Şimdi Ara

Ücretsiz Turkcell tv [Yalan çıktı dikkat edin!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    +90 (222) 999 16 18
    numara biraz önce aradı ve 2 yıllık ücretsiz turkcell tv kurulumu için onay istediler.
    neden ücretsiz olduğunu sorduğum zaman Eskişehir'de bu uygulamayı yeni başlattıklarını söylediler.
    Yarın gelip kurulum yapacaklarmış.
    Konu hakkında fikri olan var mı?

Güncelleme:

Arkadaşlar,
    Eskişehir bayisinin oyununa geldim. Adamlar benden habersiz olarak tarifemi değiştirmişler. 3lü bir tarifeye geçirmişler!
    Benim kullandığım tarife 25mbit 50 gb akk li olan tarifeydi.
    Verdikleri tarife 24 mbit 35gb akk turkcell Tv.
    hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettim, şikayetvar'a konu açtım. bayiyi arayıp turkcell tv'yi iptal ettirdim. umarım eski tarifeme dönebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer -- 2 Kasım 2017; 22:30:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• güncelledim, herkes dikkat etsin.
  • Müşteri hizmetleri sağolsun ivedi bir şekilde sorunumu çözdü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Aynı teklif İzmir'de bana da yapıldı. Aile paketi dediler ve 25mb 50 akn den - 25 mb 25 akn ye düştü.Kabul ettim fakat bir hata olmuş bir kaç kanal kapalıydı. Bende aradım şikayet ettim hem eski pakete geri döndürdüler hemde aile paketi tüm kanallar ile birlikte hediye edildi.
  • Zorlarsanız gerçek oluyor. Ben iptal ettirecektim kardeş dedim bana tv+ vereceksin zorla ödettiğiniz 250 tlyi vereceksin interneti de yeni abonelere verdiğin 59.90 dan 2 yıl vereceksin yoksa kapat gitsin aç dedim modemi verme işlemlerini başlat gidip modemi vereyim de kurtulayım sizden dedim. İç çekti tamam dedi ama parayı nakit ödeyemeyiz faturadan düşeriz dedi. Tamam dedim. 75 akn 25 mbit fiber tv plus/aile paketi 59.90 a gelmiş oldu ama baya çıldırmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 27 ay boyunca gerçekten ücretsiz... ister inan ister inanma... kaçırdığın şeyler olacak...
  • Bunu herkese yapıyor superonline,

Hiçbir şey değişmeyecek diyor, 25 mbps, 24'e düşüyor hemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.