft, herkesin ücretsiz olarak Windows 10 güncellemesi alabilmesi için yeni bir yöntemi sunmuş durumda. Eğer Windows 10 önizleme (preview) versiyonunu yüklemiş iseniz ve Windows Insider programı için kayıtlı bir Microsoft hesabınız ile giriş yaptıysanız, sizde Windows 10'un son versiyon güncellemesini ücretsiz şekilde alabileceksiniz.

Yani yüklediğiniz Windows 10 orjinal olacak ve size herhangi bir deneme süresi tarzı kısıtlama koyulmayacak. Bu sebeple yapmanız gereken sadece Windows 10 önizleme versiyonunu yüklemek. Bu durum Microsoft yetkilisi Gabriel Aul tarafından da doğrulanmış durumda. Resmi Twitter hesabında paylaştığı yazıda ''Microsoft hesabınız ile giriş yaptığınız Insider önizlemesini kullandığınız sürece Windows 10'un son güncellemesini ücretsiz şekilde alabileceksiniz'' ifadelerine yer verdi. Microsoft, Insider önizlemeleri için Microsoft hesaplarını güncellemeye ve gelecek versiyon için hazır hale getirmeye devam ediyor. Yani Windows Xp ya da Vista kullanıcısı olsanız bile, bu önizlemeyi yükleyerek 29 Temmuz'da hazır olacak son versiyon Windows 10'a sahip olabilirsiniz.

Kaynak:http://www.webtekno.com/donanim/microsoft-onizleme-indiren-herkese-windows-10-u-ucretsiz-verecek-h8510.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Haziran 2015; 16:43:21 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler , baktım şimdi rezerve edildi diyor.
  • Rezerve yaptıktan sonra ekrandaki bildirim kayboldu bir daha da gözükmedi neden acaba.
  • quote:

Her denemede pc yi kapatıp açmak mı gerekiyor gelmesi için ?
  • arkadaşlar cahilliğini mazur görün win10 win 7 den daha hantal olabilir mi. malum sistemim zayıf geçersek üzülmeyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kapatıp açmana gerek yok, arka arkaya deneyebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.