Şimdi Ara

#ÜCRETSİZ VPN Fırsatları# (TryVPN 3 Yıl Ücretsiz İlk Mesajda) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Venomstr Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.299
Cevap
205
Favori
162.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Engelleyemezler yüklediğin eklentinin ayar kısmından protocol düzenlemesi yapman gerekli (NordLynx gibi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_gokturk

Engelleyemezler yüklediğin eklentinin ayar kısmından protocol düzenlemesi yapman gerekli (NordLynx gibi)
    Engelliyorlar, Turk Telekomun okullara sunmuş olduğu MEBTTnet de vpn çalışmadığı gibi bir protokol uyguluyorlar. Hatta canlı chatten Nordvpn ile iletişim kurdum, tek önerileri kendi dns lerini kullanmak oldu. Ki o da işe yaramıyor. Ve VPN ile ilgili Turksat ın yanıtı da şu;

Sayın Abonemiz ;
    VPN kısıtlaması Türksat Kablo kaynaklı olmayıp tüm servis sağlayıcıların bağlı olduğu kurumumuz BTK kararıyladır. 5651 sayılı kanuna eklenen ‘ç’ bendiyle Tor Project, VPN Master, Hotspot Shield VPN, safervpn.com, zenmate.com.tr, zenmate.com, zenmate.com.ru, zenmate.de, nordvpn.com privateinternetaccess.com, purevpn.com, goldenfrog.com, tunnelbear.com, vpnunlimitedapp.com, hotspotshield.com, hidemyass.com, vpnunlimitedapp.com, expressvpn.com, betternet.co, expressvpn.host, f-secure.com ve buna benzer VPN kaynaklarına kısıtlama getirilmiştir. Bu maddeye dayandırılarak yapılan erişim engelleri sonucunda artık ilgili kaynaklara erişim mümkün değildir. Tarafınız aranarak bilgilendirme yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0 850 804 44 44 ya da 0 850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Saygılarımızla.

• hDundar kullanıcısına yanıt
    Benim de kullandığım Vpn iss tarafından engelli türkiye'de ama protocol ayarlarını yaptıktan sonra her türlü engel aşılıyor!.

Nordvpn çin bile engelleyemiyor. Çok ilginç olmuş...
  • quote:

Benim de kullandığım Vpn iss tarafından engelli türkiye'de ama protocol ayarlarını yaptıktan sonra her türlü engel aşılıyor!.

Nordvpn çin bile engelleyemiyor. Çok ilginç olmuş...
    Nasıl yapılıyor protokol ayarları? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler HMA vpn kullanan varmı ya da ortak almak isteyen v.s ? İnternette çalışan serial yok hma lazım bana. kırgızistan birtek onda gördüm.
  • Express mi Nord mu dostlar ?

Nord - Superonline sıkıntıları okudum ama bilemedim, ortak olabilir veya grup kurabilirim bakalım kafama yatması lazım ama sorunsuz bir vpn bakınıyorum.

Mesela gruptaki 1 kişi üyelikle hem telinden hem pc'den kullanabilecek mi nasıl olacak o konu ? sadece bir cihaz mı bir IP'mi ?
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt
    Kullandığın programın ayarların dan yada elle sitesinden yapabilirsin

https://nordvpn.com/tr/servers/tools/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_gokturk -- 25 Mart 2020; 7:55:24 >

• quote:

Kullandığın programın ayarların dan yada elle sitesinden yapabilirsin

https://nordvpn.com/tr/servers/tools/

önerdiğiniz ayarlar var mı acaba?

• huzyin67 kullanıcısına yanıt
    Android için obfuscated protokoller çalışır durum da

ios da NordLynx ayarları

Windows içinde obfuscated çalışır,

ama denemedim vpn uygulamasını pc de.... (tarayıcıdan kullanıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_gokturk -- 26 Mart 2020; 7:45:33 >
  • Arkadaşlar üstte yazdığım gibi NordVpn den 3 yıllık indirim kodu ile satın aldığım vpn i Kablonet blokladığından aynı gün iade ettim. Ziraat bankası kredi kartımdan 24.03.2020 tarihinde 106,79 $ karşılığı olarak 725,99 tl çekildi. Ayını gün de NordVpn 106,79 $ iade ettim ama kartıma 665,08 tl yansıdı. Müşteri hizmetlerini aradım vay efendim neymiş o döviz cinsi satın alımlarda kur o günün en yükseğinden hesaplanıyor, iadede ise o günün en düşüğünden hesaplanıyormuş ?! Sizin allah belanızı versin dedim yeminle ! ve şikayet oluşturdum ! Siz siz olun kartla fln ödemeyin, ya paypal ya da kripto para ile ödeyin. Elin gevuru diye nitelendirilenler bizim bankacılardan çok daha şerefli. Tek cent dahi kesmeden paranı aynı gün iade ediyorlar ama bizim bankacılar kıçındaki donu almak için kırk takla atarlar ! Şerefsizler ya !
  • Superonline kullanıcısıyım uygun fiyatlı bir vpn grubuna dahiş olabilirim bu işi organize edecek aradaş olursa haber edebilir Mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hDundar

NordVpn alayım diyorum 3 yıllık. Sizce iyi midir ? iPhone da ve windows da kullanımı nasıldır ? Hazır ortaklar da başlıkta toplanmış :)
    Hocam katılabilir miyim sizin gruba ?

• quote:

NordVpn alayım diyorum 3 yıllık. Sizce iyi midir ? iPhone da ve windows da kullanımı nasıldır ? Hazır ortaklar da başlıkta toplanmış :)

• quote:

• quote:

• hDundar kullanıcısına yanıt
    Hocam BTK hangi gerekçeyle VPN uygulamalarını engelliyor, bilginiz var mı?
    Sonuçta hepsi engelli değil ve bu durum haksız rekabete yol açar. Firmaların bunu dava etme hakkı doğuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nordvpn grubu varsa ben de katılmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: RagnarL888

nordvpn grubu varsa ben de katılmak istiyorum
    +1
  • böyle 3-5 kişi birleşip yıllık natvps ya da normal vps alın kendiniz kurun neden kasıyorsunuz ki bu kadar ? hem daha hızlı olur hem ucuz hemde engellenme riski %1 den bile az
  • Kablonet kullanıyorum vpn geubu varsa katılabilirim

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.