Şimdi Ara

UDEMY 83+ Saatlik Aranan Programcı Olma Kamp Kursu: JAVA,PYTHON,C# (ÜCRETLİ OLMUŞ SİLİNEBLİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
5.293
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler aldım. Java 'sını izliyordum bende
  • Resmen tüm tuşlara basıp bölüm geçmeye çalışmak bu.

bir insan hem java,hem c#, hem python, hem frondend hem mobil öğrenmesi bir bootcamp ile mümkün değil.. Bedava olduğu için sorun yok alın bakın ama iki tavsan kovalayan hiç tavsan yakalayamaz.

Python öğrenmek isteyenler:https://www.youtube.com/watch?v=_uQrJ0TkZlc bu kursu türkçe altyazı ile izleebilir mosh hamedani çok iyi bir eğitmendir.
  • kurs 28lira olmuş geçmiş olsun
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    Bu işi öğrenmekle öğrenmemek arası çizgi 28TL ise zaten bedava alsan da öğrenmeyeceksin demektir. Öğrenmek isteyen için 28TL bir hiç!
  • quote:

Orijinalden alıntı: serafon

Bu işi öğrenmekle öğrenmemek arası çizgi 28TL ise zaten bedava alsan da öğrenmeyeceksin demektir. Öğrenmek isteyen için 28TL bir hiç!
    burası fırsat forumu. bedava olduğu için paylaşıldı şu an paralı. duygusala bağlamayalım.
  • Aynen oyle, anlatan hoca cok kucuk yaslardan basladigi ya da hayatinda bazi seyleri feda edip bunlari ogrenmek icin harcamis olabilir tabiki. Clickbait tarzi kurslarin basligindan cok icerigine bakmak lazim, gene de bir fikir sahibi olma acisindan faydalidir diye dusunuyorum ortada buyuk bir emek var, eline saglik diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoca sizi pro yapmıyor ki. Zaten olayın temelleri ve bir kaç uygulama örneği ile sizi bu dünyaya sokuyor. Ortalama bir seviyeye belki gelebilirsiniz bu tarz kurslarla. Pro olmak istiyorsanız mutlaka projelerde görev almalısınız. Şahsi fikrimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Aynen oyle, anlatan hoca cok kucuk yaslardan basladigi ya da hayatinda bazi seyleri feda edip bunlari ogrenmek icin harcamis olabilir tabiki. Clickbait tarzi kurslarin basligindan cok icerigine bakmak lazim, gene de bir fikir sahibi olma acisindan faydalidir diye dusunuyorum ortada buyuk bir emek var, eline saglik diyelim
    Yok ben eğitmeni eleştirmiyorum. İzleyecek kişiler bunların hepsini öğrenmek için kursa girmesin diye söyledim.Çünkü bazı iş ilanları herşeyi bilen alman tankı gibi adam aradığını yazıyor. bu bir sektör gerçeği sanılıp hepsini öğrenme gayesi güdülmesin diye. Eğitmenle ilgili bambaşka eleştirlerim var. Onu konu dışına cıkmamak için yazmamıştım.

• O iş ilanlarına da böyle 1-2 kursu izleyip hepsini biliyorum diyen adamlar müstehak diyelim Eleştirin neyse özelden yazar mısın hocam eğitmenle ilgili, merak ettim çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snomask

Bir kişi bu kadar dili profesyonel olarak ne kadar iyi bilip anlatabilir emin değilim.

Python, Java, C#, HTML 5, CSS 3, Bootstrap 4, JavaScript ES6+, TypeScript, Angular, React, Dart, Flutter
    Fiyat 30 lira ve çok uygun yine de.

Edit: Android uygulamasından girince 27 lira. Web'den girince 30. Bu fark neden oluyor?

Ama sorunuza cevaben bence:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 24 Ekim 2019; 1:40:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaçırmışım fırsatı, hesabını kullandırabilecek bir arkadaş var mı acaba? :) Özellikle bu gece
  • 32 tl bir şey değil parası verilip alınır ama kalitesi nasıl?
  • Çok önceden eğitimini almıştım ancak bilmediği noktada sallayan birisi ve ben şahsen kendisini sevemiyorum bu nedenlerden dolayı...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.