Şimdi Ara

#ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.299
Cevap
205
Favori
162.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir +1’de benden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halihazırda VPN grubunuz varsa dahil olabilirim.
  • ExpressVpn grubu varsa dahil olabilirim
  • Arkadaşlar merhaba surshark veya expressVpn için ortak olabilirim.Surfshark 2 yıllık alinca aylığı 2 dolara ek bir özellik olan VPN ötesi gizliliği etkinleştirin (isteğe bağlı) kısmını da dail edersek aylığı 3 dolara geliyor ve sınırsız cihaz imkanı sunuyor.
  • cilekci1 kullanıcısına yanıt
    Bunları kaç kişi paylaşabilir, kafamıza göre mi ? hız mı düşecek ? kısıtlaması mı var ?

Atıyorum dediğine baktım 71.52$ yapıyor 2 yıllık, 5 kişiye böldüm aylık 3.91₺ yapıyor şuan, bunda bir limit yok herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Bunları kaç kişi paylaşabilir, kafamıza göre mi ? hız mı düşecek ? kısıtlaması mı var ?

Atıyorum dediğine baktım 71.52$ yapıyor 2 yıllık, 5 kişiye böldüm aylık 3.91₺ yapıyor şuan, bunda bir limit yok herhalde.
    Murat bey VPN konularında açıkcası çok uzman değilim.Sadece ücretli olanları incelediğimde bu alternatif gözüme çarptı düşüne olursa ben ortak olmak isterim.Gerek bu gerekse de express çin farketmez.
  • arkadaşlar yok mu kaliteli bir vpn adresi? toplanıp üyelik satın alalım ?
  • Nordvpn express VPN bunlar ilk ikide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • obsigs kullanıcısına yanıt
    beni de yazın
  • Üyelik alacak olan yok mu ortak olalım ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • üyelik alınacaksa ortak olurum
  • Arkadaşlar bence express vpn surfshack e göre daha iyi kalite olarak ikisini de denedim saatlik de olsa hissetiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maleguard

böyle 3-5 kişi birleşip yıllık natvps ya da normal vps alın kendiniz kurun neden kasıyorsunuz ki bu kadar ? hem daha hızlı olur hem ucuz hemde engellenme riski %1 den bile az
    hocam dediğinizi araştırdım gerçektende böyle baya ucuza sunucu alıp vpn alınabiliyor burda ortak olarak kurulacak sunucular yerine tek tek bile kurulsa aynı fiyata geliyor çünkü sunucuların fiyatları gerçekten ucuz teşekkür ederim
  • internette bir yavaşlama mı var .Herkes evde ya bana sanki bu ara herkes bir vpn arıyor gibi geldi.
  • Surfshark nasıldır ? Fiyatı uygun gibi, kaç kişi kullanabiliyor ?
  • atarli ergen kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam hatta wireguard kullanırsanız yazılım olarak bulabileceğiniz en hızlı en güvenli protokol olur. ücretli uygulamalardan bile hızlı olur internette openvpn protokolüyle ilgili karşılaştırmaları falan var inceleyebilirsiniz. şahsi vpnim de wireguard kullanıyorum mesela
  • Maleguard kullanıcısına yanıt
    olur hocam onu kurmaya çalışayım, vps olarak hangi firmayı kullanıyorsunuz öneriniz olur mu?
  • bi grup çıkaramadık mı ya nordvpn?
  • Ben de bir Vpn grubuna ortak olmak istiyorum. Mesaj atabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 kişilik Express VPN grubu oluşturuyoruz düşünen mesaj atsın +1
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.